Sprawdźcie nasz ranking!

Sabina Zięba 11 października 2018 12:30

W środowy wieczór 10 października w Warszawie odbyła się uroczysta gala Influencer Roku 2018. Podczas wydarzenia wręczane były statuetki w 10 kategoriach na podstawie głosów oddawanych online. Nominowanych gwiazd było aż 50!

Na imprezie pojawiło się wiele gorących wśród młodzież nazwisk, które wiodą prym w internetowym świecie. Do zdjęć pozowała m. in. Maffashion (zdobywczyni głównej nagrody), Natalia Siwiec, Julia Wieniawa, Karolina Gilon czy Honorata Skarbek. 

Postanowiliśmy wziąć pod lupę ich stylizacje i stworzyć ranking. Sprawdźcie w naszej galerii, kto wyglądał najlepiej!  

A oto oto pełna lista zwycięzców gali:
Beauty Influencer - Magdalena Pieczonka
Fashion Influencer - Macademian Girl
Fit Influencer - Syliwa Szostak
Debiut Roku - Nikola Stajszczak
Lifestyle Influencer - Julia Wieniawa
Facet Sieci - Damian Kordas
Para Sieci - Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
It-Girl Roku - Karolina Pisarek
Music Influencer - Honorata Skarbek
Gold Influencer - Maffashion

1/10
Copyright @East News
1/10

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajęła Julia Wieniawa. Wyglądała równocześnie nowocześnie i z klasą, a podkreślone ramiona to strzał w 10!

2/10
Copyright @East News
2/10

Natalia Siwiec pokazała się w pasiastym kombinezonie PHILO. Dla kontrastu dobrała do całości piękną torebkę Yves Saint Laurent.

3/10
Copyright @East News
3/10

Maffashion na gali pojawiła się w kreacji Roberta Czerwika, w której główną uwagę zwracają obfite rękawy. Gwiazda dobrała do całości ciekawe dodatki - szeroki pasek, którym podkreśliła zgrabną talię oraz niezwykłe buty w wężowy print.

4/10
Copyright @East News
4/10

Honorata Skarbek postawiła na hity tego sezonu, czyli panterkę i kowbojki. Niezły zestaw!

5/10
Copyright @East News
5/10

Magdalena Pieczonka to mistrzyni makijazu, która wybrała zestaw Off-White. Góra nadawała sportowego charakteru, dół z kolei elegancji. Ryzykowne połączenie, lecz wyszła z tego obronną ręką.

6/10
Copyright @East News
6/10

Choć czerń zawsze jest najbezpieczniejszym kolorem, Angelika Mucha zdecydowała się na jego mocniejszą wersję. Skórzany total look niestety rzadko zachwyca...

7/10
Copyright @East News
7/10

Róż to nuta słodkości, lateks nadaje ostrzejszego charakteru. Karolina Gilon pokazała się w wyrazistym zestawie marki DUNST.

8/10
Copyright @East News
8/10

Jessica Ziółek postawiła na klasykę bez udziwnień. W tym looku zdecydowanie najpiękniejsze są wysokie kozaki.

9/10
Copyright @East News
9/10

Stylizacja Zofii Zborowskiej jest zbyt... zwyczajna. Wystarczyłoby narzucić czarną ramoneskę i całość od razu nabrałaby charakteru.

10/10
Copyright @East News
10/10

Transparentne szpilki i lateksowa kreacja w wyrazistych kolorach... Wydaje się, że w stylizacji Klaudii Halejcio nic nie poszło tak jak powinno.

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.