Kogo jeszcze?

Monika Katarzyna Krupska 15 listopada 2018 08:57

Od kilku dni w Kalifornii panują wielkie pożary. Liczba ofiar śmiertelnych wzrosła już do 48 osób. Strażacy mają pełne ręce roboty. Nie tylko walczą z nieokiełznanym płomieniem, ale i szukają blisko 230 zaginionych osób. Swoje domy straciło ponad 7 tysięcy rodzin, w tym wielkie gwiazdy! „To poważna katastrofa”, o sytuacji wypowiedział się Donald Trump.

Wielkie pożary w Kalifornii 

W ogromnych pożarach swoje rezydencje stracili już Miley Cyrus i Gerard Butler. Aktorzy pokazali zdjęcia w sieci. Płomień pozbawił ich wszyskiego. „Wróciłem do mojego domu w Malibu po ewakuacji. To bolesny czas dla Kalifornii. Inspiruje mnie odwaga i hart ducha strażaków tu pracujących”, napisał aktor. Żywioł nie osczędził także Robin Thicke i aktorki Camilli Grammer. Ich domu również doszczętnie spłonąły.

W wielkim niebezpieczeństwie znalazła się również Kim Kardashian. Celebrytka wraz z mężem i dziećmi musiała ewakuować się ze swojej posiadłości. Jak doniosły zagranicze media małżeńswto wynajęlło profesjonalnych strażaków, których zadaniem było zabezpieczenie willi.

„Módlmy się za Calabasas. Ja właśnie wylądowałam z powrotem w domu, miałam godzinę na spakowanie wszystkich rzeczy i ewakuowanie naszego dobytku”, napisała Kim na swoim Instagramie. Dodała, aby Bóg miał wszystkich w opiece. Ojczym Kim, Catilyn Jenner również była w wielkim niebezpieczeństwie. Na swoim Instagramie poinformowała fanów, że wraz z partnerką mają się dobrze. 

Nie wiadomo, kiedy pożary zakończą się. Wiatr w dalszym ciągu jest niebezpieczny.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sadly my house couldn’t be saved. The courageous firefighters were able to save my cars and personal items recovered from my home. I thanked the fire chief and his team of firemen for all of their hard work. He took the time to explain what happened and I’m grateful for all of their hard work trying to save my home. Sad we lost our home but grateful that my family is safe. Luckily we quickly evacuated our house yesterday after a patrol car drove up the street announcing mandatory evacuations. I’m grateful for my lovely neighbors and friends who kept me informed and for their help this evening. 🙏 Thank you all for caring 💜 #woolseyfire #malibu. Special thanks to Fire Chief Rash and his brave team of firefighters. 🙏

Post udostępniony przez Camille Grammer Meyer (@therealcamille)

1/5
gerard butler
Copyright @instagram@gerard butler
1/5

Gerald Butler zdjęcie spalonego domu pokazał na Instagramie 

2/5
gerard butler
Copyright @FREDERIC J. BROWN/eastnews
2/5

Aktor podziękował za pracę strażakom. Jego rodzinie nic się nie stało 

3/5
Pożary Kalifornia
Copyright @Li Ying
3/5

Z Kalifornii musiała uciekać też Kim Kardashian z rodziną! Celebrytce nic się nie stało 

4/5
Pożary Kalifornia
Copyright @Li Ying
4/5

Doszczętnie spłonął dom także Miley Cyrus 

5/5
gerard butler
Copyright @FREDERIC J. BROWN/eastnews
5/5

Robic Thicke również nie miał szczęścia 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.