O TYM SIĘ MÓWI

Agata Duda w klasycznej stylizacji na gali Człowiek bez barier

Pierwsza dama zadała szyku?

Konrad Szczęsny 5 grudnia 2018 21:01

Przez jednych uznawana jest za najgorszą w historii pierwszą damę, która nie zabrała głosu wtedy, gdy oczekiwały tego od niej przede wszystkim kobiety, przez innych ceniona jest za styl, nienaganną prezencję oraz fakt, że stroni od medialnego zgiełku. O Agacie Kornhauser-Dudzie można powiedzieć jedno: wzbudza ogromne emocje! Nie inaczej jest teraz, gdy opublikowano jej zdjęcia z gali „Człowiek bez barier”, która w poniedziałek odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Agata Kornhauser-Duda na gali Człowiek bez barier na Zamku Królewskim

46-latka dała się poznać jako osoba, która stara się śledzić najnowsze trendy, jednak ma dosyć zachowawczy styl. Agata Kornhauser-Duda dobiera stylizacje, które trudno skrytykować. Z drugiej strony pojawiają się głosy, że poprzez takie a nie inne elementy garderoby wygląda na więcej lat niż ma w rzeczywistości.

Podobnie jest w przypadku stylizacji, którą pierwsza dama wybrała na galę konkursową „Człowiek bez barier”, którą objęła honorowym patronatem. Jej finał odbył się w poniedziałek 3 grudnia na Zamku Królewskim w Warszawie. Tego dnia żona prezydenta Andrzeja Dudy postawiła na klasyczny zestaw, na który złożyła się biała tweedowa marynarka, do której dobrano klasyczną czarną spódnicę i pasujące czółenka.

Agata Kornhauser-Duda: przemówienie na gali „Człowiek bez barier” 2018

W trakcie uroczystości m.in. pośmiertnie uhonorowano Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski założyciela i prezesaStowarzyszenia Przyjaciół Integracji, Piotra Pawłowskiego.

„Ludzie bez barier podejmują wyzwania i konsekwentnie dążą do ich realizacji. Robiąc to realizują się sami i nie zapominają o innych. Serdecznie z całego serca gratuluję wszystkim tegorocznym laureatom, przede wszystkim postawy godnej naśladowania. Tego, że podejmują państwo wyzwania i bardzo konsekwentnie dążą do ich realizacji, będąc inspiracją dla innych. Podejmując wyzwania, realizujecie się państwo sami i nie zapominacie o innych, to bardzo ważne”, podkreśliła Agata Duda.

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia z gali  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.