Demi Moore spotyka się z Nickiem Jonasem
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI!

Demi Moore ma nowego chłopaka. Jej wybrankiem jest… 30 lat młodszy idol nastolatek!

Gabriela Czernecka 12 stycznia 2018 17:00
Demi Moore spotyka się z Nickiem Jonasem
Fot. East News

 

Demi Moore i Nick Jonas razem? Zagraniczne media rozpisują się o domniemanym związku 55-letniej aktorki i 25-letniego wokalisty. Demi Moore słynie z zamiłowania do związków z dużo młodszymi partnerami. Przypomnijmy, że była żoną młodszego o 16 lat Ashtona Kutchera. Nick Jonas, domniemany obecny partner Demi Moore, ma już na koncie związki ze starszymi kobietami. Czyżby więc ta dwójka była parą idealną? 

 

Polecamy: „To mnie boli!”, skarży się Ashton Kutcher. Demi Moore zabroniła mu widywać się z jej córkami! Dlaczego?

 

Demi Moore i Nick Jonas są razem

Demi Moore i Nick Jonas są parą? Na to wygląda! Dla fanów aktorki nie jest to jednak zbyt wielkie zaskoczenie. W końcu to, że 55-letnia aktorka lubi młodszych mężczyzn nie stanowi tajemnicy. Przez osiem lat była żoną o 16 lat młodszego od siebie Ashtona Kutchera. Para rozwiodła się w 2013 roku. Demi Moore długo nie mogła pogodzić się ze stratą ukochanego mężczyzny, który szybko ułożył sobie życie u boku aktorki Mili Kunis. Rozstanie było dla niej ciosem: aktorka drastycznie schudła, zamknęła się w sobie. Pojawiły się nawet plotki, że zmaga się z depresja. Te czasy gwiazda ma już za sobą. Po rozstaniu z Kutcherem pocieszała się w ramionach innych mężczyzn. Spotykała się z młodszym o 26 lat Vito Schnabelem (kiedyś związanym z Heidi Klim) oraz Seanem Fridayem. Teraz okazuje się, że odnalazła szczęście u boku idola nastolatek Nicka Jonasa.

 

Zobacz także: Czy córka Bruce’a Willisa ma problem z alkoholem? „To nie jest coś, co planowałam…”

 

Związek Demi Moore z Nickiem Jonasem

Wokalista (kiedyś związany z zespołem „Jonas Brothers”) również ma na koncie związki ze starszymi kobietami. Mówiono, że spotykał się z 28-letnią Kate Hudson oraz 33-letnią Deltą Goodrem. Wydaje się więc, że para idealnie do siebie pasuje! Co ciekawe, Demi Moore i Nick Jonas poznali się dzięki... córce aktorki Rumer Willis. „Rumer wie, że Demi lubi młodszych mężczyzn. Dowiedziała się też, że Nick jest wolny i ma już doświadczenia ze starszymi kobietami. Pomyślała, że może połączyć ich jakieś uczucie. Nick jest najmłodszym mężczyzną, z którym się spotykała, ale również jednym z najbardziej dojrzałych”, podaje informator „RadarOnline”.

 

Jak podaje serwis, Demi Moore i Nick Jonas spotykają się już od kilku miesięcy. Jak na razie para chce zatrzymać łączące ich uczucie w tajemnicy. Podobno Demi po rozstaniu z Ashtonem Kutcherem planuje nie pokazywać się ze swoim nowym partnerem publicznie do momentu, aż ich relacja wejdzie na wyższy poziom. Czy uczucie pary przerodzi się w coś poważniejszego?

 

Demi Moore w tęczowej sukience
Fot. East News

Demi Moore wygląda zjawiskowo!

 

Demi Moore w czarnej sukience

 

Zobacz także: Znamy go z ról prawdziwych twardzieli, ale w domu Bruce Willis jest świetnym ojcem pięciu córek!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.