Violetta Arlak metamorfoza 2019
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Violetta Arlak ma za sobą dramatyczny okres. Co dziś słychać u gwiazdy serialu "Ranczo"? 

Życie aktorki niemal legło w gruzach 

Dorota Falkowska 12 listopada 2021 10:08
Violetta Arlak metamorfoza 2019
Fot. East News

Zasłynęła rolą Haliny, żony wójta wsi Wilkowyje, w serialu "Ranczo". Wraz z Cezarym Żakiem stworzyli genialny aktorski duet, za który widzowie ich pokochali. Poza występowaniem na małym ekranie Violetta Arlak regularnie gra na deskach teatrów. Ostatni rok bardzo skomplikował sytuację finansową aktorki. Podobnie jak wielu innych artystów, musiała zmierzyć się z brakiem stałego dochodu w obliczu ograniczeń związanych z pandemią. Propozycji nowych ról w serialu lub filmie było jak na lekarstwo, a granie w teatrze było przez długi czas uniemożliwione przez lockdown. 

Violetta Arlak: problemy finansowe, rozstanie z partnerem

Gwiazda serialu "Ranczo" wyznała, że ma za sobą ciężki czas. Nie mogła zarabiać, co wprowadziło ją w niemałe problemy finansowe. "Jakiś czas temu miałam kłopoty ze spłaceniem rat kredytu. Wtedy wyciągnęła do mnie rękę przyjaciółka" - zdradziła tygodnikowi "Na Żywo" aktorka.

Pandemia i zamknięcie w domach nie sprzyjały aktorce nie tylko pod względem finansowym. Przez długi czas czuła się bardzo samotna, do czego przyczyniło się rozstanie z Jackiem Bieleńskim, łódzkim tekściarzem, kompozytorem i poetą, z którym Violetta Arlak spędziła ostatnie dziewięć lat. 

"Ona wciąż przeżywa rozstanie. Dobrze, że skończył się lockdown i miejmy nadzieję, że się nie powtórzy, bo Viola, choć się do tego nie przyznaje, musi być między ludźmi" - miała wyznać w wywiadzie dla "Na żywo" bliska osoba z otoczenia aktorki. 

Czytaj też: Znana aktorka Violetta Arlak przeszła spektakularną metamorfozę!

Violetta Arlak ma za sobą dramatyczny okres. Co dziś słychać u gwiazdy serialu
Fot. Bartosz KRUPA/East News

Co dziś słychać u Violetty Arlak?

Zniesienie obostrzeń i powrót na scenę sprawił, że kondycja psychiczna aktorki znacznie się poprawiła. Bycie wśród ludzi i występy przed publiką zdecydowanie pomogły w przezwyciężeniu trudnego okresu. Powrót do regularnego grania w teatrze poprawił również sytuację finansową Violetty Arlak.  

Próba generalna przed spektaklem "Zemsta" W Och Teatrze 2013 r. Nz. Wiktor Zborowski, Cezary Żak, Violetta Arlak

Violetta Arlak ma za sobą dramatyczny okres. Co dziś słychać u gwiazdy serialu
Fot. VIPHOTO/East News

Violetta Arlak ma za sobą dramatyczny okres. Co dziś słychać u gwiazdy serialu
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.