Dorota Gardias, VIVA! 2009
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Gardias zaręczyła się?! Kim jest jej narzeczony?

Konrad Szczęsny 2 marca 2017 18:30
Dorota Gardias, VIVA! 2009
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Dorota Gardias po raz drugi wyjdzie za mąż? Te sensacyjne doniesienia obiegły niedawno media. Okazuje się, że gwiazda TVN po sześciu latach od rozwodu zamierza ponownie stanąć na ślubnym kobiercu. Jej partner jest podobno człowiekiem godnym zaufania, dzięki któremu na nowo uwierzyła w instytucję małżeństwa.

 

Polecamy też: Dorota Gardias z małą Hanią na okładce Viva! Mama

Kim jest partner Doroty Gardias?

Mówi się, że pogodynka poznała swojego obecnego partnera Krzysztofa Sawickiego jeszcze przed rozstaniem z Piotrem Bukowieckim (ojcem jej córki Hani), czyli około dwa lata temu. Jest on sprzedawcą samochodów. Para unika medialnego zgiełku i pokazywania się razem na salonach. Jak się jednak okazuje, nie oznacza to, że oboje nie traktują swojego związku poważnie!

 

Dorota Gardias zaręczyła się?

Dorota Gardias podobno przekonała się, że może polegać na Krzysztofie Sawickim i dlatego podjęła decyzję o wyjściu za niego za mąż. Gwiazda TVN ma na koncie już jedno małżeństwo: z Konradem Skórą, pilotem śmigłowców. Rozwiedli się jednak w 2011 roku. Plotkowano, że po tym fakcie pogodynka zraziła się do małżeństwa i dlatego nie zamierzała po raz kolejny formalizować swojego związku. Jednak wsparcie partnera po obrabowaniu jej domu pod Warszawą rok temu odmieniło poglądy gwiazdy w tej kwestii.

 

„Dorota, chociaż zakochana, najpierw była trochę nieufna, ale Krzysiek pokazał się od dobrej strony po tym, gdy zeszłej zimy okradziono jej dom. Ona wtedy czuła się tak, jakby świat zawalił się jej na głowę. Straciła poczucie bezpieczeństwa, bała się o Hanię. Partner zachował się jak prawdziwy mężczyzna, był dla niej ostoją i opoką. Wtedy zyskała pewność, że chce z nim iść przez życie”, twierdzi informator „Twojego Imperium”.

Co prawda Dorota Gardias nie chce komentować tych doniesień, ale redakcja nie ma wątpliwości, że coś jest na rzeczy.

„Przykro mi, ale nie zamierzam komentować mojego życia prywatnego”, powiedziała pogodynka w rozmowie z tygodnikiem.

 

O tym, na ile plotki te są prawdziwe, przekonamy się w najbliższej przyszłości.

Zobacz też: Arciuch, Kukulska... Baby boom w polskim show-biznesie. Przepiękne zdjęcia gwiazd z dziećmi

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!