targi_mamaville
Fot. Mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

Tysiące wyjątkowych produktów dla mamy i dziecka!

A to wszystko w jednym miejscu!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 26 marca 2019 15:55
targi_mamaville
Fot. Mat.prasowe

W dniach 24-26 maja w największym centrum targowo-kongresowym w Europie Środkowej - PTAK WARSAW EXPO odbędzie się wyjątkowe, trzydniowe wydarzenie – WARSAW GIFT & DECO SHOW. To największe targi upominków i dekoracji w Polsce! Jedną z głównych stref tematycznych wydarzenia jest KIDS  by Mamaville. Co w niej znajdziemy?

Strefa Kids by Mamaville na Warsaw Gift&Deco Show

Strefa Kids by Mamaville będzie podzielona na różne obszary, gdzie znajdziecie największy wybór produktów dla mamy i dziecka.

Strefa zakupów to producenci, projektanci, dystrybutorzy znanych oraz premierowych marek z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi - dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka. Mamaville jak zawsze skupi wokół siebie marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów. W strefie pojawią się więc polskie produkty, ale tylko te o najwyższej jakości.

Oprócz zakupowego szaleństwa zorganizowany zostanie także prawdziwy festiwal zabawy i atrakcji dla najmłodszych. Specjalnie dla dzieci powstanie ogromna i urozmaicona strefa animacji: dmuchańce, strefa LEGO, warsztaty dostosowane do wieku i różnych zainteresowań najmłodszych, trampoliny, magicy, kąciki zabaw, zabawy i gry plastyczne, malowanie buziek, tatuaże, tworzenie przypinek i biżuterii, waty cukrowa, fotobudka, postaci z bajek, kolorowanki 3D i dużo, dużo więcej! Nie zabraknie emocji, upominków i wyjątkowej zabawy dla całej rodziny.

Ale to jeszcze nie koniec...

Strefa Kids by Mamaville
Fot. Materiały prasowe

Kolejna strefa to warsztaty i zajęcia dla całej rodziny. Będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w ciekawych wykładach związanych z tematyką macierzyństwa i rodzicielstwa, prowadzonych przez doświadczonych ekspertów oraz znane osobistości. Dzieci natomiast będą mogły wziąć udział w zajęciach i warsztatach, gdzie zaprezentowane zostaną najciekawsze kierunki rozwoju najmłodszych poprzez zabawę.

Wisienką na torcie będzie wygodna, przestronna i przytulna strefa relaksu, gdzie po zakupach i atrakcjach odwiedzający będziecie mogli spokojnie odpocząć i dobrze zjeść! Specjalnie na Warsaw Gift & Deco stworzona zostanie także Strefa dla Taty.

Oprócz strefy KIDS by Mamaville na targach będzie można odwiedzić także Home&Deco by Targi Rzeczy Ładnych, Ceramics&Glass by WG&DS, Celebration by Och Bazar, Kids by Mamaville, Mustache Yard Sale vol. 33 by Mustache, Handmade by Art in Town, Eco/Recycling by Och Bazar, Gadgets by Och Bazar, Paper&Office by WG&DS czy International Sourcing by Gift Show Poland.

Strefa Kids by Mamaville
Fot. Adobe Stock

Polski design na topie!

Targi stawiają na polskich przedsiębiorców i twórców, powierzając im organizacje głównych stref targów. To przełomowy sposób współpracy dla osiągnięcia wspólnego celu – stworzenia największych targów pięknych i designerskich rzeczy, bez których życie jest po prostu przeciętne.

Chcemy pokazać, że mamy fantastycznych producentów, projektantów i designerów, a także świetne marki, którymi warto się chwalić! Wystawcy z Polski w ramach targów stworzą wyjątkowy program „Projekt: POLSKA”, który zostanie podzielony na kilka stref tematycznych, wypełnionych pięknymi i wyjątkowymi przedmiotami – mówi zespół targowy Warsaw Gift&Deco.

W targach weźmie udział 800 wystawców z Polski i z zagranicy, którzy zaprezentują najnowsze trendy rynkowe oraz przedstawią bogatą ofertę produktową z zakresu artykułów dekoracyjnych, wyposażenia wnętrz, ceramiki i szkła, produktów codziennego użytku, biżuterii, mody, upominków okolicznościowych, gadżetów biznesowych i reklamowych, artykułów papierniczych, pamiątek, małej elektroniki, zabawek, tekstyliów dla dzieci, przedmiotów z segmentu eko/recykling.

Będzie to zdecydowanie największe wydarzenie tej branży w naszej części Europy!

Materiał powstał we współpracy z marką Mamaville.

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.