Wonder Wheel, nowy film Woody'ego Allena, Kate Winslet, Justin Timberlake MT
Fot. East News
ZE ŚWIATA FILMU

Woody Allen wraca do Nowego Jorku, a z nim Kate Winslet i Justin Timberlake!

Weronika Kostyra 20 czerwca 2017 16:15
Wonder Wheel, nowy film Woody'ego Allena, Kate Winslet, Justin Timberlake MT
Fot. East News

 

Znany jest już tytuł nowego filmu Woody’ego Allena. „Wonder Wheel” będzie miał swoją premierę 1 grudnia, czyli dokładnie w dniu 82 urodzin reżysera. Zgodnie ze swoim zwyczajem reżyser od lat produkuje jeden film rocznie, co przez lata kariery daje pokaźny wynik.

 

W głównych rolach zobaczymy niezwykły duet – Kate Winslet i Justina Timberlake’a. Reszta obsady to m.in. Juno Temple, Jim Belushi, Debi Mazar, Max Casella i Tony Sirico. Życie wszystkich bohaterów jest związane z Coney Island, półwyspem, gdzie nowojorczycy odpoczywają i oddają rozrywce. Znajduje się tam czterokilometrowa plaża i wiele wesołych miasteczek. Postać Timberlake’a będzie ratownikiem, który długie dni na plaży urozmaica sobie nagrywaniem ludzi. Nie jest jasne, czy relacja łącząca głównych bohaterów będzie romantyczna. Akcja dzieje się w latach 50. Tytułowy Wonder Wheel to diabelski młyn na Coney Island. Jego budowę ukończono w 1920 roku i od lat zostaje główną atrakcją popularnego wesołego miasteczka. Diabelski młyn odegrał do tej pory role w wielu filmach, serialach, teledyskach i reklamach – m.in. w „Men in black 3”. Wiele zdjęć do filmu „Wonder Wheel” powstało na głównej promenadzie połwyspu, której przywrócono wygląd z lat 50. Tyle można wywnioskować ze zdjęć plenerowych. Co wydarzyło się w studio filmowym – jest tajemnicą. Szczegóły fabuły na razie nie są znane i prawdopodobnie tak zostanie do dnia premiery. Woody Allen słynie z tajemniczości.

 

Kate Winslet, Justin Timberlake, Wonder Wheel, nowy film Woody'ego Allena
Fot. East News

 

Film ma być dramatem, a nie komedią, czyli ulubionym gatunkiem Allena. Tym filmem reżyser powraca do swojego ukochanego Nowego Jorku, w którym się wychował. Coney Island to dla niego wyjątkowe miejsce i to jego postanowił zrobić tematem nowego filmu po ostatnich – tworzonych w Europie.

 

Zobacz także: Woody Allen skończył 81 lat! Osiem najbardziej kultowych cytatów reżysera

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.