Rodzina Beckhamów, David Beckham, Victoria Beckham, Romeo Beckham, Cruz Beckham, Harper Beckham, Brooklyn Beckham
Fot. Instagram @davidbeckham
Z ŻYCIA GWIAZD

Victoria i David Beckhamowie ochrzcili 8-letnią córkę i 14-letniego syna. Co za stroje!

Zdjęcia z uroczystości zdradziły tożsamość rodziców chrzestnych

Rafał Kowalski 22 grudnia 2019 13:58
Rodzina Beckhamów, David Beckham, Victoria Beckham, Romeo Beckham, Cruz Beckham, Harper Beckham, Brooklyn Beckham
Fot. Instagram @davidbeckham

Choć Harper i Cruz Beckhamowie mają odpowiednio 8 i 14 lat, to ich sławni rodzice – Victoria i David – dopiero teraz postanowili ochrzcić swoje najmłodsze pociechy. Wiele osób uważa, że to dobry krok, ponieważ dzieci są świadome sakramentu, który przyjmują. Dla wielbicieli znanej rodziny najważniejsze były jednak zdjęcia z zapowiadanej wcześniej uroczystości. Te robią wrażenie!

Zdjęcia z chrzcin Harper i Cruza Beckhamów. Kto jest chrzestnym?

Na profilu Victorii Beckham pojawiły się zdjęcia z chrztu jej syna i córki. Pod jednym z nich projektanta zamieściła wzruszający podpis. „Nie mogłabym być bardziej dumna z moich dzieci i wdzięczna mojej rodzinie oraz najwspanialszym rodzicom chrzestnym. Kochamy Was!”, napisała żona piłkarza i wymieniła kolejno Marca Anthoniego, fryzjera Kena Pavesa, partnera Liv Tyler – Davida Gardnera – oraz Evę Longorię.

Ta ostatnia skopiowała od Victorii do siebie jedną z fotografii i podpisała ją w podobnym tonie. „To ogromny zaszczyt służyć jako matka chrzestna najsłodszej dziewczynce na świecie! Kocham Cię Harper Seven”, czytamy na profilu gwiazdy.

Naszą uwagę, jak i wielu obserwatorów, przykuły stroje przystępujących do chrztu dzieci. Sukienka 8-latki była delikatna, zwiewna i elegancka. Z kolei garnitur Cruza pełen był świetnych akcentów i dodatków, których nie powstydziłby się żaden modny, dorosły mężczyzna.

Zobaczcie, jak wyglądała ważna dla rodziny Beckhamów i ich przyjaciół uroczystość. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez David Beckham (@davidbeckham)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.