uczestnicy Europa da się lubić, co dziś robią?
Fot. Rafal Maciaga / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Program Europa da się lubić odmienił ich życie... Co dziś robią bohaterowie hitu Dwójki?

Niektórzy nie pracują już w mediach

Rafał Kowalski 24 stycznia 2021 17:35
uczestnicy Europa da się lubić, co dziś robią?
Fot. Rafal Maciaga / Forum

Któż z nas nie pamięta programu Europa da się lubić? O hicie Dwójki słyszeli chyba wszyscy dorośli widzowie. Emitowany w latach 2003-2008 a także w 2019 roku show przybliżał nam zwyczaje innych europejskich narodów. Przy okazji poznaliśmy przedstawicieli Włoch, Anglii, Francji, Niemiec, Hiszpanii i innych krajów. Kilku z uczestników programu, którego gospodynią była Monika Zamachowska, do dziś ma specjalne miejsce w sercach widzów. Co dzieje się z gwiazdami Europa da się lubić? Sprawdziliśmy.

Jak zmienili się uczestnicy Europa da się lubić? Zdjęcia kiedyś i dziś

Kiedyś strażak, dziś głównie szef kuchni, autor książki kulinarnej i prowadzący warsztaty kulinarne. Kevin Aiston został zapamiętamy przez widzów show TVP jako jeden z najzabawniejszych uczestników programu. Urodzony w 1969 roku w Londynie, wyprowadził się do Polski mając 22 lata. Dziś ma 52 lata i mieszka z rodziną w Mielcu, gdzie prowadzi restaurację. Prywatnie jest ojcem pięciu córek. Zawodowo nie ogranicza się do wyuczonego zawodu kucharza. Po programie był też radnym oraz szefem ochrony jednego z warszawskich klubów.

Kevin Aiston kiedyś
Fot. Michal SZALAST/East News

Steffen Möller to niemiecki aktor i pisarz, którego humor Polacy pokochali od pierwszego odcinka Europa da się lubić. Po show 52-latek prowadził w 2005 roku program Załóż się a także grał przez kilka lat w M jak miłość i bawił publiczność jako kabareciarz. Dziś głównie utrzymuje się z pisania książek.

Steffen Moller kiedyś
Fot. Alina Gajdamowicz / Studio69 / Forum

Steffen Moller 2018 nowe zdjęcia
Fot. Daniel Dmitriew / Forum

 Elisabeth Duda to córka Polki i Francuza, która przerwała studiowanie stosunków międzynarodowych w Paryżu po to, by wyjechać do Łodzi i zacząć kształcić się jako aktorka. Przygoda z hitem TVP2 była dla niej wspaniałą przygodą, po której wystąpiła m.in. w Tańcu z gwiazdami czy Projekcie Plaża TVN, ale dziś jej głównym zajęciem jest aktorstwo. Od 15 Elisabeth Duda gra w radiowym serialu Matysiakowie.

Elisabeth Duda kiedyś
Fot. Rafal Maciaga / Forum

Paolo Cozza mieszka w Polsce od 1995 roku. Z wykształcenia jest prawnikiem, ale karierę zawodową zaczął prowadząc firmę. Zajmowała się ona importem akcesoriów samochodowych. Następnie gwiazdor trafił do Europa da się lubić i szybko nie uwolnił się od ogromnej popularności. Wydał książkę kucharską Włoska kuchnia na polskim stole, pojawił się w show Taniec z gwiazdami, a także był jurorem w All Together Now Polsatu. Prywatnie od 15 lat mąż Polski Iwony Górskiej i tata trójki dzieci. Najstarsze ma lat 14, najmłodsze 6.

Paulo Cozza kiedyś
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Conrado Moreno zachwycał widzów show TVP swoimi anegdotami, żartami, ale i urodą. Dzięki pracy przed kamerami telewizyjnej Dwójki – jak sam mówił – nabrał pewności siebie, która dziś pomaga mu w pracy konferansjera. 40-latek był też uczestnikiem wielu programów rozrywkowych takich jak Taniec z gwiazdami, Fort Boyard czy Gwiazdy tańczą na lodzie. W 2011 roku prowadził tez losowania Lotto oraz napisał książkę o Madrycie. Prywatnie ma dwójkę dzieci – dziesięcioletniego syna Gabriela z byłą żoną i 1,5 roczną córkę Maribel z obecną partnerką.

Chcielibyście, by show znów wróciło do telewizji z tymi samymi bohaterami? 

Conrado Moreno kiedyś
Fot. Marcin Dlawichowski / Forum

 Europa da się lubić, kiedyś i dziś
Fot. AKPA/Niemiec

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.