Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Sabina Zięba 3 kwietnia 2017 18:30
1/9
Copyright @Instagram
1/9

Fani na całym świecie nie mogą doczekać się trzeciej i ostatniej części filmu nakręconego na podstawie książek E. L. James. "Nowe oblicze Greya" będzie miało swoją premierę 7 lutego 2018 roku. Wiele osób negatywnie wypowiada się o trylogii. Przykładowo profesor Lew-Starowicz, seksuolog, podsumował: "Jeśli ktoś pójdzie do sex shopu, kupi kajdanki i pejczyk, raz zabawi się z ukochaną, to nie ma w tym nic złego – oczywiście jeśli obydwie osoby są zainteresowane takim urozmaiceniem. Jeśli sadomasochizm jest jednak formą dominującą, to mówimy już o zaburzeniu, które trzeba leczyć u seksuologa. Statystyczna pani Kowalska po lekturze czy obejrzeniu filmu prędzej puknie się w głowę, niż da klaps mężowi”. Jednak mimo takich opinii, dzieła cieszą się niesłabnącą popularnością, a aktorzy odgrywający główne role stają się symbolami przełamywania tabu w sprawach BDSM. W ostatnim czasie Dakota Johnson i Jamie Dornan przez ponad pół roku pracowali równocześnie na planie obu obrazów, przemieszczając się między kontynentami - Europą i Ameryką Północną.

Polecamy też: Już jest! Jeszcze bardziej zmysłowy i subtelny zwiastun „Nowego oblicza Greya’’!

A co wydarzy się w najnowszej ekranizacji? Po oświadczynach Christiana i wspaniałym ślubie, zakochani wiodą spokojne życie. Niestety upokorzony Jack Hyde postanawia się zemścić. Czy związek to przetrwa? W międzyczasie Anastasia dowiaduje się, że jest w ciąży! Christian niekoniecznie zareaguje pozytywnie... W naszej galerii możecie zobaczyć najnowsze zdjęcia z planu "Nowego oblicza Greya", a także dowiedzieć się wielu pikantnych szczegółów!

Polecamy też: Szokujące wyznanie Dakoty Johnson! Tak Jamie Dornan przygotowywał ją do scen seksu

2/9
Copyright @Instagram
2/9

Zakochani biorą ślub w domu rodziców Christiana. Anastasia bryluje na imprezie w sukni zaprojektowanej przez mamę swojej najlepszej przyjaciółki, Kate. W książce główna bohaterka relacjonowała: "Carrick i Grace przeszli samych siebie. Ponownie rozstawili w ogrodzie namiot, który przystrojono przepięknie w odcieniach bladego różu, srebra i kości słoniowej. Poły uniesiono, abyśmy mieli widok na zatokę. Pogoda nam sprzyja i woda skrzy się w popołudniowym słońcu. Z jednej strony namiotu znajduje się parkiet do tańca, z drugiej zasobny szwedzki stół".

Polecamy też: 5 wyjątkowych miejsc, w których bohaterowie filmów o Christianie Greyu uprawiają seks

3/9
Copyright @Instagram
3/9

Po imprezie para wsiadła w prywatny odrzutowiec i udała się na swój miesiąc miodowy podróżując do różnych części Europy - Londynu, Paryża, Monaco. Wiemy gdzie spędzili noc poślubną!

"Christian odwraca się i bierze mnie w ramiona.
– Pomyślałem, że noc poślubną spędzimy na wysokości dziesięciu kilometrów. Nie robiłem tego nigdy dotąd.
Kolejny pierwszy raz. Wpatruję się w niego, a serce wali mi jak młotem..."

Polecamy też: Czy Jamie Dornan rozwiedzie się z żoną dla Dakoty Johnson?

4/9
Copyright @Instagram
4/9

Podczas podróży poślubnej Anastasia i Christian umilają sobie czas m. in. pływając na skuterze wodnym. Tak relacjonowane jest to wydarzenie przez główną bohaterkę: "Christian przekręca kluczyk i silnik budzi się do życia. Dodaje gazu, więc skuter rusza przed siebie, po czym prześlizguje się szybko po chłodnej, ciemnej wodzie, przez marinę do centrum portu w kierunku Fair Lady. Obejmuję go jeszcze mocniej. Uwielbiam to – jest tak bardzo ekscytujące. Gdy tulę się do Christiana, wyczuwam każdy mięsień jego szczupłego ciała".

Polecamy też: Skrzywdzony czy wyuzdany? Ta historia wyjaśnia, dlaczego Christian Grey pokochał ostry seks

5/9
Copyright @Instagram
5/9

A czy Anastasia Steele (Dakota Johnson) biorąc ślub podpisze intercyzę? Możemy zdradzić, że temat zostanie podjęty przy wspólnym, rodzinnym obiedzie i nie będzie to miłe doswiadczenie...

Polecamy też: Dakota Johnson zakochana? Wiemy, z kim spotyka się aktorka!

6/9
Copyright @Instagram
6/9

Dakota Johnson i Jamie Dornan na planie "Nowego oblicza Greya". W tej części wybuchnie pożar, zakochani będą śledzeni, a ktoś nawet zostanie porwany!

Polecamy też: Zniewalająco przystojny i tajemniczy. Kim jest Jamie Dornan, filmowy Christian Grey?

7/9
Copyright @Instagram
7/9

W tej części książki możemy również dowiedzieć się o kolejnych ciekawostkach:
"Kiedy steward uprzątnął nasz stolik, Christian sięga po butelkę różowego wina i ponownie napełnia mój kieliszek. Sprawdzam, czy jesteśmy sami, i pytam:
– Co znaczyło to niechodzenie do ubikacji?
– Naprawdę chcesz wiedzieć? – Uśmiecha się lekko, a w jego oczach widać lubieżny błysk.
– Chcę? – Rzucam mu spojrzenie spod rzęs i biorę łyk wina.
– Im pełniejszy masz pęcherz, tym bardziej intensywny jest orgazm, Ano.
Czerwienię się.
– Och. Rozumiem. – A niech mnie, to sporo tłumaczy".


Polecamy też: „Książki to też zbiór moich fantazji seksualnych”. Kim jest E.L. James, autorka „Pięćdziesięciu twarzy Greya”?

8/9
Copyright @Instagram
8/9

Czy Christian Grey (Jamie Dornan) byłby dobrym ojcem? Doktor Flynn przecież go określił zwracając się do jego partnerki: "Pod względem emocjonalnym Christian to nastolatek, Ano. Zupełnie ominął ten etap swego życia. Całą energię przelał na osiągnięcie sukcesu w świecie biznesu, sukcesu, który przerósł jego najśmielsze oczekiwania. Emocjonalnie ma wiele do nadrobienia”. Czy Ana (Dakota Johnson) ma się czego obawiać?

Polecamy też: 7 hoteli, w których poczujesz się jak Anastazja z filmu „Ciemniejsza strona Greya”

9/9
Copyright @Instagram
9/9

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.