Gwiazdy na paradzie równości
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek/ Ada Fijał
O tym się mówi!

Gwiazdy wspierają Paradę Równości 2021 i LGBT+!

W tęczowych stylizacjach pozuję między innymi Małgorzata Rozenek, Maffashion i Ada Fijał!

Aleksandra Frankowska 19 czerwca 2021 15:57
Gwiazdy na paradzie równości
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek/ Ada Fijał

Już dziś w Warszawie ma miejsce Parada Równości. Celem tego wydarzenia jest szerzenie idei wolności, równości i tolerancji. Gwiazdy również wspierają mniejszości seksualne i biorą udział w wydarzeniu, które zebrało setki tysięcy osób. Parada przeszła ulicami Warszawy, a niesamowite kolory pozostały w sercach na długo! Osoby LGBT+ wspierają między innymi Małgorzata Rozenek, Ada Fijał Michał Piróg, Natalia Nykiel i Maffashion.

Czytaj też: Wpis Macieja Musiała popierający Paradę Równości wywołał burzę. Aktor wydał oświadczenie

Gwiazdy wspierają Paradę Równości 2021

Bardzo wiele gwiazd wyszło na ulicę, aby wziąć udział w Paradzie Równości 2021. Przy okazji, wybrały one również tęczowe stylizacje, aby jeszcze bardziej podkreślić solidarność z osobami LGBT+. Na Instagramie można było zobaczyć nie tylko piękne ubrania, ale również chwytające za serce treści. Jedną z nich opublikowała Anna Mucha!

kto Ty jesteś …? chyba każdy z nas zna ten wierszyk… jestem częścią wspólnoty, częścią społeczeństwa… żyje „między swemi”. nie ma Polski bez LGBT+ nie ma kultury, nie ma wrażliwości, nie ma gospodarki, nie ma codzienności… Dyskryminacja jest złem. Homofobia jest złem. Miłość jest dobrem.

Zobaczcie, jak gwiazdy wspierały społeczność LGBT+! 

Gwiazdy na paradzie równości
Fot. Instagram
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.