Gwiazdy na paradzie równości
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek/ Ada Fijał
O tym się mówi!

Gwiazdy wspierają Paradę Równości 2021 i LGBT+!

W tęczowych stylizacjach pozuję między innymi Małgorzata Rozenek, Maffashion i Ada Fijał!

Aleksandra Frankowska 19 czerwca 2021 15:57
Gwiazdy na paradzie równości
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek/ Ada Fijał

Już dziś w Warszawie ma miejsce Parada Równości. Celem tego wydarzenia jest szerzenie idei wolności, równości i tolerancji. Gwiazdy również wspierają mniejszości seksualne i biorą udział w wydarzeniu, które zebrało setki tysięcy osób. Parada przeszła ulicami Warszawy, a niesamowite kolory pozostały w sercach na długo! Osoby LGBT+ wspierają między innymi Małgorzata Rozenek, Ada Fijał Michał Piróg, Natalia Nykiel i Maffashion.

Czytaj też: Wpis Macieja Musiała popierający Paradę Równości wywołał burzę. Aktor wydał oświadczenie

Gwiazdy wspierają Paradę Równości 2021

Bardzo wiele gwiazd wyszło na ulicę, aby wziąć udział w Paradzie Równości 2021. Przy okazji, wybrały one również tęczowe stylizacje, aby jeszcze bardziej podkreślić solidarność z osobami LGBT+. Na Instagramie można było zobaczyć nie tylko piękne ubrania, ale również chwytające za serce treści. Jedną z nich opublikowała Anna Mucha!

kto Ty jesteś …? chyba każdy z nas zna ten wierszyk… jestem częścią wspólnoty, częścią społeczeństwa… żyje „między swemi”. nie ma Polski bez LGBT+ nie ma kultury, nie ma wrażliwości, nie ma gospodarki, nie ma codzienności… Dyskryminacja jest złem. Homofobia jest złem. Miłość jest dobrem.

Zobaczcie, jak gwiazdy wspierały społeczność LGBT+! 

Gwiazdy na paradzie równości
Fot. Instagram
 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.