MasterChef Junior, laureaci wszyscy
Fot. materiał promocyjny TVN
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak wyrośli zwycięzcy MasterChef Junior... Niektórych trudno poznać!

Co dziś robią?

Rafał Kowalski 28 marca 2021 16:02
MasterChef Junior, laureaci wszyscy
Fot. materiał promocyjny TVN

Od 2016 roku program MasterChef Junior w polskiej wersji jest jedną z najchętniej oglądanych propozycji TVN. Stacja przyzwyczaiła nas do wysokiego poziomu kulinarnych zmagań i charakternych uczestników. Nie zmieniło się jedno – jury! Ania Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler już pięć razy wybrali najlepiej gotującego młodzieńca w Polsce. Jak od chwili zwycięstwa zmienili się laureaci show? Sprawdziliśmy!

Wszyscy laureaci MasterChef Junior – Natalia Paździor

Pierwszą zwyciężczynią programu MacherChef Junior została Natalia Paździor. Nastolatka  ze Zbludowic koło Buska-Zdroju w chwili wygrania show miała 12 lat. Dziś jako 17-latka uczy się w liceum o profilu matematyczno-fizycznym. Zawodowo wciąż związana jest z kulinariami, ale także robi karierę jako TikTokerka (300 tysięcy obserwujących) i Instagramerka (prawie 100 tysięcy obserwujących). Prywatnie Natalia jest szczęśliwie zakochana. Z chłopakiem dzielą ją 3 lata różnicy, o czym 17-latka opowiedziała w sieci.

Fani Natalii zwracają często uwagę, że gwiazda  TVN mocno zmieniła się zewnętrznie od czasów MasterChefa. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.

MasterChef Junior, Natalia Paździor, 2016
Fot. materiał promocyjny TVN

Wszyscy laureaci MasterChef Junior – Julka Cymbaluk

Julia Cymbaluk wygrała program TVN cztery lata temu, gdy sama miała 10 lat. Pochodząca z Wrocławia dziewczynka jest dziś ambasadorką polskiej marki piżam, ogólnoświatowej marki butów sportowych, a także wydała własnego e-booka o tytule „SmaczeGO”. Prowadzi też webinary kulinarne. Julkę obserwuje na Instagramie ponad 60 tysięcy osób.

MasterChef Junior, Julia Cymbaluk, 2017
Fot. materiał promocyjny TVN

Wszyscy laureaci MasterChef Junior - Bartek Kwiecień

Bartek Kwiecień to jedyny chłopiec, który został laureatem kulinarnego show MasterChef Junior. 14-letni pasjonat gotowania wygrał program trzy lata temu pozostawiając konkurencję daleko w tyle. Pochodzący z Olsztyna uczeń szkoły podstawowej zebrał na Instagramie 8 tysięcy obserwatorów. Wciąż kocha gotować i próbować nowych smaków, ale znacznie rzadziej komunikuje się z fanami. Ostatni post w sieci 14-latek opublikował niemal rok temu.

MasterChef Junior, Bartosz Kwiecień 2018
Fot. materiał promocyjny TVN

Wszyscy laureaci MasterChef Junior – Paulina Foremny 

Paulina Foremny zaczęła gotować, gdy miała… tylko 3 lata! 9 lat poźniej pokonała innych uczestników MasterChefa i została laureatką 4. edycji programu. Po udziale w show 14-latka z Wrocławia wystąpiła z Anią Starmach w serialu kulinarnym oraz została uczestniczką specjalnego odcinka Milionerów. Na co dzień miłośniczka kuchni kontaktuje się z fanami poprzez Instagrama, gdzie obserwuje ją 10 tysięcy osób. Bardzo się zmieniła? Zobacz zdjęcia

MasterChef Junior, Paulina Foremny, 2019
Fot. materiał promocyjny TVN

Wszyscy laureaci MasterChef Junior – Gaja Suchocka

Od wygranej Gaji w MasterChefie minął zaledwie rok, ale jej kariera szybko nabrała tempa. Najmłodsza – bo wówczas 9-letnia – laureatka programu nawiązała wiele współprac w tym z markami Ulala Chef czy MaczFit. Gwiazda TVN pochodząca z Sanoka prowadzi też kursy kulinarne. Na te chwilę odbywają się one w sieci. Gaja zebrała do tej pory 8,5 tysiąca fanów na Instagramie. Czekamy na jej kolejne sukcesy! 

MasterChef Junior, Gaja Suchocka, 2020
Fot. materiał promocyjny TVN

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…