paulina_krupinska_link4mama
Fot. Mat.promocyjne
VIVA! Tylko u nas

Jak Paulina Krupińska dba o swoje dzieci? 

Jej metoda jest skuteczna i prosta!

Artykuł sponsorowany 14 marca 2019 13:36
paulina_krupinska_link4mama
Fot. Mat.promocyjne

AdvertisementKażda mama dba o swoje dziecko najlepiej jak tylko potrafi. Choć staramy się uchronić nasze pociechy przed nieszczęściami, nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego. Czasami mogą zdarzyć się nawet sytuacje, w których będziemy potrzebować z konsultacji z prawnikiem. Czy wiesz jak skutecznie zabezpieczyć siebie i swoją rodzinę na każdą okoliczność? 

Profesjonalna porady prawne dla mam 

Prawo dotyczy nas wszystkich i otacza nas dokładnie ze wszystkich stron i na każdym roku. W sklepie, w komunikacji miejskiej, w internecie. Nie jest natomiast możliwe byśmy, nie będąc prawnikami, znali na wyrywki kodeksy, ustawy i przepisy. Oczywiście, zawsze można o poradę zapytać prawnika. To jednak nie zawsze jest tanie. Teraz profesjonalną poradę, nawet gwarancję napisania prawniczych pism można mieć w ramach polisy ubezpieczeniowej. Taka opcja dostępna jest w pakiecie LINK4Mama, a współpracujący z LINK4 prawnicy służą radą nie tylko w sprawach związanych z szeroko rozumianym macierzyństwem. Joanna Talaśka z LINK4 opowiada, że: "Jedna z klientek, której właśnie kończy się umowa o pracę, pytała czy w związku z tym, że zaszła w ciążę należy jej się automatyczne przedłużenie umowy czy potrzebne jest dokonanie jakichś formalności. Inna zadzwoniła do nas z pytaniem co może zrobić w sytuacji, gdy opiekunka w przedszkolu bez zgody i wiedzy rodziców obcięła dziecku włosy." 

paulina_krupinska_link4mama
Fot. Mat.promocyjne
Paulina Krupińska zaufała pakietowi LINK4Mama. 

Pomoc prawnika za 10 zł za rok

Zakres pytań, na które odpowiadają klientom prawnicy jest bardzo szeroki. Sporo jest zapytań z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Dotyczą sposobów regulowania kontaktów jednego z rodziców z dzieckiem, po rozstaniu się rodziców czy także np. utrudniania przez jedną ze stron zasądzonych kontaktów z córką. Nierzadkie są też pytania związane z ze spadkami, sposobami na odstąpienie od zawartej umowy (np. z klubem sportowym), sporami sąsiedzkimi, prawami konsumenta.

"Pojawiają się prośby o poradę co zrobić gdy dziecko zniszczy komuś telefon komórkowy czy jak dochodzić praw w sytuacji, gdy w wyniku niewłaściwego zabezpieczenia sali doszło do wypadku dziecka podczas zajęć ruchowych." – przywołuje Joanna Talaśka. 

Tematów jest wiele, ale na szczęście pomoc prawna w ramach LINK4 Mama jest nielimitowana. Można zadać nieograniczoną liczbę pytań! W razie potrzeby eksperci mogą sporządzić do 4 pism o charakterze prawniczym do wyboru z szerokiego zakresu przewidzianego w ogólnych warunkach np. wezwania do zapłaty czy pisma przedprocesowe. Pomoc prawnika kosztuje 10 złotych za cały rok i można ją dokupić do Ubezpieczenia NNW dedykowanego mamom. Zapewnia ono m. in wypłatę odszkodowania po nieszczęśliwym wypadku. Suma ubezpieczenia może wynieść nawet 50 tys. złotych, ale najtańszą opcję można mieć już za 60 złotych rocznie. Z ubezpieczeniem pomocy prawnej cena najtańszej polisy NNW to 70 złotych za 12 miesięcy ochrony. 


Jak to działa?
1. Zgłaszasz swoje pytanie do prawnika pod numerem 604 14 14 14. 
2. Prawnik może cię poprosić o dodatkowe szczegóły lub dokumenty dotyczące sprawy. 
3. Odpowiedź dostajesz mailem lub przez telefon. W szczególnych przypadkach czas ten może być dłuższy. 
4. Na napisanie pisma eksperci LINK4 Mama mają 5 dni roboczych od przekazania przez ubezpieczającego wszelkich informacji i dokumentów niezbędnych do opracowania dokumentu. 

NNW dla mamy i pomoc prawna to tylko niewielka część pakietu LINK4 Mama – ubezpieczeń dla dzieci i rodziców. Składają się na niego rozwiązania takie jak zapewnienie dziecku korepetycji, pomoc domową dla chorej, leżącej w łóżku mamy, a nawet zapewnienie mamie łóżka szpitalnego, by mogła być przy chorym dziecku, opłacenie i dostarczenie do domu leków czy sprzętu rehabilitacyjnego. Jest także OC w życiu prywatnym, NNW szkolne dla dziecka oraz dostęp do szerokiej gamy lekarzy oraz psychologa i dietetyka. Wielką zaletą LINK4 Mama jest to, że nie trzeba kupować wszystkiego, a tylko to, co rzeczywiście jest potrzebne. Posiadaczom Kart Dużej Rodziny LINK4 daje 10% rabatu!


LINK4 Mama można kupić dzwoniąc pod numer 604 14 14 14, przez stronę www.link4mama.pl (tam są też ogólne warunki ubezpieczenia) lub u agentów. 

Materiał powstał we współpracy z LINK4

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.