Sprawdźcie nasz ranking!

Sabina Zięba 11 października 2018 12:30

W środowy wieczór 10 października w Warszawie odbyła się uroczysta gala Influencer Roku 2018. Podczas wydarzenia wręczane były statuetki w 10 kategoriach na podstawie głosów oddawanych online. Nominowanych gwiazd było aż 50!

Na imprezie pojawiło się wiele gorących wśród młodzież nazwisk, które wiodą prym w internetowym świecie. Do zdjęć pozowała m. in. Maffashion (zdobywczyni głównej nagrody), Natalia Siwiec, Julia Wieniawa, Karolina Gilon czy Honorata Skarbek. 

Postanowiliśmy wziąć pod lupę ich stylizacje i stworzyć ranking. Sprawdźcie w naszej galerii, kto wyglądał najlepiej!  

A oto oto pełna lista zwycięzców gali:
Beauty Influencer - Magdalena Pieczonka
Fashion Influencer - Macademian Girl
Fit Influencer - Syliwa Szostak
Debiut Roku - Nikola Stajszczak
Lifestyle Influencer - Julia Wieniawa
Facet Sieci - Damian Kordas
Para Sieci - Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski
It-Girl Roku - Karolina Pisarek
Music Influencer - Honorata Skarbek
Gold Influencer - Maffashion

1/10
Copyright @East News
1/10

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajęła Julia Wieniawa. Wyglądała równocześnie nowocześnie i z klasą, a podkreślone ramiona to strzał w 10!

2/10
Copyright @East News
2/10

Natalia Siwiec pokazała się w pasiastym kombinezonie PHILO. Dla kontrastu dobrała do całości piękną torebkę Yves Saint Laurent.

3/10
Copyright @East News
3/10

Maffashion na gali pojawiła się w kreacji Roberta Czerwika, w której główną uwagę zwracają obfite rękawy. Gwiazda dobrała do całości ciekawe dodatki - szeroki pasek, którym podkreśliła zgrabną talię oraz niezwykłe buty w wężowy print.

4/10
Copyright @East News
4/10

Honorata Skarbek postawiła na hity tego sezonu, czyli panterkę i kowbojki. Niezły zestaw!

5/10
Copyright @East News
5/10

Magdalena Pieczonka to mistrzyni makijazu, która wybrała zestaw Off-White. Góra nadawała sportowego charakteru, dół z kolei elegancji. Ryzykowne połączenie, lecz wyszła z tego obronną ręką.

6/10
Copyright @East News
6/10

Choć czerń zawsze jest najbezpieczniejszym kolorem, Angelika Mucha zdecydowała się na jego mocniejszą wersję. Skórzany total look niestety rzadko zachwyca...

7/10
Copyright @East News
7/10

Róż to nuta słodkości, lateks nadaje ostrzejszego charakteru. Karolina Gilon pokazała się w wyrazistym zestawie marki DUNST.

8/10
Copyright @East News
8/10

Jessica Ziółek postawiła na klasykę bez udziwnień. W tym looku zdecydowanie najpiękniejsze są wysokie kozaki.

9/10
Copyright @East News
9/10

Stylizacja Zofii Zborowskiej jest zbyt... zwyczajna. Wystarczyłoby narzucić czarną ramoneskę i całość od razu nabrałaby charakteru.

10/10
Copyright @East News
10/10

Transparentne szpilki i lateksowa kreacja w wyrazistych kolorach... Wydaje się, że w stylizacji Klaudii Halejcio nic nie poszło tak jak powinno.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.