Lech Wałęsa
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Tak wygląda najmłodszy wnuk Lecha Wałęsy. Jest naprawdę uroczy!

Zobacz zdjęcie maleństwa. Podobny do sławnego dziadka?

Konrad Szczęsny 25 lutego 2020 12:34
Lech Wałęsa
Fot. East News

Przyszedł na świat 5 lutego 2020 roku i jest oczkiem w głowie rodziców i dziadków. Lech Artur Wałęsa, dumny tata, zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie żony Magdaleny i synka Karola. Znajomi składają gratulacje i życzą maluchowi zdrowia. Ta fotografia naprawdę Cię rozczuli!

Wnuk Lecha Wałęsy, Karol Wałęsa - jak wygląda?

Chłopczyk przyszedł na świat na początku miesiąca w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Jest owocem uczucia, które połączyło córkę byłego prezydenta, Magdaleną oraz Lecha Artura Kaźmierczyka, który po ślubie zdecydował się przyjąć nazwisko małżonki. Jest on lokalnym działaczem społecznym i politykiem, zasiada m.in. w radzie miasta Gdańska z ramienia PO. Ślub z Magdaleną Wałęsą, która była wówczas na początku czwartego miesiąca ciąży, wziął 31 sierpnia 2019 roku.

Syn pary przyszedł na świat 5 lutego tego roku przed godziną 15.00. Teraz natomiast dumny tata opublikował w sieci zdjęcie, na którym jego małżonka pozuje z noworodkiem.

„Moje maleństwa dwa :-) ( Karolek )”, podpisał fotografię na swoim profilu na Facebooku Lech Artur Wałęsa.

Do kogo podobny jest najmłodszy wnuk Lecha Wałęsa?

Dziennikarze „Faktu” skontaktowali się z zięciem Lecha Wałęsy i zapytali, do kogo według niego i innych członków rodziny podobny jest chłopiec. Okazuje się, że wszyscy twierdzą zgodnie, że... właśnie do byłego prezydenta!

„Pierwsza zauważyła to moja siostrzenica, ale teraz mówią o tym inni. Podobieństwo do dziadka Lecha jest uderzające, a ja się śmieję że już ma powodzenie u kobiet, bo wszystkie panie są nim zachwycone, począwszy od babć po pielęgniarki”, zdradza w rozmowie z dziennikiem Lech Artur Wałęsa.

Karol to 13. wnuk Lecha Wałęsy i drugie dziecko jego córki, Magdaleny. Wychowuje ona jeszcze syna Szymona z poprzedniego związku.  

Tak wygląda Karol Wałęsa, wnuk byłego prezydenta:

Magdalena Wałęsa i Lech Artur Kaźmierczyk (obecnie Wałęsa) wzięli ślub 31 sierpnia 2019 roku:

Córka Lecha Wałęsa, Magdalena Wałęsa, Magda Wałęsa
Fot. Facebook @Lech Artur Wałęsa

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.