Duncan Laurence z Holandii, zwycięzca Eurowizji 2019 - kim jest, co robi?
Fot. Paul Bellaart
O TYM SIĘ MÓWI

Duncan Laurence bierze ślub! Zwycięzca Eurowizji zaręczył się ze swoim partnerem

Padły poruszające słowa!

Olga Figaszewska 6 października 2020 06:49
Duncan Laurence z Holandii, zwycięzca Eurowizji 2019 - kim jest, co robi?
Fot. Paul Bellaart

Duncan Laurence, zwycięzca 64. Konkursu Piosenki Eurowizji, zaręczył się! Twórca hitu Arcade Cudowną wiadomością podzielił się z fanami na Instagramie. Kim jest jego partner? Muzyk pokazał wspólne zdjęcia ze swoim ukochanym. 

Duncan Laurence bierze ślub

Duncan Laurence jeszcze przed tym zanim został reprezentantem Holandii na Eurowizji, w mediach społecznościowych wyznał, że jest osobą biseksualną.

„Dla mnie miłość nie ma granic, a zwłaszcza nie ma płci. Kilka lat temu zadeklarowałem się jako osoba biseksualna. To była najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem w życiu. Nie dlatego, że chcę oszukiwać zarówno dziewczyny, jak i chłopców, nie dlatego, że nie potrafię wybrać... Wręcz przeciwnie: mój wybór jest prosty. Zakochuję się w osobie”, mówił wtedy Duncan Laurence.

Pod koniec ubiegłego roku artysta odwiedził Polskę. W rozmowie z Dzień Dobry TVN zaapelował:

„Jestem sobą i myślę, że zwłaszcza młodzi ludzie w innych krajach, nie w Holandii, też w Polsce np., wiele osób prowadzi tego typu debatę i pojawiają się głosy przeciwne ludziom innym niż heteroseksualni. Mam nadzieję, że wpłynę troszeczkę na ludzi. (…) Nie zmienię się, nawet jeżeli się do tobie nie podoba, daj sobie z tym spokój i po prostu albo się z tym pogodzisz albo po prostu nie zwracaj w ogóle na to uwagi”.

Duncan Laurence jest w szczęśliwym związku z Jordanem Garfieldem, który zajmuje się pisaniem tekstów piosenek. Zakochani poważnie myślą o wspólnej przyszłości i… planują ślub. Wokalista podzielił się z fanami zdjęciem pierścionka. „Kocham Cię”, napisał.

„Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Poprosiłem Duncana o rękę, a on powiedział „tak”. Nigdy w życiu nie byłem tak szczęśliwy. Zamierzam pobrać się z miłym, mądrym, utalentowanym i przystojnym mężczyzną. Poza tym wychodzę za mojego najlepszego przyjaciela”, odpowiedział jego ukochany.

Życzymy wszystkiego najlepszego!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌻

Post udostępniony przez Jordan Garfield (@jordandelivers)

Duncan Laurence
Fot. Instagram @itsduncanlaurence

TAGI #Eurowizja

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.