Jak mieszkają Victoria Beckham i David Beckham?
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Beckhamowie rozwodzą się?! Wydali w tej sprawie oświadczenie!

David i Victoria są przykładem pary idealnej

Olga Figaszewska 10 czerwca 2018 18:00
Jak mieszkają Victoria Beckham i David Beckham?
Fot. East News

Tworzą zgrane małżeństwo od prawie dwudziestu lat! Czy to możliwe, że David i Victoria Beckhamowie postanowili się rozstać?! Od pewnego czasu doniesienia o ich rychłym rozwodzie elektryzują fanów pary! Oficjalne oświadczenie w końcu wszystko wyjaśnia!

Victoria i David Beckham rozwodzą się? Oświadczenie pary

Rodzina Beckhamów od dawna uchodzi za wzór do naśladowania. Victorię i Davida  połączyło prawdziwe uczucie. Wspólnie doczekali się czwórki. A mimo to, mówi się, że ich związek to tylko czysty układ i wspólne kontrakty zawodowe. Dlaczego zagraniczne media wciąż sugerują, że ich małżeństwo przechodzi kryzys? 

Niektórzy uważają, że odpowiedzialność za niego ponosi projektantka, ponieważ rzuciła się w wir obowiązków zawodowych i nie poświęca rodzinie zbyt wiele czasu. Inni zaznaczają, że po prostu oboje znudzili się małżeństwem i szukają wrażeń na boku. Niedawno pojawiły się głosy, że David flirtuje ze znaną amerykańską celebrytką, Lady Mary Charteris. A ostatnio największym zmartwieniem piłkarza i byłej wokalistki Spice Girls pary jest podział majątku. Plotek o separacji nie ucięła również ich obecność na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego.

Victoria i David Beckhamowie zazwyczaj nie komentują doniesień na swój temat. Tym zostali do tego zmuszeni. W trosce o bezpieczeństwo swoich dzieci, postanowili wydać oświadczenie, w którym dementują plotki! Zaznaczyli, że informacje, które od miesięcy pojawiają się w mediach są zabawne, ale przede wszystkim żenujące. 

Nie ma żadnego potwierdzenia, żadnego rozwodu, jest za to sporo chińskich plotek i fałszywych newsów w social mediach”, przekazał rzecznik prasowy Beckhamów. 

Miejmy nadzieję, że plotki ich rozstaniu raz na zawsze zostały ucięte! 

Internauci kpią ze stylizacji Victorii Beckham na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle
Fot. East News

Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…