Blake Lively
Fot. Vittorio Zunino Celotto/Getty Images
O tym się mówi!

Blake Lively w białej sukience niczym Serena van der Woodsen z Plotkary

Włosy jak u surferki i styl boho idealnie pasują do aktorki

Aleksandra Frankowska 21 czerwca 2022 13:27
Blake Lively
Fot. Vittorio Zunino Celotto/Getty Images

Widząc Blake Lively w białej sukience boho trudno oprzeć się wrażeniu, że patrzymy na zjawiskową Serenę van der Woodsen. Postać, w którą przed laty wcieliła się aktorka to wręcz jej druga osobowość. Blake wygląda dziewczęco, świeżo i modnie, bo boho ponownie wraca do łaska na lato 2022!

Blake Lively niczym Serena z Plotkary

Aktorka pojawiła się niedawno na ulicach Nowego Jorku wraz z mężem, Ryanem Reynoldsem. Wspólnie wybrali się na Festiwal Filmowy Tribecca, by obejrzeć pokaz All to Well, którego producentką jest ich wieloletnia przyjaciółka, Taylor Swift.

Gwiazdorska para wybrała luźne, miejskie stylizacje, ale zachwytom nie było końca. Blake postawiła na białą sukienkę maksi w stylu boho z dość głębokim dekoltem w kształcie litery V. Kilka łańcuszków na szyi, szpilki oraz burza loków na głowie sprawiły, że wyglądała niczym w stylizacji Sereny van der Woodsem z serialu Plotkara, którą grała kilka lat temu.

Blake Lively
Fot. Gotham/GC Images

Ryan Reynolds ma gust

Stylowa para uchodzi za jedną z najbardziej zgodnych par Hollywood. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci, a Blake jakby zatrzymała się w czasie. Jej uroda nie przemija. Ryan zaś wciąż wygląda doskonale, nawet z przybywającymi mu siwymi włosami.

Czy to nie jedna z najbardziej stylowych par show-biznesu? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.