Gigi Hadid
Fot. Kristy Sparow/Getty Images
O tym się mówi!

Gwiazdy na urodzinach Gigi Hadid. I ten zjawiskowy kostium jubilatki!

Światowej sławy topmodelka skończyła 27 lat

Aleksandra Frankowska 25 kwietnia 2022 10:27
Gigi Hadid
Fot. Kristy Sparow/Getty Images

Gigi Hadid skończyła 27 lat. Z tej okazji wraz z przyjaciółmi i rodziną wybrała się na imprezę urodzinową, a jej stylizacja zrobiła prawdziwą furorę. Takiego zestawienia nikt się nie spodziewał. Kto był inspiracją Gigi do takiego looku? Czy modelka chciała przekazać swoim strojem jakąś wiadomość? Kto zaprojektował jej strój?

ZOBACZ TEŻ: Fenomen marki: Coperni. Noszą ją nie tylko Rihanna i Gigi Hadid, lecz także...

Gigi Hadid skończyła 27 lat

Supermodelka 23. kwietnia skończyła 27 lat. Wciąż aktywnie działa w świecie mody i prezentuje kolekcje na światowych fashion week’ach. Cały weekend spływały do niej życzenia urodzinowe z całego świata, nie tylko od fanów, ale również od znajomych celebrytów. Gigi, która niedawno została mamą, nie zapomniała o świętowaniu urodzin w wyjątkowy sposób.

Gigi Hadid w wyjątkowej stylizacji podczas imprezy urodzinowej

Przed nowojorskim klubem Zero Bond, Gigi Hadid pojawiła się w zjawiskowej stylizacji. Koronkowy biały komplet to projekt marki Dion Lee. Uwagę zwróciły przede wszystkim dzwony oraz gorset, który perfekcyjnie podkreślił jej idealną sylwetkę. Same spodnie kosztowały ponad 17 tysięcy złotych, zaś gorset 5 tysięcy. Supermodelka uzupełniła stylizację koronkowym płaszczem w tym samym kolorze oraz szpilkami. Nie zabrakło również perłowych naszyjników oraz złotej biżuterii, którą Gigi zestawiła ze sobą. W ręku miała również błyszczącą, jasną torebkę. Chociaż jej strój był pełen przepychu, wyglądała absolutnie zjawiskowo.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Te modelki przeznaczą swoje zarobki z tygodni mody na wsparcie dla Ukrainy

Gigi Hadid
Fot. Robert Kamau/GC Images

Gigi Hadid
Fot. Gotham/GC Images

Gwiazdy na urodzinach Gigi Hadid

Wśród przyjaciół, którzy świętowali z Gigi dzień jej urodzin, byli między innymi Blake Lively, która wybrała krótką mini w odcieniu fuksji, Emily Ratajkowski, Bella Hadid z chłopakiem w jeansowej mini, a także rodzice modelek, Mohamed oraz Yolanda Hadid. 

Bella Hadid
Fot. Gotham/GC Images

Bella Hadid

Blake Lively
Fot. MEGA/GC Images

Blake Lively

Martha Hunt
Fot. Gotham/GC Images

Martha Hunt

Emily Ratajkowski
Fot. Gotham/GC Images

Emily Ratajkowski

Mohamed Hadid
Fot. Robert Kamau/GC Images

Mohamed Hadid

Yolanda Hadid
Fot. Gotham/GC Images

Yolanda Hadid

TAGI #Gigi Hadid

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.