Voice od Poland
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, kto zasiądzie w jury 11. edycji The Voice of Poland!

Nie brakuje zaskoczeń

Olga Figaszewska 21 lipca 2020 11:51
Voice od Poland
Fot. Materiały prasowe

Najnowsza edycja The Voice of Poland zbliża się wielkimi krokami!  Kto w tym roku zasiądzie na jurorskich fotelach? Telewizja Polska dokonała zmian w składzie trenerskim muzycznego show. Jedno jest pewne - nie zabraknie zaskoczeń.  Właśnie poznaliśmy jednego z jurorów!  O kim mowa? 

Kto zasiądzie w jury The Voice of Poland 2020?

W sierpniu ruszają nagrania 11. edycji muzycznego show TVP2!  Dla fanów programu to powód do radości. Od dawna mówiło się głośno o nowym składzie jury programu. Dziś poznaliśmy nową trenerkę. Została nią Urszula Dudziak, która rok zasiadła na fotelu jurora w pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior”. Program wygrały wówczas siostry Szydłowskie - Krystyna, Elżbieta i Jolanta, które należały do grupy wokalistki. 

Urszula Dudziak jest gotowa na nowe wyzwanie i posiada się z radości. 

,,Cieszę się bardzo z nowego wyzwania jakim jest „The Voice of Poland”. Seniorzy w „The Voice Senior” podchodzili do tego programu z dystansem, często z humorem i traktowali swoją obecność w tym programie jako wspaniałą przygodę. Śpiewająca młodzież inaczej traktuje udział w „The Voice of Poland”. Dla wielu jest to pragnienie spełnienia marzeń, zrobienia kariery i osiągnięcia życiowego sukcesu", mówi gwiazda. 

Jaką trenerką dla młodszego pokolenia aspirujących wokalistów zamierza być jedna z najlepszych i najsłynniejszych wokalistek jazzowych?  

,,Widzę siebie w tym programie jako osobę, która mając doświadczenie może doradzić, a raczej pomóc w wyszlifowaniu talentu. Kocham ludzi, którzy śpiewają i wiem, że będę bardzo życzliwa uczestnikom tego programu", zdradziła nowa trenerka 11. edycji muzycznego show. 

W połowie sierpnia mamy poznać cały skład trenerski nowej edycji The Voice of Poland! Jak myślicie? Kto jeszcze zasiądzie na trenerskim fotelu?    

Urszula Dudziak
Fot. Jan Bogacz / TVP/ materiały prasowe

Urszula Dudziak, VIVA! grudzień 2009, 26/2009
Fot. Robert Wolański

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.