Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Córki Lewandowskich w identycznych sukienkach za ponad 8 tysięcy złotych!

Dostały prezent od luksusowej marki!

Paulina Filipowicz 28 stycznia 2021 12:31
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Od kiedy na świat przyszła Klara, a następnie Laura, rodzina Lewandowskich cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem fanów i mediów. Nic dziwnego, gdyż sławni rodzice stają się inspiracją dla maluchów, które rosną na kolejne gwiazdy. Trzeba przyznać, że Rodzinka Lewandowskich to prawdziwy dream team - razem trenują, podróżują i z dnia na dzień zyskują coraz większą popularność w social mediach. Anna Lewandowska razem z mężem wyróżniają się również świetnym wyczuciem stylu, co wielokrotnie doceniły światowej sławy marki i magazyny. Teraz w ślady rodziców idą Klara i Laura, które ostatnio zostały zauważone przez luksusowy dom mody!

Córki Lewandowskich w identycznych sukienkach za ponad 8 tysięcy złotych

Nie tylko Ania i Robert prezentują się zawsze stylowo i z klasą, ale ich pociechy również wielokrotnie zachwycały w uroczych stylizacjach. Chociaż 3-letnia Klara woli nosić wygodne sportowe ubranka, na specjalne okazje zakłada urocze sukienki. Mała Laura, choć nie ma jeszcze roczku, już teraz zwraca uwagę fanek swoimi ślicznymi dziecięcymi ubrankami. Stylistki obserwują, jakie stylizacje Anna Lewandowska wybiera dla dziewczynek i polecają trenerce nowe marki.

Wczoraj Ania odebrała specjalną przesyłkę od włoskiego domu mody Dolce & Gabbana, który docenił styl pociech Lewandowskich i wyróżnił dziewczynki oraz ich stylową mamę wyjątkowym prezentem. Trenerka pokazała na Instastory trzy niemal identyczne sukienki z metką luksusowej marki.

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram Stories @annalewandowskahpba/mat.prasowe

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram Stories @annalewandowskahpba

Sukienka Dolce & Gabbana w barwne kwiaty o nazwie Camellia-print poplin midi-dress wysłana trenerce kosztuje ponad 4,5 tysiąca złotych, natomiast dwie mniejsze kreacje z kolekcji dziecięcej dla Laury i Klary warte są prawie 2 tysiące złotych! Cały prezent kosztował więc 8 tysięcy złotych! Już się nie możemy doczekać, żeby zobaczyć Anię, Klarę i Laurę w identycznych stylizacjach!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.