DZIEŃ BABCI

Dziś Dzień Babci! „Jeśli ma się dzieci i wnuki, to nie ma mowy o samotności”. Zobacz najpiękniejsze babcie w naszym EKSKLUZYWNYM VIDEO!

Olga Figaszewska 21 stycznia 2018 15:50

Krystyna JandaKatarzyna DowborBeata KozidrakGrażyna SzapołowskaAgata Młynarska...  obchodzą dziś Dzień Babci! Na co dzień widzimy ich w zupełnie innych rolach. Lecz poza poza poza pracą mają swoje rodziny. Dla gwiazd, które niedawno zostały babciami, tak jak Teresa Rosati, będzie to szczególny dzień. 

 

Zobacz też: Kora, Kozidrak, Młynarska. 6 gwiazd, które zasługują na miano najseksowniejszych babć show-biznesu

 

Dzień Babci! 

Krystyna Janda mówiła w wywiadzie VIVY!: „Jestem przede wszystkim "szefową" tej rodziny. Myślę, że wszystko co się robi, jest ważne. Role, które gram. Sztuki, które reżyseruję. I to, że piszę mój internetowy dziennik. Ostatnio rozśmieszył mnie wpis internauty pod moim tekstem: "Ale babcia mam lajków!". Bo tekst zaczęłam od tego, że mam 62 lata”. Beata Tyszkiewicz mówi wprost: Jeśli ma się dzieci i wnuki, to nie ma mowy o samotności”.

 

Zobacz też: Zbliża się Dzień Babci i Dziadka! Oto TOP 10 najlepszych prezentów na tą okazję

Zobacz także: Babcie i dziadkowie uwielbiają czytać! - podpowiadamy, co można podarować im w dzień ich święta!

 

Nie zapomnijcie o swoich Babciach w tym wyjątkowym dniu, a już jutro o Dniu Dziadka! My przyłączamy się do najlepszych życzeń!  Zapraszamy do obejrzenia naszego video!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.