Władimir Kliczko, Hayden Panettiere
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Władimir Kliczko samotnie wychowuje córkę. Hayden Panettiere nie ma z nią kontaktu

Kaya Evdokia mieszka z ojcem w Kijowie i nie widuje się z matką

Ksenia Krasko 20 lipca 2019 14:59
Władimir Kliczko, Hayden Panettiere
Fot. East News

W życiu hollywoodzkiej aktorki Hayden Panettiere nie układa się ostatnio najlepiej. Gwiazda serialu Nashville po rozstaniu z Władimirem Kliczko postanowiła zmienić swoje życie na lepsze, jednak media rozpisują się nie tylko o toksycznej relacji z nowym partnerem, ale też o tym, że aktorka praktycznie nie ma kontaktu ze swoją czteroletnią córką. To bokser wychowuje Kayę. Dziewczynka mieszka z nim w Kijowie, tysiące kilometrów od matki.

Hayden Panettiere nie widuje się z córką

„Od dawna nie widziała swojej córki”, wyznaje anonimowe źródło z bliskiego otoczenia aktorki w jednym z amerykańskich tygodników. „Uważa, że Kaya nie jest teraz warta życia z nią, że nie jest dobra dla dziecka. Wszystko to jest bardzo smutne”. Bokser Władimir Kliczko samotnie wychowuje dziecko. Pomaga mu matka, a zarazem babcia małej Kayi.

Jeszcze w styczniu Hayden opowiadała o tym, jak rozwinęła się jej relacja z Kliczko po rozstaniu. Aktorka podkreśliła, że byli małżonkowie utrzymują przyjazne stosunki. „Traktujemy się z dużym szacunkiem. Nigdy wcześniej nie byłam w takiej sytuacji, ale myślę, że wykonaliśmy naprawdę dobrą robotę”, mówiła Panetteire. „Kaya dużo podróżuje, zafundowaliśmy jej bardzo długie wakacje. Otrzymałam nawet list z jej przedszkola, że dziecko ma zaległości. Przecież ona ma tylko cztery lata! A już mówi w kilku językach”.

Historia miłości Panettiere i Kliczko jest dość burzliwa. Ukraiński bokser i amerykańska gwiazda filmowa poznali się w 2009 roku. Pasja wybuchła natychmiast, ale okoliczności utrudniały rozwój tej relacji – sportowiec mieszkał i pracował w tym czasie w Niemczech, a aktorka w Los Angeles. W maju 2011 roku para postanowiła się rozstać, ponieważ miłość na odległość była zbyt trudna. „Jestem wdzięczny Hayden. Było świetnie! Ale zaczęliśmy zauważać, że nasza relacja jest coraz trudniejsza. Zbyt duża odległość między dwoma kontynentami”, skomentował wtedy Władimir Kliczko w niemieckiej gazecie Bild. „Doceniam i szanuję Hayden. Jestem pewien, że pozostaniemy przyjaciółmi”.

Władimir Kliczko, Hayden Panettiere
Fot. East News

Tak też się stało, a w styczniu 2013 roku para ponownie się zeszła, a nawet zaręczyła. Panettiere wspierała narzeczonego w Kijowie podczas Majdanu i głośno mówiła o miłości. Zakochani planowali już ślub, ale nagle okazało się, że panna młoda jest w ciąży. Aktorka kategorycznie odmówiła pójścia do ołtarza z brzuchem, ponieważ „nie chciała wyglądać grubo na zdjęciach ślubnych”.

Córka pary urodziła się w styczniu 2014 roku. Dziewczynka otrzymała międzynarodowe imię Kaya Evdokia. Kliczko przeniósł się do Los Angeles, aby żyć z rodziną, i właśnie wtedy Panettiere zaczęła cierpieć z powodu bardzo ciężkiej depresji poporodowej. Musiała udać się do kliniki, aby wyjść z załamania nerwowego.

Hayden Panettiere i Władimir Kliczko rozstali się po dziewięciu latach związku. Ostatni rok okazał się być punktem zwrotnym dla aktorki. Zerwała nie tylko z wieloletnim partnerem, ale także z serialem telewizyjnym Nashville, w którym grała przez sześć lat. Nie może jednak liczyć na nowe role i być może to jest przyczyną kryzysu gwiazdy, przyzwyczajonej do sławy i pieniędzy. Podobny stan przeżył Kliczko, kiedy w sierpniu 2017 roku ogłosił koniec swojej kariery bokserskiej.

29-latka często widywana jest w towarzystwie początkującego aktora Briana Hickersona, z którym spotyka się od zeszłego roku. Bliscy zarzucają mężczyźnie, że żyje na koszt aktorki, a dodatkowo jest agresywny – niedawno udowodniono mu pobicie partnerki, za co zapłacił wysoką grzywnę. Rodzina niepokoi się również, że Hayden Panettiere coraz więcej pije. Nie wiadomo, czy nowy ukochany i zmieniony styl życia mają wpływ na brak kontaktu z córką.

All-ONS_1457932-allONS_aff553592_8.jpg

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wladimir Klitschko (@klitschko)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.