bizuteria-croco-doro
Fot. Mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

Kochasz? To pokaż!

Podaruj mamie wyjątkowy prezent, który będzie jej towarzyszyć każdego dnia

Artykuł sponsorowany 8 maja 2021 15:44
bizuteria-croco-doro
Fot. Mat.prasowe

Kim jest Mama? Odpowiedź wbrew pozorom nie jest jednoznaczna. Na co dzień pełni tak wiele ról. Jest krawcową, nauczycielką, kucharką, pielęgniarką, kierowcą, powierniczką. Często zapominamy, że jest też - a może przede wszystkim - kobietą. Kobietą, która lubi ładnie wyglądać, nosić staranny makijaż, eleganckie ubrania czy piękną biżuterię. Kobiety pracujące w Croco D’oro o tym nie zapomniały. Same należą do zaszczytnego grona matek, i wiedzą jak ważne jest, żeby kobieta, która jest Mamą, czuła się piękna, elegancka, podziwiana. Z tego i wielu innych powodów stworzyły autorską kolekcję biżuterii #MAMA.

Kolekcja #MAMA Croco D'oro

Kolekcja ta składa się z kilku elementów. Różnią się one od siebie, ale wszystkie są równie piękne i wyjątkowe - tak jak każda z Mam. W kolekcji #MAMA znajdziecie wyrazisty i piękny medalion, delikatny i elegancki naszyjnik, pasujące do nich unikalne bransoletki oraz nietuzinkowy pierścionek. Wszystko ozdobione logo firmy, czyli subtelnym i pełnym czaru krokusem oraz oczywiście słowem, które jest podstawą naszej kolekcji - Mama. 

bizuteria-croco-doro
Fot. Mat.prasowe

Wiedzą, że nie tylko gusta mogą być różne, ale i okazje, na które zakładamy biżuterię, dlatego też elementy kolekcji, mogą się zmieniać i dopasowywać do kobiecych potrzeb. Biżuteria Croco D’oro została wykonana z wysokiej jakości pozłacanej stali szlachetnej. Jest to materiał lubiany i stosowany w jubilerstwie. Najważniejszą jego cechą jest to, że nie uczula nawet wrażliwej skóry. Kolejną i nie mniej ważną zaletą tego jest jego trwałość. Nie musisz się więc martwić, że twoja biżuteria straci swój blask czy zmieni kolor. Zawsze będzie taka jak pierwszego dnia kiedy ją założyłaś. 

bizuteria-croco-doro
Fot. Mat.prasowe

W kolekcji #MAMA marki Croco D’oro znajdziemy również urocze zawieszki, które możecie łatwo dopiąć do naszyjnika czy bransoletki. Pobaw się w projektantkę biżuterii i stwórz swój własny, unikalny zestaw lub obdaruj nim Mamę z okazji nadchodzącego święta. Taki spersonalizowany podarunek, z przygotowanym przez nas bilecikiem, który dodajemy do wszystkich zamówień, zachwyci każdą Mamę. Spraw sobie lub swojej Mamie przyjemność i uczyń "Dzień Matki" jeszcze bardziej wyjątkowym.

bizuteria-croco-doro
Fot. Mat.prasowe

Najpiękniejszą kolekcję biżuterii dla Mamy znajdziesz w sklepie online: www.crocodoro.pl

Materiał powstał z marką Croco D'Oro

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.