emily-ratajkowski-w-butach-i-torebce-od-ccc
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Emily Ratajkowski w butach i torebce od CCC!

Modelka została sfotografowana podczas pobytu w Warszawie

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 31 stycznia 2023 13:57
emily-ratajkowski-w-butach-i-torebce-od-ccc
Fot. materiały prasowe

Emily Ratajkowski podczas wizyty w stolicy Polski miała na sobie supermodną stylizacje, którą uzupełniła sneakersami i torebką od CCC, produkty pochodzą z marki Jenny Fairy.  Zestaw idealnie wpasował się w charakterystyczny styl gwiazdy.

Ratajkowski to prawdziwa it girl, która wyznacza aktualne trendy. Nic dziwnego, że jej wybór padł na sneakersy na platformie, które mają szansę stać się najbardziej pożądanym obuwiem tej wiosny. Flatformy w stylu lat 90. od Jenny Fairy idealnie dopełniły prosty look modelki. Uzupełniając swoje stylizacje, gwiazda zawsze stawia na niewielkie modele torebek. Tym razem również jej wybór padł na stylową torebkę bagietkę uzupełnioną o modny biżuteryjny akcent w postaci logo marki Jenny Fairy.

emily-ratajkowski-w-butach-i-torebce-od-ccc
Fot. materiały prasowe
 

Emily Ratajkowski to obecnie jedna z najpopularniejszych top modelek. Amerykańska gwiazda polskiego pochodzenia wystąpiła niedawno w kampanii domu mody Versace. Modelkę mogliśmy oglądać do tej pory na wielkim ekranie u boku Zacka Efrona, na okładkach topowych magazynów czy wybiegach Fendi. Jej instagramowe konto @emrata śledzi niemal 30 milionów obserwujących, a autorska książka „Moje ciało” od roku bije rekordy popularności.

emily-ratajkowski-w-butach-i-torebce-od-ccc
Fot. materiały prasowe

Choć na czerwonym dywanie modelka stawia na podkreślające figurę sukienki, jej codzienne zestawy to kwintesencja miejskiego luzu i wygody. Baczni obserwatorzy wiedzą, że Emily Ratajkowski do perfekcji opanowała łączenie ubrań od światowych projektantów z lokalnymi, przystępnymi cenowo dodatkami. Nic więc dziwnego, że buty i dodatki polskiej marki przypadły jej do gustu.

Jak Wam się podoba styl Emily Ratajkowski?

Obuwie i akcesoria Jenny Fairy dostępne są w salonach stacjonarnych CCC, w aplikacji mobilnej oraz na ccc.eu

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.