gigi-hadid-zachcianki-ciaza-2
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Gigi Hadid pokazała pokój córki! Stylowa sypialnia Khai zachwyca

Modelka rozpieszcza małą córeczkę

Paulina Filipowicz 22 lutego 2021 16:29
gigi-hadid-zachcianki-ciaza-2
Fot. East News

Domy gwiazd od zawsze wzbudzają zainteresowanie fanów i ciekawość mediów. Choć celebryci chętnie dzielą się stylowymi wnętrzami z szerszą publiczności, mniej ochoczo ukazują pokoje i przestrzenie swoich dzieci, chcąc chronić prywatność swoich pociech. Modelka Gigi Hadid do tej pory również nie zdradzała zbyt wielu szczegółów na temat swojej córeczki Khai, która przyszła na świat we wrześniu 2020 roku. Teraz postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy i sfotografowała pokoik swojej córeczki!

Gigi Hadid pokazała pokój córki. Stylowe wnętrza sypialni Khai zachwycają

Gigi Hadid i Zayn Malik o przyjściu na świat swojego pierwszego potomka poinformowali 24 września 2020 roku. Dumni rodzice opublikowali wówczas wzruszające zdjęcia na swoich profilach instagramowych, a kilka miesięcy później zdradzili imię swojej córeczki. Khaia, bo tak nazywa się pociecha Gigi i Zayn'a, jest zdrobnieniem od imienia Khairiah (tak nazywała się babcia modelki). Teraz modelka pokazała, jak wyglądają wnętrza pokoju dziewczynki.

Modelka Gigi Hadid większość czasu spędza na rodzinnej farmie swojej mamy w Pensylwanii. Tam odpoczywa, jeździ konno i spędza czas z najbliższymi. Gdy pracuje, realizuje sesje i kampanie, przenosi się do swojego nowego apartamentu w Nowym Jorku, który kupiła niedawno wraz z Zaynem Malikiem.

Gigi opublikowała wczoraj na Instagramie zdjęcia wnętrz swojego domu, a uwagę fanów zwrócił w szczególności pokój małej Khai. Rodzice dziewczynki zadbali o każdym szczegół w jej sypialni. W pomieszczeniu znajduje się uroczy namiot, w którym umieszczono zabawki Khai, w tym basen z plastikowymi piłkami. W pomieszczeniu dominują jasne, dziewczęce barwy, jak  bladoróżowe ściany, pastelowe firanki i białe okna. Młoda mama zadbała również o detale: wyszywane poduszki, liczne pluszaki, a nawet kolorowe kwiaty. Trzeba przyznać, że Gigi i Zayn mają gust! Pokoik Khai robi wrażenie!

Gigi Hadid pokój córki
Fot. Instagram @gigihadid

Gigi Hadid pokój córki Khai
Fot. Instagram @gigihadid

Gigi Hadid pokazała pokój córki Khai
Fot. Instagram @gigihadid

Gigi Hadid pokazała pokój córki
Fot. Instagram @gigihadid

TAGI #Gigi Hadid

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!