Demi Moore spotyka się z Nickiem Jonasem
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Demi Moore ma nowego chłopaka. Jej wybrankiem jest… 30 lat młodszy idol nastolatek!

Gabriela Czernecka 12 stycznia 2018 17:00
Demi Moore spotyka się z Nickiem Jonasem
Fot. East News

 

Demi Moore i Nick Jonas razem? Zagraniczne media rozpisują się o domniemanym związku 55-letniej aktorki i 25-letniego wokalisty. Demi Moore słynie z zamiłowania do związków z dużo młodszymi partnerami. Przypomnijmy, że była żoną młodszego o 16 lat Ashtona Kutchera. Nick Jonas, domniemany obecny partner Demi Moore, ma już na koncie związki ze starszymi kobietami. Czyżby więc ta dwójka była parą idealną? 

 

Polecamy: „To mnie boli!”, skarży się Ashton Kutcher. Demi Moore zabroniła mu widywać się z jej córkami! Dlaczego?

 

Demi Moore i Nick Jonas są razem

Demi Moore i Nick Jonas są parą? Na to wygląda! Dla fanów aktorki nie jest to jednak zbyt wielkie zaskoczenie. W końcu to, że 55-letnia aktorka lubi młodszych mężczyzn nie stanowi tajemnicy. Przez osiem lat była żoną o 16 lat młodszego od siebie Ashtona Kutchera. Para rozwiodła się w 2013 roku. Demi Moore długo nie mogła pogodzić się ze stratą ukochanego mężczyzny, który szybko ułożył sobie życie u boku aktorki Mili Kunis. Rozstanie było dla niej ciosem: aktorka drastycznie schudła, zamknęła się w sobie. Pojawiły się nawet plotki, że zmaga się z depresja. Te czasy gwiazda ma już za sobą. Po rozstaniu z Kutcherem pocieszała się w ramionach innych mężczyzn. Spotykała się z młodszym o 26 lat Vito Schnabelem (kiedyś związanym z Heidi Klim) oraz Seanem Fridayem. Teraz okazuje się, że odnalazła szczęście u boku idola nastolatek Nicka Jonasa.

 

Zobacz także: Czy córka Bruce’a Willisa ma problem z alkoholem? „To nie jest coś, co planowałam…”

 

Związek Demi Moore z Nickiem Jonasem

Wokalista (kiedyś związany z zespołem „Jonas Brothers”) również ma na koncie związki ze starszymi kobietami. Mówiono, że spotykał się z 28-letnią Kate Hudson oraz 33-letnią Deltą Goodrem. Wydaje się więc, że para idealnie do siebie pasuje! Co ciekawe, Demi Moore i Nick Jonas poznali się dzięki... córce aktorki Rumer Willis. „Rumer wie, że Demi lubi młodszych mężczyzn. Dowiedziała się też, że Nick jest wolny i ma już doświadczenia ze starszymi kobietami. Pomyślała, że może połączyć ich jakieś uczucie. Nick jest najmłodszym mężczyzną, z którym się spotykała, ale również jednym z najbardziej dojrzałych”, podaje informator „RadarOnline”.

 

Jak podaje serwis, Demi Moore i Nick Jonas spotykają się już od kilku miesięcy. Jak na razie para chce zatrzymać łączące ich uczucie w tajemnicy. Podobno Demi po rozstaniu z Ashtonem Kutcherem planuje nie pokazywać się ze swoim nowym partnerem publicznie do momentu, aż ich relacja wejdzie na wyższy poziom. Czy uczucie pary przerodzi się w coś poważniejszego?

 

Demi Moore w tęczowej sukience
Fot. East News

Demi Moore wygląda zjawiskowo!

 

Demi Moore w czarnej sukience

 

Zobacz także: Znamy go z ról prawdziwych twardzieli, ale w domu Bruce Willis jest świetnym ojcem pięciu córek!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.