VIVA! Tylko u nas

Anna Czartoryska, Julia Wróblewska, Jakub Kucner na premierze bloga Doroty Michałowskiej!

Dmbeaty wystartowało w sieci!

Konrad Szczęsny 17 maja 2018 08:47

15 maja w warszawskim apartamentowcu COSMOPOLITAN przy ul. Twardej 4 odbyło się niezwykłe wydarzenie z okazji inauguracji bloga Doroty Michałowskiej – dmbeauty.pl. Zaproszone Gwiazdy przy kieliszku Martini Prosecco, testowały kosmetyczne nowości oraz rozmawiały o swoich sposobach na urodę.

Premiera bloga Doroty Michałowskiej dmbeauty

Dorota Michałowska z pomysłem założenia bloga nosiła się dość długo. Tematyka urodowo-lifestylowa była oczywistym wyborem ze względu na doświadczenie i charakter obecnej pracy.

„Przez lata pracowałam jako modelka i aktorka, wzięłam udział w kilkudziesięciu telewizyjnych kampaniach reklamowych. Pojawiałam się też w serialach i filmach, a od kilku lat spełniam się w roli dziennikarki telewizyjnej. Obecnie w telewizji Superstacja współprowadzę program Na tapecie. Na co dzień "pracuję twarzą" i wiem jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja i dbanie o skórę. Znam wiele sposobów na zachowanie młodego wyglądu na długo i tą wiedzą chciałabym się podzielić”, mówi Dorota Michałowska.

Na blogu pojawią się również ekskluzywne materiały video z gwiazdami.

„W cyklu Sekrety Urody Gwiazd będę rozmawiała z największymi polskimi gwiazdami o tajemnicach ich urody. Pierwsze odcinki zostały już opublikowane na blogu a na swoją premierę czekają kolejne. Mogę zdradzić, że o sposoby na urodę zapytam m.in. Karolinę Szostak, Agnieszkę Kaczorowską i Klaudię Halejcio.

Podczas wydarzenia goście po raz pierwszy zobaczyli fragmenty nagranych odcinków programu oraz premierowy layout strony internetowej dmbeauty.pl.

Gwiazdy na premierze bloga Doroty Michałowskiej dmbeauty

Wśród zaproszonych na wydarzenie nie mogło zabraknąć gwiazd m.in.: Julii Wróblewskiej, Sabriny Pilewicz, Łukasza Kędziory, Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej, Agaty Załęckiej, Sylwii Nowak, Karoliny Pilarczyk, Natalii Jakuły, Mileny Rostkowskiej-Galant, Agaty Biernat, Magdaleny Antosiewicz, Jakoba Kosela, Anny Lucińskiej, Marka Kaliszuka, Anny Oberc, Klaudii Halejcio, Cioci i Wujaszka Liestyle, Katarzyny Paskudy, Anny Kerth, Sabiny Sago Golanowskiej, Anny Piszczałki, Jakuba Kucnera, Agnieszki Kałuży, Klaudii Wiśniowskiej.

Partnerami eventu były marki: Martini, Evo Nails, Remington, Lekam, Mincer, Bezgluten, Celther, Oceanic oraz La Mania, która zadbała o stylizację Doroty Michałowskiej. 

Zdjęcia z wydarzenia zobaczysz w naszej galerii.  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.