PARTNER

Izabela Janachowska poprowadzi nowe programy ślubne w telewizji TLC!

Szykują się kolejne telewizyjne hity!

Artykuł sponsorowany 1 października 2017 11:08

Izabela Janachowska-Jabłońska od trzech lat prowadzi programy o tematyce ślubnej w TVN Style. Obecnie dla stacji TLC przygotowuje dwa nowe programy ślubne: „Panny młode ponad miarę” oraz „Śluby marzeń”. O czym będą i dlaczego to właśnie Izabela Janachowska-Jabłońska będzie idealną prowadząca tych programów? 

 

Ambitna i odważna kobieta sukcesu 

Izabela Janachowska od wielu lat związana jest ze sceną taneczną i telewizją. Swoją karierę rozpoczynała jako tancerka tańca towarzyskiego, już jako młoda dziewczynka występowała na konkursach tanecznych, ucząc się konsekwencji i uporu w dążeniu do celu. Zawsze podążała za marzeniami i sama się motywowała. W 2003 roku zdobyła wraz ze swoim tanecznym partnerem, III miejsce na mistrzostwach świata w tańcu towarzyskim. Potem rozpoczęła karierę telewizyjną w programie „Taniec z gwiazdami”, do którego zaprosił ją Agustin Egurrola. Jej charakterystyczna uroda oraz barwna osobowość spowodowała, że bardzo szybko zaistaniała w polskim show-biznesie. Na temat jej tańca i urody rozpisywały się tabloidy i serwisy internetowe.

Izabela Janachowska na Balu Nocy Letniej Fundacji TVN „Nie jesteś sam”
Fot. ons.pl

Miłość i nowy etap w życiu

W tym czasie została również zauważona przez swojego przyszłego męża, milionera Krzysztofa Jabłońskiego. O ślubie Izabeli i Krzysztofa mówiła cała Polska, nie tylko ze względu na prestiżowy charakter tego wydarzenia, ale również różnicę wieku partnerów. Od tego momentu Izabela Janachowska-Jabłońska odnalazła w tematyce ślubnej swoją nową pasję, zakończyła karierę taneczną i rozpoczęła nowy etap zawodowy. Pasja związana z organizacją ślubów zaowocowała prowadzeniem programów o tej tematyce w stacji TVN Style. Jej osobowość  i wyczucie estetyki spowodowały, że bardzo szybko odnalazła się w roli ekspertki branży ślubnej. Kobiety, jej ufają doceniają ją za wyczucie trendów, wiarygodność i profesjonalizm.

 

„Moje programy to nie tylko programy o modzie i stylu, to programy które opowiadają historie uczestniczek dlatego są przepełnione emocjami” - mówi sama Izabela Janachowska – Jabłońska.

 

„Iza kocha biznes ślubny, kocha wszystko co jest piękne i glamour. Wszystko co jest wyjątkowe..” - powiedziała dla programu UWAGA Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego TVN. Obecnie, oprócz programów telewizyjnych Izabela bardzo aktywnie udziela się w sieci, prowadząc własną stronę internetową o tematyce ślubnej, oraz kanał na YouTube. Cały czas stawia przed sobą nowe wyzwania! Obecnie zaczęła swoją nową modową przygodę z projektowaniem sukien ślubnych. Jej pierwsze kreacje już niedługo ujrzą światło dzienne.

 

izabela_janachowska
Fot. Mat. prasowe

 

Nowe programy w stacji TLC!

W programie „Panny Młode ponad miarę”, udowodniamy, że kobieta w każdym rozmiarze może wyglądać pięknie i wyjątkowo w dniu swojego ślubu. Bohaterkami programu są narzeczone, które niekoniecznie mają figurę modelki. Przez obfity biust, dużą pupę czy okrągłe kształty trudno znaleźć im suknię ślubną w której wyglądają i czują się dobrze. Izabela Janachowska-Jabłońska, razem z konsultantkami, podpowiada im jak podkreślić atuty i ukryć niedoskonałości. Wspólnie wybierają tę jedyną i niepowtarzalną suknię, w której panna młoda czuje się jak milion dolarów! 

Premiera: 02.10. 2018, godz. 21.30

W drugim programie pt. „Śluby marzeń” Izabela Janachowska pomoże zaplanować parze młodej wszystko na kilka tygodni przed ceremonią. Wystrój sali, bukiet, pierwszy taniec, upominki dla gości, samochód, stroje, menu, winietki czy fryzura panny młodej, to tylko niektóre z punktów w kalendarzu ślubnym przyszłego małżeństwa. Jak się w tym wszystkim odnaleźć i nie zwariować? Przygotowaniom towarzyszą często gorące emocje. Dzięki pomocy prowadzącej – niezastąpionej Izabeli Janachowskiej, państwo młodzi będą w stanie zapanować nad chaosem przygotowań, a dzień ślubu będzie dokładnie taki jaki sobie wymarzyli.

Premiera: 27 listopad, godz 21:30

 

izabela_janachowska
Fot. Mat. prasowe

 

Materiał powstał we współpracy z telewizją TLC 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.