Gwiazdy wspierają gnębionego chłopca, jamnik
Fot. East News, Twitter
O NIM JEST GŁOŚNO

„Twoje wideo złamało moje serce. Jesteś bardzo dzielny’’. Victoria Beckham, Justin Bieber, Katy Perry i inne gwiazdy stają w obronie gnębionego chłopca!

Damian Duda 13 grudnia 2017 17:15
Gwiazdy wspierają gnębionego chłopca, jamnik
Fot. East News, Twitter

 

Keaton Jones, który ze łzami w oczach opowiedział o prześladowaniach, z jakimi spotyka się w szkole, dziś jest gwiazdą internetu. W obronie chłopca stanęły gwiazdy, m.in. Katy Perry, Victoria Beckham, Selena Gomez i Justin Bieber! 

 

Zobacz też: Londyńska premiera najnowszego filmu z serii „Gwiezdne wojny” za nami. Ten wieczór należał do księcia Williama i księcia Harry'ego!

 

Keaton Jones — nagranie 

To nagranie poruszyło wszystkich. Kiedy mama Keatona opublikowała w sieci filmik, wszyscy poznali poruszającą historię małego chłopca, który na co dzień spotykał się w szkole z agresją — ze strony swoich kolegów i koleżanek. W krótkim filmiku chłopiec pyta: „Jaki jest sens nękania? Dlaczego czerpiecie radość w obieraniu na cel niewinnych osób i znajdowaniu sposobu, by być dla nich złymi?’’. Jego słowom towarzyszą ogromne emocje. „To nie jest w porządku’’, podkreśla ze łzami w oczach. Chłopiec twierdzi, że osoby, które go gnębią, śmieją się z jego nosa. Jedno jest pewne: obok tego nagrania nie można przejść obojętnie. 

 

 

Gwiazdy stają w obronie chłopca

Chłopiec mógł liczyć na wsparcie. W jego obronie stanęły największe gwiazdy sceny muzycznej. „Miłość jest jedynym sposobem, by zwyciężyć nienawiść’’, napisał Snoop Dog. Filmik, którego bohaterem jest kilkuletni chłopiec, zapisał się również w pamięci Katty Perry. „To nagranie złamało moje serce. Proszę, bądźcie dla siebie mili’’, zaapelowała artystka. Historia chłopca nie pozostała obojętna Cardi B: „Nie mogę przestać myśleć o chłopcu z tego nagrania. Chciałabym go przytulić’’, napisała raperka.  

 

Zarówno Justin Bieber, jak i jego dziewczyna, Selena Gomez, nagrali dla chłopca specjalny filmik. Zobaczyłam twoje wideo i kompletnie złamało mi serce. Myślę, że jesteś bardzo dzielnym, młodym chłopcem. Pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale pomożesz wielu ludziom, którzy czują się tak samo’’, powiedziała artystka. 

 

 

Przeczytaj też: Walka o sprawiedliwość po latach czy bezpardonowy atak na reżysera? Roman Polański oskarżony o molestowanie 10-letniego dziecka!

 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.