Gwyneth Paltrow
Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Tak wygląda córka Gwyneth Paltrow. Podobna do słynnej mamy? 

Apple Martin ma już 18 lat! To prawdziwa piękność

Olga Figaszewska 9 marca 2022 16:48
Gwyneth Paltrow
Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Spełniona aktorka, a w życiu prywatnym szczęśliwa mama. Gwyneth Paltrow doczekała się dwójki cudownych pociech: Mosesa i Apple. Córka gwiazdy w maju będzie świętowała 18. urodziny. Po słodkiej dziewczynce nie ma już śladu. Czy pójdzie w ślady znanej mamy? To prawdziwa piękność!

Jak wygląda córka Gwyneth Paltrow?

Pasja i kariera są dla niej bardzo ważne, ale Gwyneth Paltrow na pierwszym miejscu stawia zawsze swoje pociechy. Ze związku z Chrisem Martinem, aktorka doczekała się córki: Apple i syna Mosesa. Związek pary nie przetrwał próby czas. Po dziesięciu latach wspólnego życia partnerzy postanowili, że będą budować swoją przyszłość osobno. Aktorka wystąpiła o rozwód w 2015 roku. A już po trzech latach hollywoodzka piękność odnalazła miłość u boku Brada Falchucka, producenta filmowego. Zakochani pobrali się w 2018 roku na Long Island.

Co pewien czas gwiazda dzieli się w sieci zdjęciami ze swoimi pociechami, ale robi to niezwykle rzadko. Tym razem zrobiła wyjątek. 

Sprawdź też: Książę William towarzyszył córce na urodzinach koleżanki. Jego zachowanie zaskakuje

Gwyneth Paltrow, Apple Martin, 2006
Fot. FAME PICTURES / Backgrid USA / Forum

Gwyneth Paltrow z córeczką Apple, 2006 rok

Gwyneth Paltrow, Apple Martin, 2012
Fot. Clint Brewer / Splash News/EAST NEWS

Gwyneth Paltrow, Apple Martin, 2012
Fot. Raef-Ramirez / Backgrid USA / Forum

Gwyneth Paltrow, Apple Martin, 2012 rok

Z okazji Dnia Kobiet na swoim Instagramie zamieściła fotografię z córką. Pociecha aktorki wyrasta na piękną kobietę. Gwyneth Paltrow podkreśla, że jest z niej niesamowicie dumna. Ceni jej poczucie humoru i inteligencję. Mamę i córkę łączy wyjątkowa więź. 

„Wszystkiego najlepszego z okazji międzynarodowego Dnia Kobiet. Spędziłam poranek myśląc o wszystkich niesamowitych kobietach, które kocham i które kochają mnie mocno. [...] Ale dzisiaj chcę oddać hołd jednej kobiecie. Ta kobieta daje mi nadzieję na przyszłość na lepsze życie kobiet i na przyszłość naszej planety. Ona uczyniła mnie kobietą, którą jestem dzisiaj bardziej niż ktokolwiek inny”, podpisała kadr.

Apple ma już osiemnaście lat i jest wierną kopią mamy! Bez wątpienia odziedziczyła urodę po aktorce. Fani nie mają złudzeń i wróżą jej karierę w świecie mody. Z czym Apple zwiąże swoją przyszłość? 

Sprawdź też: Ewa Farna została po raz drugi mamą! Znana jest płeć i imię dziecka. Wybór padł na...

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.