Gwiazdy na paradzie równości
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek/ Ada Fijał
O tym się mówi!

Gwiazdy wspierają Paradę Równości 2021 i LGBT+!

W tęczowych stylizacjach pozuję między innymi Małgorzata Rozenek, Maffashion i Ada Fijał!

Aleksandra Frankowska 19 czerwca 2021 15:57
Gwiazdy na paradzie równości
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek/ Ada Fijał

Już dziś w Warszawie ma miejsce Parada Równości. Celem tego wydarzenia jest szerzenie idei wolności, równości i tolerancji. Gwiazdy również wspierają mniejszości seksualne i biorą udział w wydarzeniu, które zebrało setki tysięcy osób. Parada przeszła ulicami Warszawy, a niesamowite kolory pozostały w sercach na długo! Osoby LGBT+ wspierają między innymi Małgorzata Rozenek, Ada Fijał Michał Piróg, Natalia Nykiel i Maffashion.

Czytaj też: Wpis Macieja Musiała popierający Paradę Równości wywołał burzę. Aktor wydał oświadczenie

Gwiazdy wspierają Paradę Równości 2021

Bardzo wiele gwiazd wyszło na ulicę, aby wziąć udział w Paradzie Równości 2021. Przy okazji, wybrały one również tęczowe stylizacje, aby jeszcze bardziej podkreślić solidarność z osobami LGBT+. Na Instagramie można było zobaczyć nie tylko piękne ubrania, ale również chwytające za serce treści. Jedną z nich opublikowała Anna Mucha!

kto Ty jesteś …? chyba każdy z nas zna ten wierszyk… jestem częścią wspólnoty, częścią społeczeństwa… żyje „między swemi”. nie ma Polski bez LGBT+ nie ma kultury, nie ma wrażliwości, nie ma gospodarki, nie ma codzienności… Dyskryminacja jest złem. Homofobia jest złem. Miłość jest dobrem.

Zobaczcie, jak gwiazdy wspierały społeczność LGBT+! 

Gwiazdy na paradzie równości
Fot. Instagram
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?