Agnieszka Woźniak-Starak, premiera Sali Samobójców Hejter
Fot. ONS
ZE ŚWIATA MODY

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca! Udowadnia, że jest ikoną stylu

Zobacz jej ostatnie stylizacje

Paulina Filipowicz 10 marca 2020 16:31
Agnieszka Woźniak-Starak, premiera Sali Samobójców Hejter
Fot. ONS

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do aktywności zawodowej! Większość fanów przypuszczała, że gwiazda ponownie zwiąże się z telewizją, jednak jak się okazuję, obrała zupełnie inną drogę. Jakiś czas temu media obiegła wiadomość, że dziennikarka postanowiła realizować się w... radio! Agnieszka zaczęła również pojawiać się publicznie na uroczystościach kulturalnych, gdzie przyciągała wzrok pięknym wyglądem i stylowym lookiem. Gwiazda powraca w wielkim stylu, a jej ostatnia stylizacja jest na to idealnym dowodem!

Agnieszka Woźniak-Starak w modnej stylizacji

Agnieszka Woźniak-Starak będzie prowadzić audycje w newonce.radio, podczas których ma poruszać ważne tematy dla kobiet. Dziennikarka nie wróci przed kamerę, tym razem nie będzie można jej zobaczyć, ale usłyszeć. Mimo wszystko, jej stylizacje cieszą się coraz większą popularnością, a każde jej wyjście jest głośno komentowane przez fanów i media. Ostatni look gwiazdy jest dowodem, że jej klasyczny styl nigdy nie wychodzi z mody! Agnieszka pojawiła się na uroczystej premierze filmu Jana Komasy, Sala samobójców. Hejter, gdzie wystąpiła w roli prowadzącej wydarzenie. Prezentowała się bardzo elegancko i udowodniła, że uważnie śledzi trendy. Postawiła na skórzany total look, który jest jednym z najbardziej pożądanych trendów sezonu!

Agnieszka Woźniak-Starak, premiera Sali Samobójców Hejter
Fot. AKPA

Agnieszka miała na sobie skórzany komplet, składający się ze spodni z rozszerzoną nogawką i oversizowej marynarki. Dobrała do zestawu skórzane botki i aksamitną bluzkę. Skóra to ważny trend sezonu wiosna-lato 2020, który zdominował wybiegi większości projektantów! Skórę będziemy nosić na najmodniejszych płaszczach, sukienkach, spódnicach i garniturach. W najnowszych kolekcjach Sies Marjan podziwiamy damskie garnitury, w kampanii Zimermann zachwycamy się sukienkami o skórzanej fakturze, a fashionistki pokochały płaszcze ze skóry od Versace czy Simone Rocha. Nie bez powodu jest również kolor stylizacji Agnieszki. Gwiazda od śmierci męża stawia na czarne total looki, a ciemna barwa króluje w jej garderobie.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chciałam Wam podziękować za wszystkie ciepłe słowa po dzisiejszym wywiadzie, to dla mnie naprawdę ważne. A to jest Vlad. Vlad miał być psem Piotrka, kupiłam mu go na urodziny, to miał być nasz trzeci Rhodesian, mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur, nie zdążyliśmy. Po tym, co się stało stwierdziłam, że nie poradzę sobie sama z sześcioma psami, co wcale nie znaczy, że go zostawiłam. Nasi przyjaciele z Zakopanego powiedzieli, że marzą o tym, żeby mieć psa Piotrka, więc razem odebraliśmy go z hodowli i Vlad pojechał na Podhale. I powiem Wam, że chyba trochę żałuję, bo jest cudowny! Ale wiem też, że ma najlepszy dom na świecie, jest rozpieszczony, mieszka pod Giewontem i tego akurat szczerze mu zazdroszczę! Razem z Vladem przesyłamy Wam mnóstwo dobrej energii z Zakopanego 🙌🏼

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pora wracać... @newonce_radio #march #lifebalance #staytuned

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.