Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Co znajduje się na wigilijnym stole Magdy Gessler? Trochę klasyki, trochę... zaskoczeń!

Drugą część świąt gwiazda spędzi poza Polską

Rafał Kowalski 17 grudnia 2018 19:02
Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Gdybyśmy mieli wskazać jedną gwiazdę, u której chcielibyśmy spędzić wigilię, to na pewno byłaby to Magda Gessler. Restauratorka słynie przecież z niesamowitego smaku i dopracowywania każdego dania. Jesteśmy zatem pewni, że święta spędzone za stołem jurorki Masterchefa byłyby niezapomnianym przeżyciem. Na razie jednak równie mocno cieszymy się na Boże Narodzenie, które spędzimy z bliskimi. A może by tak przygotować do swojego domu coś, czym zajadają się bliscy Magdy Gessler?

Przepisy na wigilię według Magdy Gessler

Gwiazda TVN w rozmowie z Party zdradziła, co znajdzie się na jej bożonarodzeniowym stole. „Nie podaję homarów ani krewetek. Na moim stole może się za to znaleźć dobry bulion z dorsza typu bouillabaisse lub barszcz czerwony gotowany na pełnych kapeluszach prawdziwków oraz nieprawdopodobne uszka grzybowe. Bardzo ważna jest też kapusta, która przyjeżdża do mnie z Charsznicy i którą gotuję z pigwą, kruszką, cebulą, cynamonem i grzybami prawdziwkami”, wyznała Gessler w wywiadzie.

Restauratorka dodała też, że do tej pory nie wie, ilu będzie miała gości na święta. „Tego nie da się przewidzieć. Moja rodzina to nieprawdopodobny zespół indywidualności. Dlatego każdemu może wpaść do głowy szalony pomysł, by nagle na święta np. pojechać w egzotyczną podróż. Mój dom jest pełen miłości ale też dajemy sobie wzajemnie prawo do wolności. Nikt na nikogo się nie gniewa, nikt nie zmusza do spędzania razem czasu za stołem. W tym roku mamy jednak plan, aby spotkać się w rodzinnym gronie i cieszyć się atmosferą bliskości jak najdłużej”, wyjaśniła Magda Gessler.

Gwiazda także sobie dała trochę wolności, ponieważ jak zdradziła Party, drugą część świąt spędzi z dala od niskich temperatur. Oczywiście w towarzystwie ukochanego… „Waldemar przyleciał teraz do Polski, ponieważ jego syn otrzymał dyplom stomatologa. Za moment wraca do Kanady, by znów przylecieć do mnie na wigilię, a potem wyjeżdżamy na Sycylię, bo chcemy spędzić pięć dni, mam nadzieję pełnych słońca, tylko we dwoje”, opowiedziała ulubienica widzów.

Czy ze śniegiem, czy w pełnym słońcu, mamy nadzieję, że święta gwiazdy będą wyjątkowe dzięki atmosferze miłości. A nam może na wigilię uda się ugotować coś, co podaje sama królowa TVN 

Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

Magda Gessler, Tadeusz Muller, VIVA! 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.