emily-ratajkowski-w-butach-i-torebce-od-ccc
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Emily Ratajkowski w butach i torebce od CCC!

Modelka została sfotografowana podczas pobytu w Warszawie

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 31 stycznia 2023 13:57
emily-ratajkowski-w-butach-i-torebce-od-ccc
Fot. materiały prasowe

Emily Ratajkowski podczas wizyty w stolicy Polski miała na sobie supermodną stylizacje, którą uzupełniła sneakersami i torebką od CCC, produkty pochodzą z marki Jenny Fairy.  Zestaw idealnie wpasował się w charakterystyczny styl gwiazdy.

Ratajkowski to prawdziwa it girl, która wyznacza aktualne trendy. Nic dziwnego, że jej wybór padł na sneakersy na platformie, które mają szansę stać się najbardziej pożądanym obuwiem tej wiosny. Flatformy w stylu lat 90. od Jenny Fairy idealnie dopełniły prosty look modelki. Uzupełniając swoje stylizacje, gwiazda zawsze stawia na niewielkie modele torebek. Tym razem również jej wybór padł na stylową torebkę bagietkę uzupełnioną o modny biżuteryjny akcent w postaci logo marki Jenny Fairy.

emily-ratajkowski-w-butach-i-torebce-od-ccc
Fot. materiały prasowe
 

Emily Ratajkowski to obecnie jedna z najpopularniejszych top modelek. Amerykańska gwiazda polskiego pochodzenia wystąpiła niedawno w kampanii domu mody Versace. Modelkę mogliśmy oglądać do tej pory na wielkim ekranie u boku Zacka Efrona, na okładkach topowych magazynów czy wybiegach Fendi. Jej instagramowe konto @emrata śledzi niemal 30 milionów obserwujących, a autorska książka „Moje ciało” od roku bije rekordy popularności.

emily-ratajkowski-w-butach-i-torebce-od-ccc
Fot. materiały prasowe

Choć na czerwonym dywanie modelka stawia na podkreślające figurę sukienki, jej codzienne zestawy to kwintesencja miejskiego luzu i wygody. Baczni obserwatorzy wiedzą, że Emily Ratajkowski do perfekcji opanowała łączenie ubrań od światowych projektantów z lokalnymi, przystępnymi cenowo dodatkami. Nic więc dziwnego, że buty i dodatki polskiej marki przypadły jej do gustu.

Jak Wam się podoba styl Emily Ratajkowski?

Obuwie i akcesoria Jenny Fairy dostępne są w salonach stacjonarnych CCC, w aplikacji mobilnej oraz na ccc.eu

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.