Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL
O TYM JEST GŁOŚNO

Tak Magda Gessler wsparła seniorów. U Fukiera sprzedaje zupę za grosze

Fani są zachwyceni gestem restauratorki!

Konrad Szczęsny 7 grudnia 2020 06:44
Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Mimo że często jest krytykowana za ceny potraw w swojej flagowej restauracji, tym razem fani są wyjątkowo wzruszeni gestem Magdy Gessler. Restauratorka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że chce wesprzeć w trudnym czasie pandemii seniorów. Dlatego też cenę zupy ustaliła na taką, która... szokuje jak nigdy!

U Fukiera: specjalne okienko do wydawania posiłków przez Magdę Gessler

Niestety, pandemia koronawirusa pozbawiła pracy wiele osób. Kilka firm ogłosiło upadłość, w tym m.in. Bohoboco - marka odzieżowa do tej pory uwielbiana przez gwiazdy. Sytuacja jest bardzo zła także w branży gastronomicznej. Dla właścicieli lokali ten rok to nie tyle liczenie strat, ile walka o przetrwanie...

Z powodu możliwości sprzedaży posiłków jedynie na wynos i trudnej sytuacji na rynku, liczba klientów w restauracjach zmalała. Są jednak tacy, którzy mimo trudności starają się za wszelką cenę przetrwać i wpadają na coraz to nowe biznesowe pomysły. Wśród nich jest Magda Gessler!

Gospodyni „Kuchennych rewolucji” kilka tygodni temu zaskoczyła wszystkich, gdy w swojej flagowej restauracji „U Fukiera” uruchomiła specjalne okienko, przez które wydawała posiłki na wynos. Sprzedawała w ten sposób placki ziemniaczane z finezyjnymi dodatkami. Na brak klientów nie mogła narzekać!

Gwiazda TVN poszła za ciosem i wpadła na kolejny błyskotliwy pomysł...

Cena zupy w restauracji Magdy Gessler. Trudno to uwierzyć

Mimo że cyklicznie jest krytykowana za ceny dań w swojej flagowej restauracji, tym razem znacząco je obniżyła. Specjalny komunikat ukazał się w mediach społecznościowych restauratorki. Chodzi o zupy dla seniorów, którzy są najbardziej narażeni na skutki pandemii koronawirusa. W grudniu kupią oni zupę za symboliczną złotówkę!

„Zupa U Fukiera dla seniora za złotówkę! Ruszamy z naszym specjalnym grudniowym projektem, w którym od poniedziałku do piątku zapraszamy seniorów (60+) na zupę z okienka U Fukiera za 1 zł! Gorąca, rozgrzewająca i pachnąca”, czytamy na stronie restauracji.

„zupa dla seniora za 1 zł! u mojego Fukiera! grudniowa akcja specjalna wyjątkowa,, jesien życia,, wspieramy seniorów .. . od pn do pt zajrzyjcie do magicznego okienka u fukiera na rynku starego miasta... czeka na was goraca i smakowita zupa ,, jedyna złotówka tyle ciepła i miłość ❤️❤️”, dodała na swoim oficjalnym profilu gospodyni „Kuchennych rewolucji”.

Nie trzeba dodawać, że fani są pomysłem zachwyceni i chwalą Magdę Gessler! Dali temu wyraz w lawinie pozytywnych komentarzy.

„Super akcja. Takie wsparcie jest bardzo ważne”, „Wow super pomysł ???Fajnie ze myślicie o naszych seniorach ❤️Napewno z chęcią zajrzą do okienka pani Magdy Gessler”, „Świetny pomysł. Szacunek dla Was za taką inicjatywę!!!”,  „Pani Magdo brawo za ten pomysł”, „Są jeszcze dobrzy ludzie”, czytamy.

I trudno się z nimi nie zgodzić!  

Zupa U Fukiera dla seniora za złotówkę! ❤️Ruszamy z naszym specjalnym grudniowym projektem, w którym od poniedziałku do...

Opublikowany przez Restauracja U Fukiera Magda Gessler Wtorek, 1 grudnia 2020

zupa dla seniora za 1 zł! u mojego Fukiera! grudniowa akcja specjalna wyjątkowa,, jesien życia,, wspieramy seniorów .. ....

Opublikowany przez Magdę Gessler Sobota, 5 grudnia 2020

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?