Camille Charriere w butach z kolekcji Jenny Fairy SS2021
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Francuska influencerka w butach Jenny Fairy!

Camille Charriere wybrała botki i torebkę z kolekcji Jenny Fairy SS 2021.

Artykuł sponsorowany 26 lutego 2021 12:29
Camille Charriere w butach z kolekcji Jenny Fairy SS2021
Fot. mat. prasowe

Najnowsza kolekcja Jenny Fairy na sezon wiosna-lato 2021 pełna jest rozwiązań elementów osadzonych w najsilniejszych trendach. Minimalizm miesza się z bardziej odważnymi elementami, w efekcie proponując klientkom produkty bardzo na czasie. Projekty marki pokochały topowe influencerki, w tym znana z ogromnego wyczucia stylu, mieszkająca w Londynie it-girl - Camille Charriere (@camillecharriere).

Influencerka do klasycznej stylizacji wybrała czarne botki na słupku o asymetrycznym kształcie (cena 119,99 zł), a dopełnieniem looku była beżowa torebka (cena 119,99 zł).

Camille Charriere w butach z kolekcji Jenny Fairy SS2021
Fot. mat. prasowe

Te i pozostałe produkty z nowej kolekcji Jenny Fairy dostępne są w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji marki.

Materiał powstał z udziałem marki Jenny Fairy.

TAGI #CCC

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?