Kim jest starszy syn Hanny Śleszyńskiej? Co wiemy o Mikołaju Magnuskim?
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Tak wygląda starszy syn Hanny Śleszyńskiej! Kim jest Mikołaj Magnuski?

„Naukowiec z artystyczną duszą”

Olga Figaszewska 23 września 2021 17:47
Kim jest starszy syn Hanny Śleszyńskiej? Co wiemy o Mikołaju Magnuskim?
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Hanna Śleszyńska jest dumną mamą dwóch wspaniałych synów. Gwiazda nie ukrywa, że Mikołaj i Jakub są dla niej całym światem. Szanuje ich decyzje, cieszy się z sukcesów i wspiera w walce o marzenia. Z okazji urodzin starszej pociechy opublikowała w sieci urocze zdjęcie. Aktorka złożyła synowi wyjątkowe życzenia.

Kim jest Mikołaj Magnuski, starszy syn Hanny Śleszyńskiej?

Hanna Śleszyńska zachwyciła fanów nową fotografią ze starszym synem. Na Instagramie jednej z najbardziej cenionych i lubianych polskich aktorek pojawiło się zdjęcie z Mikołajem Magnuskim. Niedawno obchodził swoje 36. urodziny! Syn artystki jest owocem związku z Wojciechem Magnuskim. Gwiazda jest także mamą 26-letniego Kuby, którego doczekała się wspólnie z Piotrem Gąsowskim. Udaje im się tworzyć zgraną rodzinę patchworkową, świetnie się dogadują i wspierają w trudnych momentach. 

,,Udaje się, nie ma żadnego naciągana. Myślę, że wszyscy bardzo się starali, żeby się udało. To jest praca wszystkich. Taka nam się fajna rodzina trafiła i naprawdę wspieramy się właściwie w wielu momentach. Nie tylko w pandemii, zawsze się wspieraliśmy", mówiła aktorka w rozmowie z Dzień dobry TVN w 2021 roku. 

O ile młodsza pociecha poszła śladami mamy, to Mikołaj wybrał zupełnie inną ścieżkę zawodową. W jednej z rozmów  wyznał, że skupia się na neurokogniwistyce.

„To nauka, która jest na pograniczu psychologii i biologii. Próbujemy badać mechanizmy psychologiczne. Ja na przykład specjalizuję się w percepcji od strony mechanizmów mózgowych. Zajmuję się falami mózgowymi i ich roli w percepcji”, tłumaczył w Dzień Dobry TVN.

Zobacz też: Tak wygląda teraz córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego. Ależ wyrosła!

Hanna Śleszyńska z synami, Jakub Kuba Gąsowski, Mikołaj Magnuski
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Hanna Śleszyńska z synami: Mikołaj Magnuski i Kuba Gąsowski

Hanna Śleszyńska z dumą o synu, Mikołaju

Hanna Śleszyńska może być dumna z osiągnięć syna. Mikołaj niedawno obronił pracę doktorską! Z okazji 36. urodzin aktorka złożyła mu wyjątkowe życzenia.

„Mój starszy syn Mikołaj wczoraj obchodził urodziny. Rocznik ’85. Naukowiec z artystyczną duszą. W tym roku obronił pracę doktorską w dziedzinie neurokognitywistyki. Razem z tatą Mikołaja śmiejemy się, że nie można by lepiej zaprogramować naszego syna. Jest mądry, dobry i wrażliwy, a przy tym niezwykle skromny. Gdyby zaludnić świat takimi ludźmi jak Mikołaj, nasza planeta byłaby w o wiele lepszej kondycji. Olbrzymi wkład w wychowanie Mikołaja mieli też wszyscy kochani Dziadkowie i oczywiście super-ojczym Piotr Gąsowski", pisała.

Pod koniec wpisu zwróciła się także do synowej. Należy dodać, że we wrześniu 2019 roku Mikołaj i jego wybranka, Aleksandra stanęli na ślubnym kobiercu.

„Teraz dołączyła do naszej kolorowej, patchworkowej rodziny, cudowna żona Ola i jej rodzice. Wszystkiego Najlepszego Kochany Synku”, zakończyła poruszający wpis Hanna Śleszyńska. 

W komentarzach pojawiły się życzenia zdrowia i szczęścia! My również się do nich przyłączamy! 

Sprawdź też: Syn Piotra Gąsowskiego już tak nie wygląda. Jak 25-letni Kuba radzi sobie w show-biznesie?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.