Angelina Jolie z córkami
Fot. Daniele Venturelli/Daniele Venturelli/WireImage
O tym się mówi!

Angelina Jolie z córkami podczas premiery "Eternals" w Rzymie! Znów postawiły na zero waste?

Wyglądają jak siostry! Wszyscy patrzyli na Shiloh!

Aleksandra Frankowska 25 października 2021 13:27
Angelina Jolie z córkami
Fot. Daniele Venturelli/Daniele Venturelli/WireImage

Z okazji premiery najnowszego filmu Eternals z udziałem Angeliny Jolie, aktorka chętnie pokazuje się publicznie ze swoimi dziećmi. Tym razem na rzymski pokaz filmu i czerwony dywan zabrała Shiloh oraz Zaharę. W Los Angeles towarzyszyła jej piątka pociech, jednak zarówno wtedy, jak i teraz, wszyscy patrzyli na niesamowitą przemianę Shiloh. Jak wyglądały podczas premiery Angelina i jej córki?

ZOBACZ TEŻ: Angelina Jolie niemal ze wszystkimi dziećmi na premierze Eternals!

Angelina Jolie w Rzymie podczas premiery „Eternals”

Tydzień temu świat rozpisywał się o cudownej charakteryzacji i stylizacjach rodziny Jolie-Pitt podczas amerykańskiej premiery Eternals. Tym razem Angelina wybrała się do Rzymu, by kontynuować promocję produkcji Marvela. Towarzyszyły jej Zahara oraz Shiloh, która przeszła w ostatnim czasie ogromną metamorfozę. Jeszcze jakiś czas temu Shiloh oficjalnie mówiła o tym, że czuje się chłopcem i prosiła, aby zwracano się do niej per John. Teraz już drugi raz z rzędu na czerwonym dywanie występuje w sukience i wygląda bardzo dziewczęco. W Rzymie zaprezentowała się w małej czarnej od Versace, dobierając do niej zabawne, żółte płaskie buty w kropki. Jej włosy splecione były z tyłu w kilka warkoczy, a patrząc na jej twarz trudno nie pomyśleć o idealnym połączeniu genów Angeliny i Brada. Shiloh jest wierną kopią swoich pięknych rodziców.

Rzym wstrzymał również oddech patrząc na Angelinę, która na tę okazję wybrała srebrną suknię do ziemi z odkrytymi ramionami i marszczeniem przy biodrze projektu Atelier Versace. Jej długie, proste włosy dodały stylizacji niesamowitej klasy i elegancji.

ZOBACZ TEŻ: Angelina Jolie na imprezę „Variety” przyszła z 16-letnią córką! Jak dziś wygląda Zahara?

Zahara tydzień temu w kreacji mamy, teraz niczym grecka bogini

Zahara postawiła na suknię w stylu greckiej bogini. Biała, do ziemi, ze złotymi zdobieniami u góry, przechodzącymi w klasyczne ramiączka. Suknia przepięknie kontrastowała z jej karnacją i nie można odjąć jej gustu, który z pewnością odziedziczyła po swojej matce. Tydzień temu Zahara w Los Angeles wystąpiła w skróconej kreacji swojej mamy, którą ta miała na sobie podczas Oscarów w 2014 roku. Był to projekt z kolekcji Elie Saab. To niesamowite, że Angelina wymienia się z córkami swoją garderobą, promując jednocześnie ideę zero waste i nurt ekologiczny!

Jak podobają Wam się stylizacje Angeliny, Shiloh oraz Zahary? Która z nich zrobiła na Was największe wrażenie? 

Angelina Jolie z córkami
Fot. Primo Barol/Anadolu Agency via Getty Images

Angelina Jolie z dziećmi: Maddoxem, Vivienne, Knoxem, Shiloh i Zaharą, premiera filmu Eternals, 18.10.2021, Los Angeles
Fot. Invision/Invision/East News

Angelina Jolie 2014, Oscars
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.