tvp-sylwester-marzen-z-2
Fot. Mat.prasowe
VIVA! Tylko u nas

To oni wprowadzą nas w 2021 rok!

Oto prowadzący największego sylwestrowego koncertu

Artykuł sponsorowany 24 grudnia 2020 13:20
tvp-sylwester-marzen-z-2
Fot. Mat.prasowe

Największe polskie i zagraniczne gwiazdy, światowe hity i gorąca atmosfera - to czeka nas podczas „Sylwestera Marzeń z Dwójką”! W tym roku ta impreza będzie inna, ale na pewno nie gorsza. Zadbała o to Dwójka, zapraszając na multimedialną, plenerową scenę plejadę gwiazd m.in.: Cleo, Zenona Martyniuka z zespołem Akcent, Golec uOrkiestra, Roksanę Węgiel, Marcina Miller i zespół Boys, Viki Gabor, Weekend, Zakopower, Thomasa Andersa z Modern Talking i Francesco Napoli. My wiemy już jedno - pożegnanie roku 2020 w TVP2 będzie niezapomniane!

Prowadzący "Sylwestra Marzeń z Dwójką"

Impreza sylwestrowa to nie tylko muzyczne gwiazdy. Równie ważni są jej prowadzący, którzy zabawiają publiczność, przeprowadzają wywiady z muzykami i dbają o doskonały klimat wydarzenia! W tym roku będą to: Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora i Norbi. Jesteśmy pewni, że znacie i lubicie te gwiazdy TVP, ale założymy się, że kilku rzeczy o nich nie wiedzieliście! 

Izabella Krzan 

sylwester-marzen-z-dwojka-prowadzacy
Fot. Mat.prasowe

Jej kariera zaczęła się po zwycięstwie w wyborach Miss Polonia 2016. Następnie trafiła do "Pytania na śniadanie" jako prowadząca cykl reportaży "Lajk!". Największą popularność przyniósł jej jednak teleturniej "Koło Fortuny", w którym u boku Rafała Brzozowskiego, a teraz już Norbiego, odsłania litery. W 2019 roku Izabella Krzan prowadziła razem z Maciejem Kurzajewskim wznowiony programu "Czar par".  Nie każdy wie, ale w przeszłości uprawiała siatkówkę, a także taniec towarzyski, w którym w ciągu ośmiu lat zdobyła międzynarodową klasę taneczną „A” w standardowych i „B” w tańcach latynoamerykańskich.

Ida Nowakowska

sylwester-marzen-z-dwojka-prowadzacy
Fot. Mat.prasowe

Ida zawodowo jest tancerką – występowała w Teatrze Muzycznym Roma, Studio Buffo, a nawet w nowojorskim Metropolitan Opera! Od 2019 współprowadzi poranny program TVP2 "Pytanie na śniadanie" oraz talent show "The Voice Kids". W 2020 została również prowadzącą programy Ameryka da się lubić. Nie jest to przypadek - gwiazda od dziecka ma podwójne obywatelstwo, amerykańskie i polskie. Mamy jeszcze jedną ciekawostkę – Ida zagrała główną rolę w filmie "Out of Reach" u boku Stevena Seagala.  

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska
Fot. Jan Bielecki/East News

Praca w telewizji nie była oczywistym wyborem Małgorzaty Tomaszewskiej - gwiazda skończyła psychologię oraz przez pewien czas pracowała również jako modelka. Jej przygoda z telewizją publiczną zaczęła się od programu "Pytanie na Śniadanie". Była w nim reporterką i współprowadzącą magazyn "Czerwony dywan", w którym komentowała wydarzenia z show-biznesu. Jednak w 2019 została prowadzącą „Pytania na Śniadanie” i do dziś partneruje jej w nim  Aleksander Sikora. 

Rafał Brzozowski

Eurowizja Junior 2020 Rafał Brzozowski
Fot. AKPA

Możecie być zaskoczeni, ale Rafał Brzozowski z wykształcenia jest… nauczycielem wychowania fizycznego! Co więcej, zdobył brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski w zapasach w 2006 roku. Niestety, z powodu kontuzji kręgosłupa przerwał karierę sportową. Dał się poznać szerszej publiczności w 2002, gdy wziął udział w programie „Szansa na sukces” i zdobył w nim wyróżnienie. W 2011 wystąpił w programie "The Voice of Poland", gdzie trafił do grupy Andrzeja Piasecznego. Przez 2 lata prowadził program rozrywkowy „Koło Fortuny”, a w 2019 został prowadzącym programu „Jaka to melodia?”.

Aleksander Sikora

Olek Sikora, Aleksander Sikora
Fot. Piotr Molecki/East News

Aleksander Sikora pochodzi z Krakowa i jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dziennikarz od dawna funkcjonuje w mediach. W maju 2019 roku Aleksander Sikora zadebiutował w roli prowadzącego programu „Pytanie na Śniadanie” w TVP2. W porannym programie partneruje mu Małgorzata Tomaszewska. Co ciekawe, już wcześniej Aleksander gościł w telewizji śniadaniowej, ale występował wtedy w roli eksperta od show-biznesu. 

Norbi

Norbi
Fot. VIPHOTO/EastNews

Norbert Dudziuk, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko Norbiego, to polski piosenkarz, pisarz, dziennikarz i prezenter telewizyjny i radiowy, gitarzysta, pianista, skrzypek, kucharz i restaurator. Przyznajemy, że jesteśmy pod wrażeniem tak dużej liczby talentów! Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Olsztynie w klasie skrzypiec. Studiował wiolinistykę w Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz na wydziale wychowania muzycznego i pedagogiki wychowawczo-opiekuńczej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie. Norbi zadebiutował w 1997 roku, kiedy wydał swój pierwszy album studyjny "Samertajm". To właśnie z niego pochodzi utwór "Kobiety są gorące". Jesienią 2018 został prowadzącym teleturnieju TVP1 "Jaka to Melodia?", natomiast od września 2019 został gospodarzem programu "Koło Fortuny".  

Jesteście ciekawi, jak te gwiazdy wypadną w roli prowadzących „Sylwestra Marzeń w Dwójce”? Oglądajcie TVP2 31 stycznia od godz. 19:55 w TVP2!

Materiał powstał we współpracy z TVP

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.