Gwiazdy wspierają gnębionego chłopca, jamnik
Fot. East News, Twitter
O NIM JEST GŁOŚNO

„Twoje wideo złamało moje serce. Jesteś bardzo dzielny’’. Victoria Beckham, Justin Bieber, Katy Perry i inne gwiazdy stają w obronie gnębionego chłopca!

Damian Duda 13 grudnia 2017 17:15
Gwiazdy wspierają gnębionego chłopca, jamnik
Fot. East News, Twitter

 

Keaton Jones, który ze łzami w oczach opowiedział o prześladowaniach, z jakimi spotyka się w szkole, dziś jest gwiazdą internetu. W obronie chłopca stanęły gwiazdy, m.in. Katy Perry, Victoria Beckham, Selena Gomez i Justin Bieber! 

 

Zobacz też: Londyńska premiera najnowszego filmu z serii „Gwiezdne wojny” za nami. Ten wieczór należał do księcia Williama i księcia Harry'ego!

 

Keaton Jones — nagranie 

To nagranie poruszyło wszystkich. Kiedy mama Keatona opublikowała w sieci filmik, wszyscy poznali poruszającą historię małego chłopca, który na co dzień spotykał się w szkole z agresją — ze strony swoich kolegów i koleżanek. W krótkim filmiku chłopiec pyta: „Jaki jest sens nękania? Dlaczego czerpiecie radość w obieraniu na cel niewinnych osób i znajdowaniu sposobu, by być dla nich złymi?’’. Jego słowom towarzyszą ogromne emocje. „To nie jest w porządku’’, podkreśla ze łzami w oczach. Chłopiec twierdzi, że osoby, które go gnębią, śmieją się z jego nosa. Jedno jest pewne: obok tego nagrania nie można przejść obojętnie. 

 

 

Gwiazdy stają w obronie chłopca

Chłopiec mógł liczyć na wsparcie. W jego obronie stanęły największe gwiazdy sceny muzycznej. „Miłość jest jedynym sposobem, by zwyciężyć nienawiść’’, napisał Snoop Dog. Filmik, którego bohaterem jest kilkuletni chłopiec, zapisał się również w pamięci Katty Perry. „To nagranie złamało moje serce. Proszę, bądźcie dla siebie mili’’, zaapelowała artystka. Historia chłopca nie pozostała obojętna Cardi B: „Nie mogę przestać myśleć o chłopcu z tego nagrania. Chciałabym go przytulić’’, napisała raperka.  

 

Zarówno Justin Bieber, jak i jego dziewczyna, Selena Gomez, nagrali dla chłopca specjalny filmik. Zobaczyłam twoje wideo i kompletnie złamało mi serce. Myślę, że jesteś bardzo dzielnym, młodym chłopcem. Pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale pomożesz wielu ludziom, którzy czują się tak samo’’, powiedziała artystka. 

 

 

Przeczytaj też: Walka o sprawiedliwość po latach czy bezpardonowy atak na reżysera? Roman Polański oskarżony o molestowanie 10-letniego dziecka!

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.