carolina herrera
Fot. Mat.prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Carolina Herrera przekazała 7 milionów dolarów na walkę z COVID-19!

Charytatywna akcja „Heart For Hope” zakończona sukcesem!

Paulina Filipowicz 22 marca 2021 16:15
carolina herrera
Fot. Mat.prasowe

W tym trudnym, pandemicznym czasie, Dom Mody Carolina Herrera z dumą ogłasza swój udział w wysokości 7 milionów dolarów na walkę przeciw COVID-19. Darowizna dla Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca pomogła zapewnić testy, sprzęt medyczny, karetki, zestawy higieniczne oraz wsparcie psychologiczne dla społeczności dotkniętych pandemią koronawirusa na całym świecie.

carolina herrera
Fot. Mat.prasowe

Carolina Herrera przekazała 7 milionów dolarów na walkę z COVID-19

Projekt ten, poprzez charytatywną inicjatywę Carolina Herrera „Heart For Hope” (Serce dla Nadziei), został zbudowany wokół jednego z najbardziej cenionych atutów marki: rzemiosła. W ramach akcji, 10% całej sprzedaży torebek i innych dodatków zostało przekazane na rzecz Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca. Inicjatywa Carolina Herrera „Heart For Hope” trwała od 8 maja do 31 grudnia 2020 roku, a Dom Mody wniósł iskierkę nadziei w życie wielu osób dotkniętych ostatnimi wydarzeniami.

carolina herrera
Fot. Mat.prasowe

Carolina Herrera pragnie szerzyć i nagłaśniać akcję charytatywną. Ma nadzieję, że to dopiero początek działań zaangażowanych w budowanie świata pełnego Alegría de Vivir  (z hiszpańskiego „szczęście życia”).  

carolina herrera
Fot. Mat.prasowe

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?