Hillary Clinton i Katy Perry
Fot. Instagram
ZE ŚWIATA MODY

Zaskakujący gest Hillary Clinton! W ten sposób wspiera swoją przyjaciółkę, Katy Perry...

Weronika Bruździak-Gębura 13 kwietnia 2017 12:15
Hillary Clinton i Katy Perry
Fot. Instagram

Przyjaźń Hillary Clinton i Katy Perry trwa od lat. Piosenkarka wspierała byłą kandydatkę Demokratów podczas zeszłorocznej kampanii prezydenckiej, a ostatnio zaprojektowała buty, które nazwała jej imieniem.

 

Buty zaprojektowane przez Katy Perry dla Hillary Clinton

Hillary Clinton ma za sobą wiele ważnych funkcji: przez osiem lat była pierwszą damą, przez kolejnych osiem - senatorem z Nowego Jorku, sekretarzem stanu przez następne cztery lata i w końcu pierwszą kobietą, która kandydowała na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. W wyścigu o fotel prezydencki wspierało ją wiele gwiazd, w tym Katy Perry, która podczas kampanii zachęcała do głosowania na kandydatkę Demokratów zupełnie nago.

Po przegranych jesiennych wyborach, piosenkarka postanowiła uczcić Hillary Clinton w inny sposób. Katy Perry, która na początku lutego zaprezentowała swoją debiutancką kolekcję butów, jeden z modeli nazwała na cześć swojej przyjaciółki. Jak wyglądają buty „The Hillary”? To zamszowe czółenka w szpic z dziewięciocentymentrowym, kwadratowym, przezroczystym obcasem, w którym zatopione są złote półksiężyce i gwiazdki. Buty dostępne są w kolorze pudroworóżowym i morskim. Kosztują 139 dolarów. Tak wyglądają:

 

 

 

@katyperrycollections @HillaryClinton looking fabulous in #TheHillary 💃💃💃Read all about it on @Mic

Post udostępniony przez Bleisen Pineda Justavino (@bleisen_pineda_hp)

 

Hillary Clinton w butach zaprojektowanych przez Katy Perry

Buty zdecydowanie spodobały się Hillary Clinton, która kilka dni temu pozowała w nich z uśmiechem od ucha do ucha. Zdjęcie, które wstawiła na swój Instagram Katy Perry, na którym niedoszła pani prezydent prezentuje się w różowej wersji „The Hillary”, w ciągu doby dostało ponad 300 tysięcy lajków. Gwiazda do fotografii dodała dopisek: „OMG! Tak bardzo ją kocham”.

 

 

Polecamy też: Jest kolorowa i… zabawna! Katy Perry wprowadza na rynek debiutancką kolekcję butów!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.