beata-kozidrak-zachwyca-w-mikolajkowej-stylizacji-czerwona-sukienka-to-idealny-fason-na-swieta
Fot. Instagram @beatakozidrak
O TYM SIĘ MÓWI

Beata Kozidrak zachwyca w mikołajkowej stylizacji! Czerwona sukienka to idealny fason na Święta

"Prawdziwa Królowa"

Paulina Filipowicz 4 grudnia 2020 12:29
beata-kozidrak-zachwyca-w-mikolajkowej-stylizacji-czerwona-sukienka-to-idealny-fason-na-swieta
Fot. Instagram @beatakozidrak

Beata Kozidrak to jedna z najsłynniejszych i najbardziej lubianych polskich piosenkarek, autorka tekstów i muzyki, wokalistka zespołu Bajm, a przede wszystkim ikona sceny muzycznej. Bez wątpienia wart uwagi jest również jej styl. Choć często kontrowersyjny i odważny, zawsze z przemyślany i efektowny! Tym razem Beata również nie zawiodła i pokazała światu swój wyjątkowy świąteczny look!

Beata Kozidrak zachwyca w mikołajkowej stylizacji. Czerwona sukienka to idealny fason na Święta

Grudzień to czas, gdy obdarowujemy najbliższych wyjątkowymi prezentami, a na każdym kroku możemy podziwiać magiczne świąteczne kampanie. W jednej z nich wzięła udział Beata Kozidrak, która zaangażowała się w akcję promocyjną Decybele radości producenta zabawek MATEL. W spocie skierowanym do najmłodszych, gwiazda sceny muzycznej wykonała kultowy utwór Ta sama chwila.

Oczarowuje nie tylko magiczny klimat kampanii, ale przede wszystkim urok Beaty Kozidrak. Gwiazda mimo upływu lat niezmiennie zachwyca młodym wyglądem, idealną sylwetką i urodą. W świątecznym spocie zaprezentowała się w wyjątkowej kreacji idealnej na grudzień!

Czerwona sukienka to niesamowicie kobiecy element garderoby, który zawsze wywołuje efekt wielkiego „wow!”. Idealnie sprawdzi się szczególnie w tym okresie roku, kiedy Mikołajki 2021 i Boże Narodzenie 2020 zbliżają się wielkimi krokami!  Czerwień uchodzi za niezwykle odważny kolor, a połączenie kojarzącej się z energią i miłością czerwieni z pełną wdzięku sukienką, to sprawdzona recepta na spektakularną stylizację.

Na jej oficjalnym kanale na YouTube pojawiło się już nagranie z tego wydarzenia, a artystka zdradziła, iż w ramach podziękowania od organizatorów akcji otrzymała wyjątkowy prezent: Lalkę Barbie z kolekcji Yves Saint Laurent, wartą 1080 złotych.  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.