carolina herrera
Fot. Mat.prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Carolina Herrera przekazała 7 milionów dolarów na walkę z COVID-19!

Charytatywna akcja „Heart For Hope” zakończona sukcesem!

Paulina Filipowicz 22 marca 2021 16:15
carolina herrera
Fot. Mat.prasowe

W tym trudnym, pandemicznym czasie, Dom Mody Carolina Herrera z dumą ogłasza swój udział w wysokości 7 milionów dolarów na walkę przeciw COVID-19. Darowizna dla Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca pomogła zapewnić testy, sprzęt medyczny, karetki, zestawy higieniczne oraz wsparcie psychologiczne dla społeczności dotkniętych pandemią koronawirusa na całym świecie.

carolina herrera
Fot. Mat.prasowe

Carolina Herrera przekazała 7 milionów dolarów na walkę z COVID-19

Projekt ten, poprzez charytatywną inicjatywę Carolina Herrera „Heart For Hope” (Serce dla Nadziei), został zbudowany wokół jednego z najbardziej cenionych atutów marki: rzemiosła. W ramach akcji, 10% całej sprzedaży torebek i innych dodatków zostało przekazane na rzecz Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca. Inicjatywa Carolina Herrera „Heart For Hope” trwała od 8 maja do 31 grudnia 2020 roku, a Dom Mody wniósł iskierkę nadziei w życie wielu osób dotkniętych ostatnimi wydarzeniami.

carolina herrera
Fot. Mat.prasowe

Carolina Herrera pragnie szerzyć i nagłaśniać akcję charytatywną. Ma nadzieję, że to dopiero początek działań zaangażowanych w budowanie świata pełnego Alegría de Vivir  (z hiszpańskiego „szczęście życia”).  

carolina herrera
Fot. Mat.prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.