O TYM SIĘ MÓWI

Wraz z marką Škoda byliśmy na Tour de France 2019!

Po raz 16. Škoda była partnerem słynnego wyścigu!

REDAKCJA VIVA! 8 sierpnia 2019 18:15

Za nami 106. edycja najsłynniejszego kolarskiego wydarzenia - Tour de France 2019. Viva! towarzyszyła kolarzom na dziewiątym etapie z Saint-Etienne do Brioude. Nie brakowało adrenaliny! 170 kilometrów w górzystym terenie było emocjonujące nie tylko dla kolarzy, ale też dla kibiców, którzy wiele godzin całymi rodzinami czekali przy trasie, by przez kilka sekund popatrzeć na swoich ulubieńców. A zwycięzcą Tour de France 2019 został kolumbijski zawodnik Egan Bernal.

Tour de France 2019

Na wszystkich ogromne wrażenie zrobiła doskonała organizacja tak skomplikowanej imprezy. Po raz 16. przedsięwzięcie i kolarzy wsparła Škoda, główny partner największych imprez sportowych na świecie! Tym razem sponsor zapewnił całej obsłudze w pełni wyposażoną flotę samochodową!

Dzięki temu mogliśmy podziwiać niesamowite możliwości Škody Superb i Oktavia, które z ogromną szybkością i precyzją poruszały się w trudnych górskich warunkach wyścigu. W jednym z aut „urzędował” dyrektor zawodów Christian Prudhomme. Wśród jego gości na tylnej kanapie zasiadł między innymi prezydent Francji Emmanuel Macron. 

,,Jako oficjalny główny partner Tour de France, prezentujemy naszą markę milionom fanów kolarstwa i miłośników sportu podczas jednej z najbardziej emocjonujących imprez sportowych na świecie. W marcu tego roku przedłużyliśmy naszą długoterminową współpracę z organizatorem Tour de France na kolejne pięć lat, do 2023 r. W ten sposób położyliśmy podwaliny pod nasz wspólny sukces i ponownie podkreślamy kluczowe znaczenie kolarstwa i Tour de France dla naszego sponsoringu sportowego",  mówił Alain Favey, członek zarządu ŠKODA AUTO ds. sprzedaży i marketingu.

Zobaczcie nasza relację z wydarzenia!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.