Sabina Zięba 29 września 2017 07:30
1/10
Copyright @Instagram
1/10

Local Heroes to jedna z najpopularniejszych polskich marek. Gdy w 2012 roku dwie dwudziestolatki, Areta Szpura i Karolina Słota, zdecydowały się ją założyć, nie spodziewały się, że ich lokalna firma stanie się brandem rozpoznawalnym na całym świecie! Wszystko za sprawą Justina Biebera, który jako pierwszy założył projekt dziewczyn. Jego adres odnalazły w internecie i przesłały mu paczkę z ubraniami. Następne gwiazdy łapały na koncertach, wakacjach, pod hotelami, równocześnie nadal polegając na sieci i wysyłając paczki pocztą. Te działania odniosły spektakularny sukces, a dziś marka może się szczycić współpracą z  tak znanymi firmami, jak Disney czy Reebok.

Polecamy też: Polska marka Local Heroes powraca z kolekcją Heartcore! Podoba wam się jej najnowsza, australijska kampania?

Teraz mimo odejścia z zespołu jednej z założycielek, marka może świętować kolejny sukces. Już od 29 września będzie można kupić ubrania z limitowanej linii Local Heroes stworzonej z... Chiarą Ferragni! Najpopularniejsza blogerka modowa na świecie zdecydowała się sprzedawać kolekcję na swojej stronie theblondesalad.com. Mimo tego że szczegóły współpracy nie są jeszcze znane, wiadomo, że już niedługo w sieci mają pojawić się zdjęcia z backstage'u sesji.

W przeciągu lat markę pokochało wiele światowych gwiazd. Po Justinie Bieberze przyszła kolej na Miley Cyrus, Ellie Goulding, Kylie Jenner, a nawet Rihannę! Ostatnio w t-shirtcie z wyhaftowaną różą z kolekcji Disney x Local Heroes pojawiła się także Bella Hadid. Zobaczcie w naszej galerii, kto jeszcze pokochał tę markę!

2/10
Copyright @Instagram
2/10

3/10
Copyright @Instagram
3/10

4/10
Copyright @Instagram
4/10

5/10
Copyright @Instagram
5/10

6/10
Copyright @Instagram
6/10

7/10
Copyright @Instagram
7/10

8/10
Copyright @Instagram
8/10

9/10
Copyright @Instagram
9/10

10/10
Copyright @Instagram
10/10

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.