Kim jest starszy syn Hanny Śleszyńskiej? Co wiemy o Mikołaju Magnuskim?
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak wygląda starszy syn Hanny Śleszyńskiej! Kim jest Mikołaj Magnuski?

„Naukowiec z artystyczną duszą”

Olga Figaszewska 7 stycznia 2022 16:54
Kim jest starszy syn Hanny Śleszyńskiej? Co wiemy o Mikołaju Magnuskim?
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Hanna Śleszyńska jest dumną mamą dwóch wspaniałych synów. Gwiazda nie ukrywa, że Mikołaj i Jakub są dla niej całym światem. Szanuje ich decyzje, cieszy się z sukcesów i wspiera w walce o marzenia. Z okazji urodzin starszej pociechy opublikowała w sieci urocze zdjęcie. Przy okazji poinformowała fanów, że jej syn zdobył tytuł doktora.

Kim jest Mikołaj Magnuski, starszy syn Hanny Śleszyńskiej?

Hanna Śleszyńska zachwyciła fanów nową fotografią ze starszym synem. Na Instagramie jednej z najbardziej cenionych i lubianych polskich aktorek pojawiło się zdjęcie z Mikołajem Magnuskim, który we wrześniu 2021 roku obchodził swoje 36. urodziny! Syn artystki jest owocem związku z Wojciechem Magnuskim. Gwiazda jest także mamą 26-letniego Kuby, którego doczekała się wspólnie z Piotrem Gąsowskim. Udaje im się tworzyć zgraną rodzinę patchworkową, świetnie się dogadują i wspierają w trudnych momentach. 

,,Udaje się, nie ma żadnego naciągana. Myślę, że wszyscy bardzo się starali, żeby się udało. To jest praca wszystkich. Taka nam się fajna rodzina trafiła i naprawdę wspieramy się właściwie w wielu momentach. Nie tylko w pandemii, zawsze się wspieraliśmy", mówiła aktorka w rozmowie z Dzień dobry TVN w 2021 roku. 

O ile młodsza pociecha poszła śladami mamy, to Mikołaj wybrał zupełnie inną ścieżkę zawodową. W jednej z rozmów  wyznał, że skupia się na neurokogniwistyce.

„To nauka, która jest na pograniczu psychologii i biologii. Próbujemy badać mechanizmy psychologiczne. Ja na przykład specjalizuję się w percepcji od strony mechanizmów mózgowych. Zajmuję się falami mózgowymi i ich roli w percepcji”, tłumaczył w Dzień Dobry TVN.

Zobacz też: Tak wygląda teraz córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego. Ależ wyrosła!

Hanna Śleszyńska z synami, Jakub Kuba Gąsowski, Mikołaj Magnuski
Fot. TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Hanna Śleszyńska z synami: Mikołaj Magnuski i Kuba Gąsowski

Hanna Śleszyńska z dumą o synu, Mikołaju

Hanna Śleszyńska może być dumna z osiągnięć syna, bowiem Mikołaj w zeszłym roku obronił pracę doktorską. Kilka miesięcy później zaś świętował 36. urodziny. Z tej okazji jego mama złożyła mu za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjątkowo piękne życzenia. 

„Mój starszy syn Mikołaj obchodził urodziny. Rocznik ’85. Naukowiec z artystyczną duszą. W tym roku obronił pracę doktorską w dziedzinie neurokognitywistyki. Razem z tatą Mikołaja śmiejemy się, że nie można by lepiej zaprogramować naszego syna. Jest mądry, dobry i wrażliwy, a przy tym niezwykle skromny. Gdyby zaludnić świat takimi ludźmi jak Mikołaj, nasza planeta byłaby w o wiele lepszej kondycji. Olbrzymi wkład w wychowanie Mikołaja mieli też wszyscy kochani Dziadkowie i oczywiście super-ojczym Piotr Gąsowski", napisała we wrześniu ub. roku szczęśliwa rodzicielka.

Pod koniec wpisu zwróciła się także do synowej. Należy dodać, że we wrześniu 2019 roku Mikołaj i jego wybranka, Aleksandra stanęli na ślubnym kobiercu.

„Teraz dołączyła do naszej kolorowej, patchworkowej rodziny, cudowna żona Ola i jej rodzice. Wszystkiego Najlepszego Kochany Synku”, zakończyła poruszający wpis Hanna Śleszyńska. Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować aktorce tak zdolnego i mądrego syna. 

Sprawdź też: Syn Piotra Gąsowskiego już tak nie wygląda. Jak 25-letni Kuba radzi sobie w show-biznesie?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.