Tatiana Okupnik
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Tatiana Okupnik już tak nie wygląda! Gwiazda zapuściła włosy

Piosenkarka mówi, że ma zamiar je ściąć...

Monika Katarzyna Krupska 14 maja 2018 16:02
Tatiana Okupnik
Fot. East News

Tatiana Okupnik przyzwyczaiła nas do krótkich, czarnych włosów. Wokalistka od kilku lat nie eksperymentuje z fryzurą. Blond loki czy proste włosy do pasa? O takiej Tatianie z pewnością moglibyśmy tylko pomarzyć. Była liderka Blue Cafe, która kilka miesięcy temu zniknęłą z show-biznesu, właśnie po długim czasie nieobecności pokazała, jak wygląda. Swoim wizerunkiem zaskoczyła fanów! 

Decyzja w ciąży 

O życiu prywatnym wokalistki nie wiemy dużo. Tatiana w 2013 roku poślubiła Michała Micielskiego, menadżera Marcina Gortata. Trzy lata później urodziła córkę - Matyldę, a w kwietniu tego roku po raz drugi została mamą. O ciąży wokalistki, która mieszka w Stanach Zjednoczonych nie było praktycznie nic wiadomo. Dopiero, gdy chłopiec przyszedł na świat Tatiana podzieliła się szczęśliwą wiadomością. 

Teraz z okazji Dnia Matki w USA była liderka Blue Cafe postanowiła po raz kolejny zaskoczyć. Opublikowała fotografię w długich włosach, do zapuszczenia ich skłoniła ją właśnie ciąża. 

„Jakkolwiek głupie to może się wydawać nie pasowała mi nawet moja fryzura (krótkie włosy z ciężką grzywą), którą kojarzyłam z aktywnością, z siłą, ze sceną, z niezależnością. Właśnie wtedy poczułam, że aby sobie ułatwić przejście przez ciąże, przez cały ten proces przemiany, potrzebuję pomocy. Tą pomocą okazała się m.in. decyzja o zapuszczeniu włosów. Kiedy pierwszy raz Jaga wyczarowała kok na mojej głowie dosłownie poczułam ulgę. U mnie proces zaczął się od zewnątrz. Potrzebowałam zmiękczenia, złagodzenia. Już w salonie u Jagi, tego dnia powiedziałam, że zetnę włosy, jak będę gotowa. Od tego dnia włosy sobie rosły, a ja byłam od początku przekonana, że oddam je kiedyś na perukę”, napisała Okupnik. Dodała, że czas ścięcia włosów już się zbliża. Wokalistka do oddania ma już 25 cm, ale chciałaby przekazać więcej, więc jeszcze poczeka. 

„I niech wiatr tarmosi je komuś kto ich będzie teraz bardziej potrzebował niż ja. Może przydadzą się kobiecie, która przechodzi swoją przemianę i potrzebuję wsparcia. Właśnie z zewnątrz w postaci takiej drobnej metamorfozy”, czytamy. 

Co myślicie o takim pomyśle?  

 

Dziś w USA obchodzony jest Dzień Matki. Dla mnie stawanie się Mamą nie było łatwe, proste, oczywiste czy cukierkowe. Codziennie czuję, że rola ta jest najtrudniejszą i najbardziej wymagającą z możliwych. Juz w pierwszej ciąży poczułam, że dla mnie proces przepoczwarzania się z kobiety bez dzieci w kobietę matkę będzie wyboisty. Ta metamorfoza w ciąży zachodziła nie tylko wewnątrz mojego ciała, w moich emocjach, myślach. Oczywiście widoczna była też na zewnątrz, bo coraz większa była piłka, którą nosiłam przed sobą. A ja miałam wrażenie, ze nie pasuje do tego procesu, ze moje Ja jest odklejone i najchętniej by zwiało. Jakkolwiek głupie to może się wydawać nie pasowała mi nawet moja fryzura (krótkie włosy z ciężką grzywą), którą kojarzyłam z aktywnością, z siłą, ze sceną, z niezależnością. Właśnie wtedy poczułam, ze aby sobie ułatwić przejście przez ciąże, przez cały ten proces przemiany, potrzebuję pomocy. Tą pomocą okazała się m.in. decyzja o zapuszczeniu włosów. Kiedy pierwszy raz @jagahupalo wyczarowała kok na mojej głowie dosłownie poczułam ulgę. U mnie proces zaczął się od zewnątrz. Potrzebowałam zmiękczenia, złagodzenia. Juz w salonie u Jagi, tego dnia powiedziałam, że zetnę włosy jak będę gotowa. Od tego dnia włosy sobie rosły... A ja byłam od początku przekonana, że oddam je kiedyś na perukę. No i zbliża się ten czas;) 25 cm do oddania już mam. Jeszcze dam im chwilę... A potem #ciach w pracowni @jagahupalo dla #dajwłos #raknroll @fundacjaraknroll #peruka I niech wiatr tarmosi je komuś kto ich będzie teraz bardziej potrzebował niż ja. Może przydadzą się kobiecie, która przechodzi swoją przemianę i potrzebuję wsparcia. Właśnie z zewnątrz w postaci takiej drobnej metamorfozy. I najlepszego dla wszystkich Mam! A oko puszczam do tych, które nie ogarniają wszystkiego, które zadają sobie pytanie gdzie jestem w tym wszystkim Ja, które po prostu tęsknią czasem za sobą;).

Post udostępniony przez Tatiana Okupnik (@tatianaokupnik)

Ślub Tatiany Okupnik, Tatiana Okupnik
Fot. Facebook

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…