Harry Styles
Fot. Theo Wargo/WireImage
O tym się mówi!

Harry Styles w kamizelce w kwiaty od polskiej projektantki! O kim mowa?

To ręczna robota! I jaki kunszt!

Aleksandra Frankowska 15 października 2021 11:27
Harry Styles
Fot. Theo Wargo/WireImage

Harry Styles włożył kamizelkę polskiej projektantki i świat oszalał. Kai Kotto została doceniona przez niego za swój warsztat, kunszt i ubrania, które wykonywane są ręcznie. O sukcesie Polki mówią teraz wielkie magazyny, a ona sama nie kryje wzruszenia. Kim jest Kai Kotto? I dlaczego to właśnie ją wybrał Harry Styles do swojego najnowszego filmiku na Instagramie?

CZYTAJ TEŻ: Harry Styles w sukience Gucci na okładce Vogue'a! Jako pierwszy mężczyzna w historii

Kim jest Kai Kotto?

Dziergane swetry i kamizelki, które zachwyciły Harry’ego Styles to projekt Kai Kotto. Polska marka, której twórczynią jest Paula Kozłowska, odniosła niesamowity sukces. Na co dzień projektantka ręcznie wykonuje sukienki, swetry, bezrękawniki oraz kamizelki. Jej inspiracją jest styl skandynawski, a wszystkie projekty, które wychodzą spod jej ręki można zobaczyć na Instagramie. Już niedługo ma ruszyć jej sklep internetowy. Póki co, wszystkie projekty można kupować poprzez wiadomość prywatną.

Harry Styles w projekcie Kai Kotto

Co ciekawe, za marką nie stoi sztab PR-owców. Z projektantką z Polski skontaktował się osobisty stylista Harry’ego Styles’a, którego zainteresowały jej projekty. Harry Lambert uznał, że jej projekty bardzo oddają styl i charakter muzyka, dlatego wybrał dla niego ciemną kamizelkę zdobioną kwiatami. W pełnej stylizacji Harry Styles pod kamizelkę założył wykonaną z siateczki koszulkę polo oraz szare spodnie. Tak ubrany pojawił się w akcji charytatywnej programu Channel 4 „Stand Up To Cancer”.

CZYTAJ TEŻ: Harry Styles w nowej kampanii Gucci. Artysta został twarzą perfum!

"Nie mogę uwierzyć, że to się naprawdę dzieje... Ręce mi się trzęsą tak bardzo, że ledwo mogę utrzymać telefon nieruchomo. @harrystyles w mojej ręcznie robionej kamizelce w kwiaty podczas przygotowywania filiżanki herbaty dla @channel4 "Stand Up To Cancer" Dziękuję bardzo @harry_lambert za znalezienie mnie tutaj!!!!! Jestem niezmiernie wdzięczna. Nie mogłabym być bardziej podekscytowana i szczęśliwa. Niedawno były moje urodziny i po prostu nie wyobrażam sobie piękniejszego prezentu" - napisała na Instagramie projektantka Kai Kotto.

Jak Wam się podoba Harry Styles w tym projekcie? Myślicie, że Kai Kotto ma potencjał, aby ubierać inne gwiazdy? Może jako kolejna polska marka pójdzie w ślady Magdy Butrym, Local Heroes, MISBHV, God Save Queens i La Manii? Skoro im się udało, to dlaczego projektami Kai Kotto miałyby się nie zainteresować kolejne ważne postaci świata kina, muzyki, sztuki i show-biznesu?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @harrystyles

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @harrystyles

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.