Po raz 16. Škoda była partnerem słynnego wyścigu!

REDAKCJA VIVA! 8 sierpnia 2019 18:15

Za nami 106. edycja najsłynniejszego kolarskiego wydarzenia - Tour de France 2019. Viva! towarzyszyła kolarzom na dziewiątym etapie z Saint-Etienne do Brioude. Nie brakowało adrenaliny! 170 kilometrów w górzystym terenie było emocjonujące nie tylko dla kolarzy, ale też dla kibiców, którzy wiele godzin całymi rodzinami czekali przy trasie, by przez kilka sekund popatrzeć na swoich ulubieńców. A zwycięzcą Tour de France 2019 został kolumbijski zawodnik Egan Bernal.

Tour de France 2019

Na wszystkich ogromne wrażenie zrobiła doskonała organizacja tak skomplikowanej imprezy. Po raz 16. przedsięwzięcie i kolarzy wsparła Škoda, główny partner największych imprez sportowych na świecie! Tym razem sponsor zapewnił całej obsłudze w pełni wyposażoną flotę samochodową!

Dzięki temu mogliśmy podziwiać niesamowite możliwości Škody Superb i Oktavia, które z ogromną szybkością i precyzją poruszały się w trudnych górskich warunkach wyścigu. W jednym z aut „urzędował” dyrektor zawodów Christian Prudhomme. Wśród jego gości na tylnej kanapie zasiadł między innymi prezydent Francji Emmanuel Macron. 

,,Jako oficjalny główny partner Tour de France, prezentujemy naszą markę milionom fanów kolarstwa i miłośników sportu podczas jednej z najbardziej emocjonujących imprez sportowych na świecie. W marcu tego roku przedłużyliśmy naszą długoterminową współpracę z organizatorem Tour de France na kolejne pięć lat, do 2023 r. W ten sposób położyliśmy podwaliny pod nasz wspólny sukces i ponownie podkreślamy kluczowe znaczenie kolarstwa i Tour de France dla naszego sponsoringu sportowego",  mówił Alain Favey, członek zarządu ŠKODA AUTO ds. sprzedaży i marketingu.

Zobaczcie nasza relację z wydarzenia!  

1/5
 Tour the France 2019
Copyright @materiały prasowe/A.Chytra, O. Kalman
1/5

We Francji spotkali się Małgorzata Golba (dyr. BR VIVA!) i Maurice Borghouts, kierowca, który wie niemal wszystko o każdym zawodniku. Od sześciu lat pracuje w kodzie i jak dotąd nie opuścił żadnego Tour de France.

2/5
 Tour the France 2019
Copyright @materiały prasowe/A.Chytra, O. Kalman
2/5

W porannych treningach rowerowych uczestniczyły Małgorzata Golba (dyr. BR VIVA!) i Klaudyna Gorzan (kierownik ds. PR marki koda).

3/5
 Tour the France 2019
Copyright @materiały prasowe/A.Chytra, O. Kalman
3/5

Wyścig ulicami francuskich miasteczek jest naprawdę ekscytujący.

Czerwona koda Superb, którą jeździ dyrektor zawodów, to jedyny samochód, który może przekroczyć metę razem z zawodnikami.

4/5
 Tour the France 2019
Copyright @materiały prasowe/A.Chytra, O. Kalman
4/5

Wyścig ulicami francuskich miasteczek jest naprawdę ekscytujący.

5/5
 Tour the France 2019
Copyright @materiały prasowe/A.Chytra, O. Kalman
5/5

Zwycięzcą całego Tour de France 2019 został Egan Bernal (w środku). Razem z nim na podium stanęli Peter Sagan i Romain Bardet.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.