Kto wypadł najlepiej?

Sabina Zięba 24 kwietnia 2018 22:00

We wtorkowy wieczór 24 kwietnia w Teatrze Polskim odbyła się dwudziesta czwarta gala rozdania głównych nagród polskiego środowiska muzycznego za rok 2017. Już od samego początku Fryderyki budziły duże zainteresowanie mediów, a co roku transmisję z uroczystości można było obejrzeć w różnych stacjach telewizyjnych. Co ciekawe, przed pierwszą ceremonią wokół nagrody pojawiło się szereg kontrowersji. Przeciwko nazwie, a także wizerunkowi statuetki, protestowało środowisko muzyki poważnej. Pod ich naciskiem postanowiono zmienić jej wygląd. Dzisiejsza rzeźba, autorstwa Doroty Dziekiewicz-Pilich jest trzecią statuetką, przyznawaną nieprzerwanie od edycji z 1997 roku.

W tym roku wśród nominowanych znaleźli się m. in. Daria Zawiałow, Mateusz Smoczyński, O.S.T.R., Ania Dąbrowska, Hey, Jamal, Kortez, Taco Hemingway, Krzysztof Krawczyk czy Grzegorz Hyży. Zobaczcie w naszej galerii jak się prezentowali! Kto wypadł najlepiej?  

1/11
Copyright @ONS
1/11

Osobiście jestem fanką stylu Moniki Brodki i uwielbiam jej niekonwencjonalne podejście do mody. Brawa za odwagę w łączeniu kolorów i powiew świeżości na gali.

2/11
Copyright @East News
2/11

Dobrze, że wraz z cieplejszą pogodą Maria Niklińska postawiła na jasne kolory. Minusem jest wiązana marynarka, która niekorzystnie układa się w okolicach biustu.

3/11
Copyright @East News
3/11

Anna Wyszkoni chciała zachwycić młodzieżową stylizacją, niestety od razu widać, że coś poszło nie tak. Zestaw ten pasowałby bardziej na wakacyjną kolację w nadmorskiej knajpie niż na galę rozdania nagród muzycznych.

4/11
Copyright @ONS
4/11

Ania Dąbrowska zaprezentowała się w sukience o klasycznym kroju, do której jednak dobrała nie do końca pasujące obuwie. Zwykłe czółenka byłyby lepszym wyborem.

5/11
Copyright @East News
5/11

Choć kolor włosów Natalii Nykiel w piękny sposób kontrastuje z barwą sukienki, wybór innego materiału byłby korzystniejszy. Satynowy look ze stroikiem na ramieniu nie zachwyca.

6/11
Copyright @East News
6/11

Marcin Organek jest konsekwentny w swoim swobodnym stylu rockmana. Tak było i tym razem. Widać, że w tym czuje się najlepiej.

7/11
Copyright @East News
7/11

Maja Hyży wybrała kreację w kolorowy kwiatowy wzór. Choć kwiaty na wiosnę to nic odkrywczego, w tej stylizacji wokalistka prezentuje się naprawdę dobrze. Plus za brak biżuterii - taka sukienka nie potrzebuje dodatkowego błysku.

8/11
Copyright @East News
8/11

Honorata Skarbek postawiła na ultrakobiecy zestaw, który podkreślił każdy fragment jej sylwetki. Uwagę głównie zwracał duży dekolt, niepozostawiający pola do wyobraźni.

9/11
Copyright @East News
9/11

Natalia Przybysz

10/11
Copyright @East News
10/11

Zarówno Agnieszka jak i Grzegorz Hyży słusznie postawili na elegancją klasykę. 

11/11
Copyright @East News
11/11

Katarzyna Cerekwicka

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.