Camille Charriere w butach z kolekcji Jenny Fairy SS2021
Fot. mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Francuska influencerka w butach Jenny Fairy!

Camille Charriere wybrała botki i torebkę z kolekcji Jenny Fairy SS 2021.

Artykuł sponsorowany 26 lutego 2021 12:29
Camille Charriere w butach z kolekcji Jenny Fairy SS2021
Fot. mat. prasowe

Najnowsza kolekcja Jenny Fairy na sezon wiosna-lato 2021 pełna jest rozwiązań elementów osadzonych w najsilniejszych trendach. Minimalizm miesza się z bardziej odważnymi elementami, w efekcie proponując klientkom produkty bardzo na czasie. Projekty marki pokochały topowe influencerki, w tym znana z ogromnego wyczucia stylu, mieszkająca w Londynie it-girl - Camille Charriere (@camillecharriere).

Influencerka do klasycznej stylizacji wybrała czarne botki na słupku o asymetrycznym kształcie (cena 119,99 zł), a dopełnieniem looku była beżowa torebka (cena 119,99 zł).

Camille Charriere w butach z kolekcji Jenny Fairy SS2021
Fot. mat. prasowe

Te i pozostałe produkty z nowej kolekcji Jenny Fairy dostępne są w sklepach stacjonarnych CCC, na ccc.eu oraz w aplikacji marki.

Materiał powstał z udziałem marki Jenny Fairy.

TAGI #CCC

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…