Mentorka „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania

Gabriela Czernecka 1 sierpnia 2019 18:00

Mentorka w Projekcie Lady, trenerka rozwoju osobistego i psychoterapeutka. Dziś kobieta sukcesu, ale i ona długo szukała swojej drogi. Także tej dotyczącą wizerunku. Tatiana Mindewicz-Puacz nie kryje się w sieci z tym, że wielokrotnie zmieniała swój styl, makijaże czy fryzury. Nie zawsze trafnie. Na jednym ze starych zdjęć mentorka hitu TVN według jej fanów wygląda jak Kora albo Tina Turner! Zgadzacie się?

Metamorfoza Tatiany Mindewicz-Puacz

Tatiana Mindewicz-Puacz w Projekcie Lady jest dla uczestniczek prawdziwym wsparciem. Chętnie udziela im rad i pomaga radzić sobie z emocjami. Niewielu jednak wie, że sama też miała niełatwe życie. „Nie urodziłam się z dobrze prosperującą firmą, mnóstwem chętnych do współpracy klientów, drogim samochodem i wakacjami na drugim końcu świata. Do wszystkiego doszłam sama, ciężką pracą”, mówi w wywiadzie dla Flesza. Zanim Tatiana stała się wzorem dla uczestniczek programu, sama wiele przeszła. „Gdy miałam 18 lat, zaszłam w ciążę i wiele osób mówiło mi, że moje życie się skończyło. A kiedy mój syn miał niecały roczek, zostałam z nim sama”, wspomina.

Wówczas poszła na studia dziennikarskie i pracowała w dziale sprzedaży reklamy w magazynie Monitor. Próbowała swoich sił jako prezenterka telewizyjna, ale idealnym planem na życie okazała się praca jako coach. Tatiana zrealizowała także swoje marzenie - otworzyła własną agencję PR. „Zawsze interesowali mnie ludzie. Kiedyś chciałam pisać o nich reportaże, ale jako coach mogę lepiej zrealizować cel, który chciałam osiągnąć, czyli pomagać innym”, mówi w rozmowie z  Fleszem.

Jak zmieniała się Tatiana Mindewicz-Puacz?

Tatiana Mindewicz-Puacz długo szukała swojej drogi. Kiedyś była nawet agentką Katarzyny Cichopek! Miło wspomina tę współpracę, zawsze ciepło wypowiadając się na temat aktorki. Ale tak jak już wspominaliśmy eksperymentowała nie tylko ze zbieraniem doświadczeń, ale również z wyglądem - od punka po zbuntowaną "metalówę".  Dziś jako certyfikowany coach, mentor i psychoterapeuta, z uśmiechem na twarzy wspomina swoją krętą dwudziestoletnią drogę.

Niedawno Tatiana Mindewicz-Puacz opublikowała zdjęcie, na którym wygląda jak Kora albo Tina Turner. Do fotografii został dołączony pełny dystansu opis. „Kiedy po raz kolejny przyjdzie Nam do głowy, żeby wymusić na „naszym Nastolatku” jakiś przejaw aktywnej komunikacji, nieco uśmiechu lub przynajmniej spojrzenie o konkretnej treści, dającej nam, rodzicom namiastkę poczucia, że jesteśmy słuchani....poszukajmy własnego zdjęcia sprzed X-lat ... a potem ODPUŚĆMY Z CZUŁOŚCIĄ”, czytamy na Instagramie pani Tatiany.

Zobacz, jak przez lata zmieniła się ulubienica widzów.  

1/6
Metamorfoza Tatiany Mindewicz
Copyright @East News
1/6

Tak gwiazda wyglądała kilkanaście lat temu

2/6
Tatiana Mindewicz-Puacz - stare zdjęcie
Copyright @Instagram
2/6

Ale to o tym zdjęciu zrobiło się niedawno głośno. Użytkownicy sieci są zgodni. Gwiazda TVN wygląda tu jak Kora lub Tina Turner... Zgadzacie się?

3/6
Metamorfoza Tatiany Mindewicz
Copyright @East News
3/6

Z czasem traciła rockowego pazura

4/6
Metamorfoza Tatiany Mindewicz
Copyright @East News
4/6

W takim wydaniu poznaliśmy ją w programie TVN

5/6
Metamorfoza Tatiany Mindewicz
Copyright @Facebook/ Tatiany Mindewicz Puacz
5/6

Polki pokochały ją za połączenie dobrego stylu i luzu

6/6
Tatiana Mindewicz-Puacz przeszła ogromną metamorfozę
Copyright @East News
6/6

 Tatiana Mindewicz-Puacz przeszła ogromną metamorfozę. Wypiękniała?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.