DZIEŃ BABCI

Dziś Dzień Babci! „Jeśli ma się dzieci i wnuki, to nie ma mowy o samotności”. Zobacz najpiękniejsze babcie w naszym EKSKLUZYWNYM VIDEO!

Olga Figaszewska 21 stycznia 2018 15:50

Krystyna JandaKatarzyna DowborBeata KozidrakGrażyna SzapołowskaAgata Młynarska...  obchodzą dziś Dzień Babci! Na co dzień widzimy ich w zupełnie innych rolach. Lecz poza poza poza pracą mają swoje rodziny. Dla gwiazd, które niedawno zostały babciami, tak jak Teresa Rosati, będzie to szczególny dzień. 

 

Zobacz też: Kora, Kozidrak, Młynarska. 6 gwiazd, które zasługują na miano najseksowniejszych babć show-biznesu

 

Dzień Babci! 

Krystyna Janda mówiła w wywiadzie VIVY!: „Jestem przede wszystkim "szefową" tej rodziny. Myślę, że wszystko co się robi, jest ważne. Role, które gram. Sztuki, które reżyseruję. I to, że piszę mój internetowy dziennik. Ostatnio rozśmieszył mnie wpis internauty pod moim tekstem: "Ale babcia mam lajków!". Bo tekst zaczęłam od tego, że mam 62 lata”. Beata Tyszkiewicz mówi wprost: Jeśli ma się dzieci i wnuki, to nie ma mowy o samotności”.

 

Zobacz też: Zbliża się Dzień Babci i Dziadka! Oto TOP 10 najlepszych prezentów na tą okazję

Zobacz także: Babcie i dziadkowie uwielbiają czytać! - podpowiadamy, co można podarować im w dzień ich święta!

 

Nie zapomnijcie o swoich Babciach w tym wyjątkowym dniu, a już jutro o Dniu Dziadka! My przyłączamy się do najlepszych życzeń!  Zapraszamy do obejrzenia naszego video!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.