Nicki Minaj
Fot. Instagram @nickiminaj
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Oczekiwania Nicki Minaj przed koncertem w Łodzi robią wrażenie!

Sztab organizatorów, czternaście ciężarówek sprzętu...

Weronika Kostyra 12 lutego 2019 19:54
Nicki Minaj
Fot. Instagram @nickiminaj

Koncerty wielkich gwiazd to ogromne przedsięwzięcia, które kosztują majątek. Ich przygotowania trwają całe tygodnie. Organizatorzy muszą sprostać wszystkim oczekiwaniom artystów. Najtrudniejsze nie dotyczą jednak samego show, tylko warunków w jakich będą się przygotowywać oraz relaksować się przed koncertem i po nim. Nie inaczej jest w przypadku Nicki Minaj, która już 24 lutego zagra w Łodzi. Jakie są jej wymagania?

Wymagania Nicki Minaj przed koncertem w Łodzi?

Nicki Minaj jest jedną z najbardziej znanych światowych raperek. Jest znana między innymi z licznych skandali, kontrowersji oraz charakterystycznego wizerunku. W ramach swojej trasy koncertowej Queen zagra w Polsce, jednak postawiła przed organizatorami niełatwe zadanie. Jej wymagania są bowiem dość wygórowane. Gwiazda zażyczyła sobie trzech osobnych pomieszczeń do przygotowań. Jeden ma być garderobą, drugi to charakteryzatornia, a trzeci ma służyć wyłącznie do jej użytku prywatnego. Nicki zastrzegła też, że we wszystkich ma być utrzymywana stała temperatura. Wszystko jest zapisane w specjalnym kontrakcie nazywanym Riderem. „Zdarzały się ridery z wyliczeniem wymagań na ponad 50 stron! Garderoby zazwyczaj muszą mieć określony kolor i wystrój. Bywali artyści, którzy zakazywali obecności jakiegoś koloru w pomieszczeniach. Do garderób wstawialiśmy już nawet żywe palmy oraz jacuzzi. Każda produkcja niesie ze sobą różnorodne ciekawostki riderowe, Nicki Minaj ma je również”, powiedział Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM w rozmowie z Radiem ZET.

Nad całością będzie czuwał cały sztab pracowników raperki. W Polsce będą przemieszczać się aż dziesięcioma autokarami. To oni zadbają o sprzęt i elementy sceny, które zostały przywiezione ze Stanów Zjednoczonych czternastoma ciężarówkami. Ogromna scena będzie składała się z dwóch modułów. Support przed koncertem Nicki Minaj zagra polski raper Smolasty.

Okazuje się jednak, że wymagania Nicki Minaj nie są szczególnie oryginalne. W zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że dużo większe oczekiwania przed koncertem w Polsce mieli Beyonce i Jaz-Z. Beyonce para zażyczyła sobie wtedy, by garderoba był świeżo pomalowana na biało i wisiały w niej białe zasłony. Diwa siedzi również wyłącznie na skórzanych sofach, a temperatura w pokoju powinna być ustawiona na 25 stopni Celsjusza. W jej łazience musiały być zawsze cztery nowe ręczniki, a nowe deski toaletowe oraz papier toaletowy musiały być w kolorze czerwonym! Z kolei garderoba Jaya-Z musiała składać się z aż siedmiu pomieszczeń. Szczególne wymagania gwiazd dotyczyły też ich posiłków i przekąsek, które musiały być organiczne i podany we właściwy sposób…

Czy to wszystko jest konieczne, żeby zagrać udany koncert? 

Nicki Minaj
Fot. Instagram @nickiminaj

Nicki Minaj
Fot. Instagram @nickiminaj

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.