Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Co znajduje się na wigilijnym stole Magdy Gessler? Trochę klasyki, trochę... zaskoczeń!

Drugą część świąt gwiazda spędzi poza Polską

Rafał Kowalski 17 grudnia 2018 19:02
Magda Gessler, VIVA! nr. 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Gdybyśmy mieli wskazać jedną gwiazdę, u której chcielibyśmy spędzić wigilię, to na pewno byłaby to Magda Gessler. Restauratorka słynie przecież z niesamowitego smaku. Jesteśmy zatem pewni, że święta spędzone za stołem jurorki Masterchefa byłyby niezapomnianym przeżyciem. Na razie jednak równie mocno cieszymy się na Boże Narodzenie, które spędzimy z bliskimi. A może by tak przygotować do swojego domu coś, czym zajadają się bliscy Magdy Gessler?

Przepisy na wigilię według Magdy Gessler

Gwiazda TVN jakiś czas temu w rozmowie z Party zdradziła, co znajdzie się na jej bożonarodzeniowym stole. „Nie podaję homarów ani krewetek. Na moim stole może się za to znaleźć dobry bulion z dorsza typu bouillabaisse lub barszcz czerwony gotowany na pełnych kapeluszach prawdziwków oraz nieprawdopodobne uszka grzybowe. Bardzo ważna jest też kapusta, która przyjeżdża do mnie z Charsznicy i którą gotuję z pigwą, kruszką, cebulą, cynamonem i grzybami prawdziwkami”, wyznała Gessler w wywiadzie.

Restauratorka dodała też, że nigdy do końca nie wie, ilu będzie miała gości na święta. „Tego nie da się przewidzieć. Moja rodzina to nieprawdopodobny zespół indywidualności [...] Mój dom jest pełen miłości ale też dajemy sobie wzajemnie prawo do wolności. Nikt na nikogo się nie gniewa, nikt nie zmusza do spędzania razem czasu za stołem. W tym roku mamy jednak plan, aby spotkać się w rodzinnym gronie i cieszyć się atmosferą bliskości jak najdłużej”, wyjaśniła Magda Gessler.

Magda Gessler spędzić święta bez ukochanego

Niestety, w tym roku przez pandemię koronawirusa Magda Gessler nie będzie mogła spędzić świąt Bożego Narodzenia z ukochanym...

„Do Kanady wjazd zakazany już prawie rok... Ten czas szczęśliwy i beztroski zapisałam na telefonie. Teraz wiecie wokół kogo i jakiego miejsca krążą moje wspomnienia…”, napisała restauratorka pod filmem z wakacji spędzanych z Waldemarem Kozerawskim. „Tęsknie za tym momentem tuż przed ładowaniem samolotu z Warszawy. Mój mąż zawsze na mnie czeka z bukietem białych kwiatów”, oznajmiła z kolei pod inną fotografią, tym razem z lotniska. „Kochanie #toronto i #warsaw - Dużo kilometrów!!! Ale miłość ponad wszystko”, podsumowała gwiazda na Instagramie.

Mamy nadzieję, że mimo wszystko święta restauratorki będą wyjątkowe dzięki atmosferze miłości. A nam może na wigilię uda się ugotować coś, co podaje sama królowa TVN 

Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

Magda Gessler, Tadeusz Muller, VIVA! 23/2018
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?