Rodzina Beckhamów, David Beckham, Victoria Beckham, Romeo Beckham, Cruz Beckham, Harper Beckham, Brooklyn Beckham
Fot. Instagram @davidbeckham
Z ŻYCIA GWIAZD

Victoria i David Beckhamowie ochrzcili 8-letnią córkę i 14-letniego syna. Co za stroje!

Zdjęcia z uroczystości zdradziły tożsamość rodziców chrzestnych

Rafał Kowalski 22 grudnia 2019 13:58
Rodzina Beckhamów, David Beckham, Victoria Beckham, Romeo Beckham, Cruz Beckham, Harper Beckham, Brooklyn Beckham
Fot. Instagram @davidbeckham

Choć Harper i Cruz Beckhamowie mają odpowiednio 8 i 14 lat, to ich sławni rodzice – Victoria i David – dopiero teraz postanowili ochrzcić swoje najmłodsze pociechy. Wiele osób uważa, że to dobry krok, ponieważ dzieci są świadome sakramentu, który przyjmują. Dla wielbicieli znanej rodziny najważniejsze były jednak zdjęcia z zapowiadanej wcześniej uroczystości. Te robią wrażenie!

Zdjęcia z chrzcin Harper i Cruza Beckhamów. Kto jest chrzestnym?

Na profilu Victorii Beckham pojawiły się zdjęcia z chrztu jej syna i córki. Pod jednym z nich projektanta zamieściła wzruszający podpis. „Nie mogłabym być bardziej dumna z moich dzieci i wdzięczna mojej rodzinie oraz najwspanialszym rodzicom chrzestnym. Kochamy Was!”, napisała żona piłkarza i wymieniła kolejno Marca Anthoniego, fryzjera Kena Pavesa, partnera Liv Tyler – Davida Gardnera – oraz Evę Longorię.

Ta ostatnia skopiowała od Victorii do siebie jedną z fotografii i podpisała ją w podobnym tonie. „To ogromny zaszczyt służyć jako matka chrzestna najsłodszej dziewczynce na świecie! Kocham Cię Harper Seven”, czytamy na profilu gwiazdy.

Naszą uwagę, jak i wielu obserwatorów, przykuły stroje przystępujących do chrztu dzieci. Sukienka 8-latki była delikatna, zwiewna i elegancka. Z kolei garnitur Cruza pełen był świetnych akcentów i dodatków, których nie powstydziłby się żaden modny, dorosły mężczyzna.

Zobaczcie, jak wyglądała ważna dla rodziny Beckhamów i ich przyjaciół uroczystość. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez David Beckham (@davidbeckham)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.