Jak mieszkają Victoria Beckham i David Beckham?
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Beckhamowie rozwodzą się?! Wydali w tej sprawie oświadczenie!

David i Victoria są przykładem pary idealnej

Olga Figaszewska 10 czerwca 2018 18:00
Jak mieszkają Victoria Beckham i David Beckham?
Fot. East News

Tworzą zgrane małżeństwo od prawie dwudziestu lat! Czy to możliwe, że David i Victoria Beckhamowie postanowili się rozstać?! Od pewnego czasu doniesienia o ich rychłym rozwodzie elektryzują fanów pary! Oficjalne oświadczenie w końcu wszystko wyjaśnia!

Victoria i David Beckham rozwodzą się? Oświadczenie pary

Rodzina Beckhamów od dawna uchodzi za wzór do naśladowania. Victorię i Davida  połączyło prawdziwe uczucie. Wspólnie doczekali się czwórki. A mimo to, mówi się, że ich związek to tylko czysty układ i wspólne kontrakty zawodowe. Dlaczego zagraniczne media wciąż sugerują, że ich małżeństwo przechodzi kryzys? 

Niektórzy uważają, że odpowiedzialność za niego ponosi projektantka, ponieważ rzuciła się w wir obowiązków zawodowych i nie poświęca rodzinie zbyt wiele czasu. Inni zaznaczają, że po prostu oboje znudzili się małżeństwem i szukają wrażeń na boku. Niedawno pojawiły się głosy, że David flirtuje ze znaną amerykańską celebrytką, Lady Mary Charteris. A ostatnio największym zmartwieniem piłkarza i byłej wokalistki Spice Girls pary jest podział majątku. Plotek o separacji nie ucięła również ich obecność na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego.

Victoria i David Beckhamowie zazwyczaj nie komentują doniesień na swój temat. Tym zostali do tego zmuszeni. W trosce o bezpieczeństwo swoich dzieci, postanowili wydać oświadczenie, w którym dementują plotki! Zaznaczyli, że informacje, które od miesięcy pojawiają się w mediach są zabawne, ale przede wszystkim żenujące. 

Nie ma żadnego potwierdzenia, żadnego rozwodu, jest za to sporo chińskich plotek i fałszywych newsów w social mediach”, przekazał rzecznik prasowy Beckhamów. 

Miejmy nadzieję, że plotki ich rozstaniu raz na zawsze zostały ucięte! 

Internauci kpią ze stylizacji Victorii Beckham na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle
Fot. East News

Fot. East News

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.