Sabina Zięba 29 września 2017 07:30
1/10
Copyright @Instagram
1/10

Local Heroes to jedna z najpopularniejszych polskich marek. Gdy w 2012 roku dwie dwudziestolatki, Areta Szpura i Karolina Słota, zdecydowały się ją założyć, nie spodziewały się, że ich lokalna firma stanie się brandem rozpoznawalnym na całym świecie! Wszystko za sprawą Justina Biebera, który jako pierwszy założył projekt dziewczyn. Jego adres odnalazły w internecie i przesłały mu paczkę z ubraniami. Następne gwiazdy łapały na koncertach, wakacjach, pod hotelami, równocześnie nadal polegając na sieci i wysyłając paczki pocztą. Te działania odniosły spektakularny sukces, a dziś marka może się szczycić współpracą z  tak znanymi firmami, jak Disney czy Reebok.

Polecamy też: Polska marka Local Heroes powraca z kolekcją Heartcore! Podoba wam się jej najnowsza, australijska kampania?

Teraz mimo odejścia z zespołu jednej z założycielek, marka może świętować kolejny sukces. Już od 29 września będzie można kupić ubrania z limitowanej linii Local Heroes stworzonej z... Chiarą Ferragni! Najpopularniejsza blogerka modowa na świecie zdecydowała się sprzedawać kolekcję na swojej stronie theblondesalad.com. Mimo tego że szczegóły współpracy nie są jeszcze znane, wiadomo, że już niedługo w sieci mają pojawić się zdjęcia z backstage'u sesji.

W przeciągu lat markę pokochało wiele światowych gwiazd. Po Justinie Bieberze przyszła kolej na Miley Cyrus, Ellie Goulding, Kylie Jenner, a nawet Rihannę! Ostatnio w t-shirtcie z wyhaftowaną różą z kolekcji Disney x Local Heroes pojawiła się także Bella Hadid. Zobaczcie w naszej galerii, kto jeszcze pokochał tę markę!

2/10
Copyright @Instagram
2/10

3/10
Copyright @Instagram
3/10

4/10
Copyright @Instagram
4/10

5/10
Copyright @Instagram
5/10

6/10
Copyright @Instagram
6/10

7/10
Copyright @Instagram
7/10

8/10
Copyright @Instagram
8/10

9/10
Copyright @Instagram
9/10

10/10
Copyright @Instagram
10/10

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?