Jak mieszkają Victoria Beckham i David Beckham?
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Beckhamowie rozwodzą się?! Wydali w tej sprawie oświadczenie!

David i Victoria są przykładem pary idealnej

Olga Figaszewska 10 czerwca 2018 18:00
Jak mieszkają Victoria Beckham i David Beckham?
Fot. East News

Tworzą zgrane małżeństwo od prawie dwudziestu lat! Czy to możliwe, że David i Victoria Beckhamowie postanowili się rozstać?! Od pewnego czasu doniesienia o ich rychłym rozwodzie elektryzują fanów pary! Oficjalne oświadczenie w końcu wszystko wyjaśnia!

Victoria i David Beckham rozwodzą się? Oświadczenie pary

Rodzina Beckhamów od dawna uchodzi za wzór do naśladowania. Victorię i Davida  połączyło prawdziwe uczucie. Wspólnie doczekali się czwórki. A mimo to, mówi się, że ich związek to tylko czysty układ i wspólne kontrakty zawodowe. Dlaczego zagraniczne media wciąż sugerują, że ich małżeństwo przechodzi kryzys? 

Niektórzy uważają, że odpowiedzialność za niego ponosi projektantka, ponieważ rzuciła się w wir obowiązków zawodowych i nie poświęca rodzinie zbyt wiele czasu. Inni zaznaczają, że po prostu oboje znudzili się małżeństwem i szukają wrażeń na boku. Niedawno pojawiły się głosy, że David flirtuje ze znaną amerykańską celebrytką, Lady Mary Charteris. A ostatnio największym zmartwieniem piłkarza i byłej wokalistki Spice Girls pary jest podział majątku. Plotek o separacji nie ucięła również ich obecność na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego.

Victoria i David Beckhamowie zazwyczaj nie komentują doniesień na swój temat. Tym zostali do tego zmuszeni. W trosce o bezpieczeństwo swoich dzieci, postanowili wydać oświadczenie, w którym dementują plotki! Zaznaczyli, że informacje, które od miesięcy pojawiają się w mediach są zabawne, ale przede wszystkim żenujące. 

Nie ma żadnego potwierdzenia, żadnego rozwodu, jest za to sporo chińskich plotek i fałszywych newsów w social mediach”, przekazał rzecznik prasowy Beckhamów. 

Miejmy nadzieję, że plotki ich rozstaniu raz na zawsze zostały ucięte! 

Internauci kpią ze stylizacji Victorii Beckham na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle
Fot. East News

Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?