Heidi Klub znowu zaskoczyla na Halloween 2020
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Heidi Klum to prawdziwa królowa Halloween! Ponownie zaskoczyła fanów!

Jej wyobraźnia nie ma końca!

Aleksandra Frankowska 1 listopada 2020 17:28
Heidi Klub znowu zaskoczyla na Halloween 2020
Fot. Instagram

Była już kreaturą Fiony ze Shreka, staruszką, mięsnym potworem i innymi kreaturami, które całkowicie nie mieszczą się w ludzkiej wyobraźni. Heidi Klum to niekwestionowana królowa Halloween, która nawet w 2020 roku nie zawiodła swoich fanów. W tym roku, chociaż z uwagi na koronawirusa nie było hucznej, słynnej imprezy organizowanej przez modelkę, to Halloween z mężem Tomem Kaulitzem i dziećmi było wyjątkowo szalone! Kreatywność Heidi Klum nie przestaje zaskakiwać!

Halloween 2020 u Heidi Klum

Supermodelka każdego roku organizuje huczną imprezę Halloween, w której udział biorą gwiazdy światowego formatu. Mówi się, że Heidi Klum to absolutna królowa Halloween, a jej przebrania każdego roku szokują i budzą podziw nie tylko fanów i przyjaciół, ale również charakteryzatorów i artystów z całego świata. W tym roku z uwagi na pandemię koronawirusa impreza się nie odbyła, co wcale nie zastopowało modelki przed zorganizowaniem niesamowitego performance w swoim domu. Towarzyszył jej mąż Tom Kaulitz oraz dzieci.

Halloween 2020 u Heidi Klum
Fot. Instagram

Strój Heidi Klum na Halloween 2020

Modelka to nie tylko gwiazda wybiegów z całego świata. Każdego roku 31 października zaskakuje wszystkich szalenie oryginalnym strojem z okazji Halloween. W tym roku w domu Heidi Klum kręcono… horror! W role główne wcieliła się supermodelka wraz ze swoją rodziną, a całość zrelacjonowała na swoim Instagramie.

Halloween wygląda inaczej w tym roku, ale to nie powinno powstrzymać nas od kreatywności w domu – napisała – Bądź bezpieczny, bądź upiorny i spędzaj czas z rodziną.

5 minutowy film, który modelka wrzuciła na swój Instagram to prawdziwy dreszczowiec, który ma miejsce w jej domu. Tuż po północy dzieci zamieniają się w zombie, a modelka, aby uciec przed nimi, dzięki charakteryzacji raz udaje drewnianą ścianę z ogłoszeniami, innym razem marmurkową pościel, aby nikt jej nie zauważył. Sceny są niesamowite! Klum udostępniła również filmy, na których widać momentu nakładania jej charakteryzacji przez makijażystów. Robią wrażenie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Can you see what this might be? 🎃👻🕷🕸 #heidihalloween2020

Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum)

Halloween 2020 u Heidi Klum
Fot. Instagram

Halloween 2020 u Heidi Klum
Fot. Instagram
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.