Kto wypadł najlepiej, a kto... najgorzej?

Sabina Zięba 16 września 2018 08:51

Za nami już coroczny bal fundacji telewizji TVN! Ku rozczarowaniu fanów zabrakło na nim dwóch gwiazd, które za każdym razem zwracały uwagę wybieranymi przez siebie sukniami, a mianowicie Kingi Rusin oraz Małgorzaty Rozenek-Majdan. Mimo tego poprzeczka została ustawiona wysoko i stylizacje obecnych na imprezie kobiet były naprawdę zachwycające! Cieszy nas fakt, że z roku na rok na czerwonym dywanie przybywa dobrze wystylizowanych osób i w końcu pięknych kreacji jest więcej niż tych nieciekawych... A kto tym razem wypadł najlepiej? Sprawdźcie nasz ranking!  

1/16
Copyright @East News
1/16

Najlepszą kreację wieczoru niespodziewanie zaprezentowała Omena Mensah! Zdecydowała się na dziewczęcą suknię projektu Macieja Zień, w kolorze pięknie podkreślającym jej karnację.

2/16
Copyright @ONS
2/16

Małgorzata Kożuchowska pokazała się w niebywale seksownej kreacji, w której wyeksponowała dekolt oraz plecy, a także podkreśliła swoją figurę.

3/16
Copyright @East News
3/16

Aleksandra Żebrowska wybrała kreację Bohoboco w kolorze klasycznej czerni. Dyskotekowa kurtka przewieszona przez ramiona nadała całości młodzieżowego charakteru.

4/16
Copyright @ONS
4/16

Zofia Ślotała ryzykownie wybrała mocniejszy kolor... i to strzał w 10! Kreacja Just Paul miała piękny asymetryczny krój.

5/16
Copyright @ONS
5/16

Anna Lewandowska pokazała się w niewinnej bieli projektu Bohoboco. Skromnie, lecz z klasą!

6/16
Copyright @East News
6/16

Stylizacja Katarzyny Zielińskiej jest naprawdę zaskakująca! Ciężko stwierdzić, czy to kombinezon czy już sukienka... ;) Niemniej jednak plus za pomysłowość!

7/16
Copyright @East News
7/16

Kreacja Katarzyna Meller ma niesamowity materiał, który mieni się wszystkimi kolorami! Siostra Marcina Mellera wie, że taka stylizacja nie wymaga wielu dodatków, dlatego słusznie zrezygnowała z biżuterii. Co prawda, suknia wyglądałaby lepiej, gdyby ramiączka były poprowadzone symetrycznie, ale i tak olśniewa!

8/16
Copyright @East News
8/16

Agnieszka Woźniak-Starak zainspirowała się tematem tegorocznego balu, czyli... dżunglą. Choć kreacja ukrywała jej zgrabną sylwetkę, trzeba przyznać, że i tak zwracała uwagę!

9/16
Copyright @East News
9/16

Joanna Jabłczyńska w tym roku zdecydowała się na biżuteryjną kreację Laurelle. Aktorka słusznie zdecydowała z mocnej biżuterii. Dobrym wyborem jest również kolor szminki, który pięknie kontrastuje ze stylizacją.

10/16
Copyright @East News
10/16

Dla wszystkich wielkim zaskoczeniem był fakt, że Martyna Wojciechowska tym razem zrezygnowała z ukochanej czerni na rzecz mocnego pomarańczu! Mimo tego, kreacja idealnie odzwierciedla charakter dziennikarki.

11/16
Copyright @East News
11/16

Paulina Krupińska wybrała na tę okazję liliową kreację od Violi Piekut.

12/16
Copyright @East News
12/16

Monika Olejnik założyła drapieżną kreację, w której odsłoniła swoje szczupłe nogi. Dziennikarka również zainspirowała się tematyką balu. 

13/16
Copyright @East News
13/16

Ilona Ostrowska zdecydowanie trafiła z kolorem! Stalowa barwa pięknie kontrastuje z jej cerą i włosami. Projekt Macieja Zienia jednak zastanawia zbędną peleryną.

14/16
Copyright @East News
14/16

Kreacja Karoliny Ferensterin-Kraśko zdecydowanie była tą najbardziej oryginalną na całym balu. Sukienka Gosi Baczyńskiej na myśl przywodziła... kobiecą zbroję.

15/16
Copyright @East News
15/16

Kreacja Katarzyny Sokołowskiej, zaprojektowana przez Dawida Wolińskiego, miała piękny, kobiecy krój. Na niekorzyść działa jednak różany print. Lepszym pomysłem byłaby jednolita barwa.

16/16
Copyright @ONS
16/16

Choć krój kreacji Katarzyny Warnke z atelier La Manii pięknie podkreśla jej figurę, materiał nie był dobrym wyborem. W połączeniu z białym futerkiem i butami w szpic, nie robi dobrego wrażenia...

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.