PARTNER

Jeszcze więcej radości z życia!

To postanowienie na Nowy Rok ma naprawdę sens!

Artykuł sponsorowany 28 stycznia 2017 12:56

Co roku robisz milion noworocznych postanowień i nigdy nie dotrzymujesz ani jednego? W 2018 r. może być nareszcie inaczej! 

 

Zamiast katować się nudną siłownią, niepotrzebnymi kursami albo nabywaniem umiejętności, które nigdy w życiu ci się nie przydadzą – w tym roku postaw na pełniejsze smakowanie życia! Więcej odprężenia i radości, więcej obrazów i wspomnień, więcej muzyki i wzruszeń – oto nasze postanowienie na 2018 rok!

 

Dołączysz?

 

Jeszcze więcej wrażeń, obrazów i wspomnień

W 2018 r. na pewno nie pozwolimy, żeby chwile przeciekały nam przez palce. Wyciskamy z nich wszystko co do kropli i utrwalamy je, by zostały z nami na dłużej. Dzięki dostępnemu w smartfonach z lini moto z2 marki Motorola modułowi kamery 360 możemy robić ultraszerokokątne zdjęcia i nagrywać interaktywne filmy 360 stopni Ultra HD z dźwiękiem 3D. Nagranymi w takiej superjakości filmami chętnie dzielimy się z najbliższymi i sami do nich wracamy wiele razy!  

 

 

 

Jeszcze więcej rozmów, informacji i kontaktów

Chociaż życie przyśpiesza coraz bardziej, my na pewno nie pozwolimy, żeby omijały nas ważne rozmowy i najświeższe newsy – chcemy być cały czas na bieżąco i w kontakcie! Nawet jeśli zapomnimy naładować nasze telefony – to nie jest dla nas żaden problem, bo dzięki superszybkim ładowarkom smartfonów moto z2 możemy je naładować w zaledwie 15 minut, a dzięki nakładanemu na telefon modułowi ładującemu TurboPower™ Pack możemy naładować telefon dosłownie wszędzie: na wyciągu narciarskim, na spacerze albo po prostu wieczorem na imprezie.  

 

Jeszcze więcej muzyki, filmów i rozrywki

Nie będziemy udawać, że żyjemy wyłącznie obowiązkami. Nasze prawdziwe życie toczy się gdzieś indziej! Lubimy posłuchać muzyki, obejrzeć fajny film albo pograć w grę – przyjemność i odprężenie też są dla nas ważne. A kiedy już słuchamy, oglądamy albo gramy – nie godzimy się na bylejakość. Jeśli dźwięk – to tylko doskonale rozchodzące się stereo. Jeśli gra – to w dobrej multimedialnej jakości. Jeśli serial – to nieraz przez całą noc. Dzięki modułowi głośnika JBL SoundBoost2 oglądane na smartfonie filmy i teledyski dostarczają prawdziwej przyjemności, a wbudowana bateria wystarczy nawet na 10 godzin działania bez pobierania energii z akumulatora smartfona. 

 

Motorola: jeszcze szybciej, lepiej, łatwiej!

Nowa linia smartfonów z flagowej linii moto z2 marki Motorola dostarcza swoim użytkownikom niemal nieograniczone możliwości korzystania z telefonu na swój własny sposób. Do polskiej dystrybucji trafiają kolejne moduły, dzięki którym użytkowanie smartfonu będzie jeszcze łatwiejsze i pełniejsze:

  • Moduł szybkiego ładowania, lepszy dźwięk i wygodniejsze użytkowanie TurboPower™ Pack
  • Przenośna konsola Moto GamePad
  • Wszechstronna kamerka Moto 360 Camera
  • Nowy, jeszcze lepszy głośnik JBL SoundBoost2
  • Stylowe plecki z funkcją bezprzewodowego ładowania Style Shell Wireless Charging.

 

Do tego Motorola gwarantuje minimum trzyletnią kompatybilność smartfonów z modułami i 12 nowych Moto Mods w każdym roku!  

 

TAGI #kampania

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?